Цідило правди• 26 сентября 2024

Як мені хочеться жити десь далеко від батьків..

Можливо я не права і погана дочка. Але, в мене вже немає сил жити на дві сім´ї.
Живемо в місті (я, чоловік,2 дітей)
Батьки 25 км від міста, в селі.
І я кожні вихідні "повинна" їхати до них, щось робити. Ну хоть щось, але обов´язково приїхати. Мама дзвонить по 5 разів на день. Що робиш? Де діти? Що нового? Кожного дня!!!
Завтра в чоловіка день народження, посидимо самі. Не хочемо нікуди їхати. І тут щойно звонить мама: ти ж приїдеш завтра? Кажу, ні, хочемо побути вдома. Ну тоді в суботу зранку ми тебе чекаємо. Приїдеш, поприбираєш, штори попреш і т.д.
Мама незряча, щось навпомацки робить, що може.
Тато завжди в гаражі.
Є брат старший, він там майже живе, бо там працює, але він нічого там не робить, вони вже звикли до цього. Тобто його наче там немає.
Мені так хочеться жити далеко, щоб їздити до них раз на пару місяців.
Я вдома постійно з дітьми, своїх справ багато. А тут я обов´язково повинна до них їздити.
Працювала, звільнилася бо мама хворіла, і я з нею була у лікарні, і завжди з нею по лікарнях.
А я хочу на роботу, бо зарплати чоловіка ледь вистачає на нашу сім´ю. І взагалі хочу відчувати своє життя, а не завжди туди сюди мотатись.

Дякую хто дочитав.
Просто хочу поговорити..
Можливо дасте пораду.
І скажіть я нормальна чи я погана дочка.
Бо я наче не в собі..
Здається життя моє мимо пролітає.
Результат:
вже голосів: 322
307 (95.34%) Нормальна
15 (4.66%) Погана дочка
автор Цідило правди • 26 сентября 2024
Чоловік сердиться, бо говорить що моєї мами дуже багато в моєму житті. Що це не нормально. Вона завжди проситься до нас, на пару днів, щоб змінити обстановку.

Альфасамка• 26 сентября 2024
а нашо їхати. Батьків в блок і всьо. 3 хвилинна справа
Шкварочка• 26 сентября 2024
Наймите с братом напополам помощницу маме по дому и всё
автор Цідило правди • 26 сентября 2024
Ответ дляШкварочка
Вона не дозволить, не любить коли чужі люди приходять.
Кому там слова не давали• 26 сентября 2024
Виберіть себе нарешті і навчіться казати ’ні’. Ви не уявляєте, яка це корисна навичка. Вона вас ставить перед фактом - ми тебе чекаємо в суботу зранку. Просто скажіть - не чекайте, в мене є справи. І йдіть на роботу
Шкварочка• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Раз так, то её проблемы перестаньте ездить
Ответ дляЦідило правди
І шо?
Хай буде срач, вона всеодно не бачить

З горіха зерня• 26 сентября 2024
Нормальна, але цінуйте час поки є.
Я б краще їздила, а так вже немає до кого.
автор Цідило правди • 26 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Вона ітак ображається що я погана, і її не розумію, і не беру її до себе додому, щоб а парк ходити і ТД.
Альфасамка• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
правильно погана, в блок її
автор Цідило правди • 26 сентября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
І шо?
Хай буде срач, вона всеодно не бачить
Слова мого чоловіка
Тріль підпільний• 26 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Слепую мать?
Альфасамка• 26 сентября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Слепую мать?
добре шо сліпа, не знайде
Ответ дляЗ горіха зерня
Нормальна, але цінуйте час поки є.
Ой тільки не треба оце. В людини на першому місці вона сама. А не мама. Мама автора маніпулятор. І ви, доречі, така сама
ШобВам_КакНам• 26 сентября 2024
Мій би чоловік теж був обурений, кожні вихідні в село їздити.
Скажіть мама, що через віхидні, два рази на місяць будете приїздити.
Два чоловіки( ваш батько та брат) зовсім їй не допомагають? Приготувати, поприбирати тощо?
Шкварочка• 26 сентября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
І шо?
Хай буде срач, вона всеодно не бачить
Мне так это нравится у старперов , это им не подходит, то не подходит и так не так, тогда в жопу их, обнаглели в край .
Нахер уборка и чистота слепым???
Пусть сами сидят , автор наконец то займись своей семьёй, раз маме ничего не подходит
Lilian-nochka• 26 сентября 2024
Предложить маме на выбор пансионат для пожилых или человека для помощи по дому
Шкварочка• 26 сентября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Нормальна, але цінуйте час поки є.
Нет , нанять помощницу самый реальный выход
Шкварочка• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
В блок

Ответ дляШкварочка
Нахер уборка и чистота слепым???
Тут навіть не в старперах справа. Просто стосунки автори і матері нездорові
Бува і таке• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Ее проблемы.
Шкварочка• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Слова мого чоловіка
Прислушайтесь
Шкварочка• 26 сентября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Слепую мать?
Да
Леди_Мэри• 26 сентября 2024
Доведеться сказати ’ні’. буде боляче, а вас докори сумління будуть мучати.
Але.
Вам потрібно провести час із СВОЄЮ сім´єю. Погодьте пока 1 раз у 2 тижні. Потім подивитеся, чи можна раз у 3 тижні іздити.
Теж саме і з дзвінками. Просто ігноруйте. Не було часу на розмови.
автор Цідило правди • 26 сентября 2024
Пів літа жила в них х дітьми. Їй сподобалося. Чоловік мені дзвонив кожного ранку і ввечері, так вона говорила чого він дзвонить? Вінже ж знає що в тебе багато роботи, і ти тут. Я калу бо це мій чоловік, а не сусід.
Вона сказала що це не нормально, хай працює а не надзвонює.
Почекуха• 26 сентября 2024
Берёте и не едете.
Не благодарите
автор Цідило правди • 26 сентября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Тато готує їсти. Брат взагалі нічого. Може татові щось в гаражі, але не для мами.
ФсеСама• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Я так понимаю, вариант ограничить рамки вам тоже не подходит? Что-то типа - мама, я не могу ездить каждые выходные. Буду приезжать раз в 2 недели. Иногда раз в 3 недели, как будет получаться. Не хочешь помощницу - жди.
Вы работаете?
Шкварочка• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Слушайте нафиг такую мать, вы так разведетесь с такой мамашей
Шкварочка• 26 сентября 2024
Автор скажите маме будите приезжать раз в месяц и помощница, не подходит в блок