Цідило правди• 26 сентября 2024

Як мені хочеться жити десь далеко від батьків..

Можливо я не права і погана дочка. Але, в мене вже немає сил жити на дві сім´ї.
Живемо в місті (я, чоловік,2 дітей)
Батьки 25 км від міста, в селі.
І я кожні вихідні "повинна" їхати до них, щось робити. Ну хоть щось, але обов´язково приїхати. Мама дзвонить по 5 разів на день. Що робиш? Де діти? Що нового? Кожного дня!!!
Завтра в чоловіка день народження, посидимо самі. Не хочемо нікуди їхати. І тут щойно звонить мама: ти ж приїдеш завтра? Кажу, ні, хочемо побути вдома. Ну тоді в суботу зранку ми тебе чекаємо. Приїдеш, поприбираєш, штори попреш і т.д.
Мама незряча, щось навпомацки робить, що може.
Тато завжди в гаражі.
Є брат старший, він там майже живе, бо там працює, але він нічого там не робить, вони вже звикли до цього. Тобто його наче там немає.
Мені так хочеться жити далеко, щоб їздити до них раз на пару місяців.
Я вдома постійно з дітьми, своїх справ багато. А тут я обов´язково повинна до них їздити.
Працювала, звільнилася бо мама хворіла, і я з нею була у лікарні, і завжди з нею по лікарнях.
А я хочу на роботу, бо зарплати чоловіка ледь вистачає на нашу сім´ю. І взагалі хочу відчувати своє життя, а не завжди туди сюди мотатись.

Дякую хто дочитав.
Просто хочу поговорити..
Можливо дасте пораду.
І скажіть я нормальна чи я погана дочка.
Бо я наче не в собі..
Здається життя моє мимо пролітає.
Результат:
вже голосів: 322
307 (95.34%) Нормальна
15 (4.66%) Погана дочка
Трейдер кріпти• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Чоловік в свій єдиний вигідний їздить халтурить на іншу роботу. Він вдома лише з вечора до ранку. Якщо я піду на роботу, то діти самі вдома будуть. Бо ми в місті самі, більше немає нікого.
Я розумію що доведеться приходити і на кухні стояти. Але здається що мені всеодно буде краще. Бо я з цим селом і домашніми обов´язками добре деградую.
скільки років дітям?

Трейдер кріпти• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Щойно 13, іншому 7. Хлопці.
знаєте 2 юу всіх діти.і це ге привід не працювати
не згаю ні одної жінки яка б 7 чи 13 років була в декреті

особливо якщо чоловік не мільйонер
я б вийшла на роботу, молодшого на продльонку.старший на підхваті
автор Цідило правди • 26 сентября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти

особливо якщо чоловік не мільйонер
Хочу на роботу, бо коштів не вистачає в першу чергу, і хочу щоб чоловік вихідний мав
Мию чакри щоденно• 26 сентября 2024
Автор, у вас одна жизнь.
Вот и управляйте ей сами.
Пишите свои правила.
Почему мама строит вашу жизнь? Потому что вы позволяете.
Прикройте краник да и все.
Спокойно поговорите , что с сегодняшнего дня мы живем так то и так то. Я буду приезжать тогда, когда смогу, а не тогда когда вы захотели.
У вас своя семья. А мама ваша манипулятор.
Помогайте, но в меру, не в ущерб себе и близким.
Трейдер кріпти• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Я їй говорила я ж не сама, в мене є діти, чоловік, їм також треба їсти готувати, прати. Вона говорить що чоловік і сам може прогодувати для всіх, і попрати машинкою. А я сліпа, я нічого без тебе не можу. Так що треба допомагати.
так в неї ьам чоловік та син
дорослі
а в вас діти
так їй і скажіть
Кусюче сонечко• 26 сентября 2024
Конечно, отягощающее обстоятельство, что мама незрячая (. Но в целом... Они же привыкли, что брат не помогает. Привыкнут и к тому, что вы приезжаете раз в месяц. Это действительно сложно: своя семьи и родители. Если есть возможность, то можно кого-то нанять, чтобы раз в неделю приходил и делал необходимые вещи им. Но вам действительно нужно иметь время для себя и семьи. Научитесь говорить твердое нет.
Трейдер кріпти• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
ну то виходьте, тим більш вам є куди
легко не буває, але якось все влаштується

Кумедний ґудзик• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Знайдіть роботу щоб в вихідний не працювати
Дякую_аж_підскакую• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Чоловік сердиться, бо говорить що моєї мами дуже багато в моєму житті. Що це не нормально. Вона завжди проситься до нас, на пару днів, щоб змінити обстановку.
Мой совет - Вам пойти на работу, а маме раз в неделю оплатить нормальную помощницу по хозяйству, которая ей постирает шторы, уберет и приготовит. Так всем будет лучше.
Да, Вы нормальная дочь, пожертвовали работой, чтобы помочь слепой маме. Дальше у вас своя семья, муж абсолютно прав, что мамы слишком много.
Раз в месяц - ок, одни выходные посвятить маме (бабушке) всей семьёй.
Остальные 3 - семья, дети, домашние хлопоты.
И говорите, что помогать должны не только Вы, но и брат.
Получится в месяце 1 раз вы приехали, второй раз помощница пришла, третий раз брат помогает, четвертый опять помощница. Всё справедливо. Я бы еще и на помощницу с братом напополам скидывалась, тем более он работает и зарабатывает. А не хочет помогать, то за свою очередь пусть отдельно помощнице платит.
автор Цідило правди • 26 сентября 2024
Дякую дівчата, я тепер впевнена що я нормальна оцінюю ситуацію. Чомучь думала що всі почнуть говорити що це ж мама, це ж батьки. І я безсовісна дочка. А тут я розумію що все-таки моя сім´я важливіше за батьків. Що дійсно буває що батьків забагато.
Дякую_аж_підскакую• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Вона не дозволить, не любить коли чужі люди приходять.
Ну это уже наглость. Не будет чужих людей - должны свои в доску убиться?
Кстати, есть знакомая женщина, тоже слепая, и тоже не хочет ’чужих в доме’. То ХЗ ка в таком случае выжить ей... Подруги ходят иногда, но они не обязаны. Взрослый сын живёт далеко от неё.
Кому там слова не давали• 26 сентября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Я своїх не посилала ніколи, так як виховання і сімейні цінності не дозволяли це робити.
Які у вас цінності якщо ви прийшли і навішали ярликів на інших людей, нічого про них не знаючи?
автор Цідило правди • 26 сентября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Ми з чоловіком іноді сваримося. Бо коли вона дзвонить, я в душі наприклад, то чоловік відбиває її виклик. Вона дітям дзвонить і питає де мама. Вони ж кажуть що в душі. І потім я слухаю що в мене чоловік ненормальний бо так робить. І сердиться. В чоловік мені говорить що взагалі буде вимикати телефон, бо вона обнагліла вже.
Маю рацію• 26 сентября 2024
Мир слепого человека ограничен звуками. А если эта слепота приобретенная, с которой очень непросто свыкнуться на старости лет. Сидит человека в темноте один на старости лет и хочет хоть голос родной слышать… а его в блок.
Я выделяю вечер пятницы и заезжаю а маме. Рассказываю новости, выслушиваю. Мне не хочется, но мамин мир ограничен 4 стенами квартиры, она даже на улицу выйти может редко, так как большие проблемы с ногами.
Параллельно я вытираю пыль, мою пол, раскладываю вещи. Ну, чтоб не просто сидеть и слушать.
Ничего с моими домочадцами не станется, 6 вечеров я провожу с ними. И не хотела бы, чтоб меня в старости кинули в блок мои дети.
Україна понад усе!• 26 сентября 2024
Автор, оно то и маму можно понять. Слепые испытывают постоянную тревожность, страх и непонимание.
Завяжите глаза себе на день, я делала такой эксперимент. Ото только и могла, что
позвонить подругам и сестре. Плюс старость, тоже внимание нужно.
На брата рассчитывать нет смысла, он не будет маму переодеваться или занавески стирать. Вот хочется,чтоб участвовал, но мужики увы часто ничего не делают для родителей.
С вашей стороны 2 раза в месяц нормально график сделать и заниматься семьёй. Ну полноценно 2 дня из 30 уделить родителям и помочь. Это же не такая ноша.
И давайте откровенно, на многих ложится крест лежачих досматривать, у вас ещё норм.
2 дня уделить родителям из 30 дней это посильно?
А звонки да, сократить все ж. Занята. Не слышала. Мама не наяривай так, у меня тоже семья, я могу быть занята
палка-копалка• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Щоб такого не було ставте телефон на вібрацію і потім як треба то передзвоните. Трохи позлиться на вас але звикне. В мене свекруха така - чоловік н ебере слухавку то буде наярювати всім по черзі, не беру я то моїй мамі і т д. Таку поведінку не слід заохочувати.
Дякую_аж_підскакую• 26 сентября 2024
Ответ дляШкварочка
Мне так это нравится у старперов , это им не подходит, то не подходит и так не так, тогда в жопу их, обнаглели в край .
Нахер уборка и чистота слепым???
Пусть сами сидят , автор наконец то займись своей семьёй, раз маме ничего не подходит
У меня мама живёт далеко и у неё 2 проблемы: мы её типа ’бросили одну’, но при этом уже 15 лет на приглашения с моей стороны переехать нам - нет-нет, ты что, я со своей квартиры никуда не поеду! Вот такая фигня.
Раз как-то заикнулась про ’бросили’, я психанула, говорю ок, с завтрашнего дня ты реально увидишь, как дети бросают родителей. Не обижайся, но дай бог, чтоб всех так ’бросали’... В общем, осознала, извинилась, всё ОК. Но пришлось показать зубы жёстко.
Позитивна• 26 сентября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Вот автор- здравая идея.

Примите для себя решение : устройтесь на работу.
Тогда у вас законніе единственніе віходніе для своей семьи.
И то что брат должен помагать- пусть дает деньги на половину оплаты помощницы.
Если Вам трудно будет сказать нет - придумуйте почему не можете, будьте уверены в своей правоте, потом привыкнут. Это только первые раза4 пертерпеть.
Вчителька з мікрорайону• 26 сентября 2024
Авторе, я мала знайому, у неї з мамою такі ж хворобливі стосунки були. Вона все життя при ній була, а якщо намагалась зʼїхати, то мати цирки влаштовувала з інсультами і навіть бійками. Всіх чоловіків відгонила. Коли та познайомилась з черговим чоловіком, то влаштувала справжнє пекло їй. Результат: їй було десь 42-44 роки, заснула і не прокинулася. Кажуть, серце.

Позитивна• 26 сентября 2024
Ответ дляМаю рацію
Ее мама не живет одна, есть еще 2 родных рядом, у которых нет семьи и вся их семья- мама как раз.

Не сравнивайте ситуации.
Вы тоже, как та мама-манипулятор, на совесть пытаетесь давить. оценивайте ситуацию в комплексе.
Ответ дляРубаю олівлє
Аналогічна ситуація у мене.Послухаю. Бо теж маніпулярори пенсіонерськів. Замучали докорами та ’ти должна’. Навіть і почуття любові з такими батьками пропадає. Залишається тільки втома і ненависть. Як вийти з такого абьюзу? Та залишатися в спокої та стабільності.
Фізична дистанція.
КаРаКаТиЦа• 26 сентября 2024
Ви погана донька, але ви це зрозумієте тільки тоді коли дзвонити вам вже бути нікому. А поки живіть собі. Що з вас взяти
Маю рацію• 26 сентября 2024
Ответ дляПозитивна

Не сравнивайте ситуации.
Я исхожу не из того, что по документам у женщины есть, а из того, что имеем по факту. А по факту мама автора никому не нужная старая и слепая женщина.
Нужно выделить 1 день в неделю /месяц и мама будет понимать когда ей ждать помощи. Этого достаточно.
Блондинка в Шоколаде• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Зустріла колегу з роботи, а вона мені говорить: ти б повернулася на роботу? Бо про тебе пам´ятають, і якщо що то точно візьмуть назад. Я сказала що звісно пішла б. Бо робота подобалася.
Сказала мамі. А вона, ти що яка робота? а як я без твоєї допомоги буду? А якщо мені в лікарню треба буде.
Автор, виходьте на роботу. У вашій ситуації, коли не вистачає доходу чоловіка і питання таке стояти не повинно. Мама поки не одинока, з нею живе батько і син. По можливості допомагайте, але ставити своє життя і сім’ю у жертву зараз точно немає необхідності. Мама маніпулює вами. Інша стправа, що була б лежача чи потребуюча догляду і самотня, а у вашому випадку є кому про неї подбати.
Я на хвилинку• 26 сентября 2024
Ответ дляЛепешечка
чому не зробите операцію на очі. Ми своїй мамі будемо робити
до попы тe опeрации.нe всeм помогаeт.
Пищалка• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Вашій мамі потрібна подружка або подружки.
Моя сиділа сама дома і весь час нила, а потім якась знайома запропонувала з нею сходити в ’центр для літніх людей’ (чи якось так) і їй сподобалось, офк, йога, шведська хода, літературні читання, а головне що такі самі жіночки, яким сумно.
Блондинка в Шоколаде• 26 сентября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Можете аргументувати? В чому автор погана донька? Може брат поганий чи батько? Вони ж поряд щодня і нікого іншого крім мами у них немає. Автор має бути хорошою донькою, але водночас стати поганою мамою для своїх дітей, поганою дружиною для свого чоловіка. Все своє життя пожертвувати заради мами. Є ж ще сама автор, яка також має потреби.
Я супер-пупер• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Правильно ваш муж делает. Он пытается хоть таким образом спасти семью. Переключить ваше внимание на вашу же семью. Вы останетесь без мужа и без уважения детей. т.к. все ваше внимание было отдано вашей маме, которая разрушила вашу семью.
Дивне створіння• 26 сентября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А мамо й досі жива і сили на концерти є, так?🤣
автор Цідило правди • 26 сентября 2024
Ответ дляПищалка
В селі такого немає, кожен займається своїм господарством. Подружка яка раніше приходила, вже не приходить. На початку дзвонила, тепер вже ні. Бо тато говорив що вони годинами говорили по телефону. А в неї ж господарство, мабуть набридло та й немає часу з мамою говорити. Мама ображалась на неї, і почалося, що нікому я не потрібна сліпа..