Цідило правди• 26 сентября 2024
Як мені хочеться жити десь далеко від батьків..
Можливо я не права і погана дочка. Але, в мене вже немає сил жити на дві сім´ї.
Живемо в місті (я, чоловік,2 дітей)
Батьки 25 км від міста, в селі.
І я кожні вихідні "повинна" їхати до них, щось робити. Ну хоть щось, але обов´язково приїхати. Мама дзвонить по 5 разів на день. Що робиш? Де діти? Що нового? Кожного дня!!!
Завтра в чоловіка день народження, посидимо самі. Не хочемо нікуди їхати. І тут щойно звонить мама: ти ж приїдеш завтра? Кажу, ні, хочемо побути вдома. Ну тоді в суботу зранку ми тебе чекаємо. Приїдеш, поприбираєш, штори попреш і т.д.
Мама незряча, щось навпомацки робить, що може.
Тато завжди в гаражі.
Є брат старший, він там майже живе, бо там працює, але він нічого там не робить, вони вже звикли до цього. Тобто його наче там немає.
Мені так хочеться жити далеко, щоб їздити до них раз на пару місяців.
Я вдома постійно з дітьми, своїх справ багато. А тут я обов´язково повинна до них їздити.
Працювала, звільнилася бо мама хворіла, і я з нею була у лікарні, і завжди з нею по лікарнях.
А я хочу на роботу, бо зарплати чоловіка ледь вистачає на нашу сім´ю. І взагалі хочу відчувати своє життя, а не завжди туди сюди мотатись.
Дякую хто дочитав.
Просто хочу поговорити..
Можливо дасте пораду.
І скажіть я нормальна чи я погана дочка.
Бо я наче не в собі..
Здається життя моє мимо пролітає.
Живемо в місті (я, чоловік,2 дітей)
Батьки 25 км від міста, в селі.
Тато завжди в гаражі.
Дякую хто дочитав.
Просто хочу поговорити..
Можливо дасте пораду.
Бо я наче не в собі..
Здається життя моє мимо пролітає.
Результат:
вже голосів:
307 (95.34%)
Нормальна
15 (4.66%)
Погана дочка
Регионщица• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Зустріла колегу з роботи, а вона мені говорить: ти б повернулася на роботу? Бо про тебе пам´ятають, і якщо що то точно візьмуть назад. Я сказала що звісно пішла б. Бо робота подобалася.
Сказала мамі. А вона, ти що яка робота? а як я без твоєї допомоги буду? А якщо мені в лікарню треба буде.
Автор, проснитесь. На работу и в коллектив. И деньги не помешают, как я понимаю. Про себя и о себе думайте
Відморожена• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Вона не дозволить, не любить коли чужі люди приходять.
Ужааас, и выгонит вас из дочек, да?
Пани не любит.
Сама пусть делает.
Шторы постирать...в др мужа...Вы вообще без характера?Есть слова нет и не хочу.
Пани не любит.
Сама пусть делает.
Відморожена• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Вона ітак ображається що я погана, і її не розумію, і не беру її до себе додому, щоб а парк ходити і ТД.
Хорошо, мама, я плохая, до свиданья.
Регионщица• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Ми з чоловіком іноді сваримося. Бо коли вона дзвонить, я в душі наприклад, то чоловік відбиває її виклик. Вона дітям дзвонить і питає де мама. Вони ж кажуть що в душі. І потім я слухаю що в мене чоловік ненормальний бо так робить. І сердиться. В чоловік мені говорить що взагалі буде вимикати телефон, бо вона обнагліла вже.
У вашего мужа ангельское терпение
Відморожена• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Тато готує їсти. Брат взагалі нічого. Може татові щось в гаражі, але не для мами.
А вы ее рабы?
Відморожена• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Я вже так роблю, не беру телефон. Так вона дітям дзвонить, де мама, і що вона там робить?
И у детей в блок
Відморожена• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Вам это надо обязательно с ней обсудить?
Мама, я не спрашиваю, я ставлю перед фактом.
Шалена красуня• 26 сентября 2024
Автор, к родителям ездить 1 раз в месяц, проведать, а не батрачить. Идите на работу. Пока жив папа и брат рядом, порядок в доме это их забота. Вы хорошая!
Шалена красуня• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
В больницу будете возить по очереди- вы, брат, папа. Отпроситесь на работе раз в полгода. Она же не одна, живите свою жизнь, пожалуйста.
ОноВамнадо• 26 сентября 2024
Ответ дляЖерица ночи
Как я хочу жить рядом с родителями. Родители в лисичанске я в Испании, дом бросать не хотят а то растянут. Отца не видела 3 года , маму в год на меся прилетает. Связи там глушат , общаемся раз в неделю, когда выезжают на 20 км от города. Цените то что ваши родители живы и здоровы и можете поехать и увидеть их в любой момент
Так хотіли б, то їздили б. Тільки ви знаходите причини, чого ні, а автора повчаєте
Хропочка з гривкою• 26 сентября 2024
Автор, до моменту де написано, що мама незряча, ситуація виглядала інакше...
не знаю, що вам порадити...
виходьте із реальних потреб батьків
не знаю, що вам порадити...
виходьте із реальних потреб батьків
Ответ дляМаю рацію
Мир слепого человека ограничен звуками. А если эта слепота приобретенная, с которой очень непросто свыкнуться на старости лет. Сидит человека в темноте один на старости лет и хочет хоть голос родной слышать… а его в блок.
Я выделяю вечер пятницы и заезжаю а маме. Рассказываю новости, выслушиваю. Мне не хочется, но мамин мир ограничен 4 стенами квартиры, она даже на улицу выйти может редко, так как большие проблемы с ногами.
Параллельно я вытираю пыль, мою пол, раскладываю вещи. Ну, чтоб не просто сидеть и слушать.
Ничего с моими домочадцами не станется, 6 вечеров я провожу с ними. И не хотела бы, чтоб меня в старости кинули в блок мои дети.
Зрівняли тепле з м´яким. Ви погана, нечуйна дочка, яка занедбала матір. Що значить пару годин в п´ятницю? І не соромно таке писати, маєте сидіти у неї всі вихідні і так з року в рік, а по дорозі заїхати ще до тітки чи дядька прибрати у них, а то вони теж не молодіють. Ну і роботу кинути, а то раптом в лікарню, а Ви не готові.
Мда, непощастило вашій матері з такою дочкою, що її інтереси в блок кидає.
Маю рацію• 26 сентября 2024
Ответ дляШеллар
Глупость написали и ждете диалог? Не интересует.
Хвильоватиша• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Чоловік сердиться, бо говорить що моєї мами дуже багато в моєму житті. Що це не нормально. Вона завжди проситься до нас, на пару днів, щоб змінити обстановку.
А почему вы не скажете, что в субботу не приедете, на выходные свои планы?
Відморожена• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Я колись так сказала, так вони мені сказали причому тут він, ми ж тебе просимо.
Так попросіть його
Відморожена• 26 сентября 2024
Ответ дляМаю рацію
Там муж и сын рядом.
Жерица ночи• 26 сентября 2024
Ответ дляОноВамнадо
Ты хоть в курсе где Лисичанск? Мову знаешь а страну свою не знаешь? Ну погугли для общего развития, чтобы не позориться так в след раз когда умничать будешь
БершкомангоЗар• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
То і так погана. Будьте поганою, але щоб собі було комфортно. Вчіться відстоювати свій простір.
Король дивана• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Манипуляторша мама ваша
Король дивана• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Пів літа жила в них х дітьми. Їй сподобалося. Чоловік мені дзвонив кожного ранку і ввечері, так вона говорила чого він дзвонить? Вінже ж знає що в тебе багато роботи, і ти тут. Я калу бо це мій чоловік, а не сусід.
Вона сказала що це не нормально, хай працює а не надзвонює.
Во наглючая бабка 😂
Мені здається, що ваша мати так радіє, що народила собі рабиню в прямому сенсі цього слова, якою добре можна маніпулювати.
Чоловік от-от збіжить, мати тільки рада буде та у вушко нашептувати, яким він козлом виявився.
Поверніть стола, та прокрутіть ситуацію з точністю до навпаки: чоловік по кожному хочу свекрухи біг галопом з низького старту, ви б уже нахєр його точно послали би.
У всьому повинен бути баланс, потроху перекладайте половину роботи та догляду за нею на батька та брата, вони теж ’повинні’.
Поговоріть з матір´ю та донесіть, що рушиться сім´я, чоловік вкрай невдоволений, що не може провести з вами достатньо часу і т.д.
Це звичайний маніпулятор, який думає аж тільки про себе, яка вона бідна та нещасна, а всім навкруги так легко-легко.
Батько збігає в гараж від безвиході бо витримати таке тяжко, брат відсторонився, бо розуміє що все буде крутитися тільки навколо матері, а йому коли ж жити.
Катастрофа• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Соврите, что уезжаете в Германию навсегда на социал, а номер телефона в блок. Уезжать необязательно.
Катастрофа• 26 сентября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Слепую мать?
Пускай брат слепую к немцам вывозит, возможно его выпустят как опекуна.
Катастрофа• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Слова мого чоловіка
Золотые слова ) реально же не видит ))
Коленная ложечка• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
В мене таке враження що вона хоче щоб я до неї переїхала і жила з нею. А чоловік, а навіщо він взагалі треба.
В неї подружка з молодості, так в неї дочка 42 роки, жодного разу ні з ким не зустрічалася. Живуть все життя вдвох і їм типу так добре, вони мандрують разом, годують разом.
От мені здається що і вона так хоче. Бо завжди про них розповідає. Де вони були і ТД.
Якщо особисто Ви хочте жити з мамою при всіх мінусах такого життя то їдьте. Але якщо важливіше своє життя і родина своя то думайте як організувати помічницю і ставити кордони. Зовсім кидати маму не треба але і віддавати їй своє життя теж. І так у Вас дуже хороший і терплячий чоловік. І як мама однієї дитини хоч теж непрацююча поки що, взагалі не розумію де у Вас сили на це все - дім, двоє дітей і в вихідні не полежати чи кудись сходити а ще два дні працювати у батьків і так весь час. Це реально важко у мене самої вже б дах поїхав і розсварилась би зі всіма.
У чоловіка схожа мати, плюс брат який помогав батькам зараз на фронті(у нас є причина для відстрочки на жаль нехороша). То свекруха може звонити багато раз на день все випитувати, чоловік їздить допомагати, раніше до школи дитини їздила частіше я. Але ми живемо за 350 км, тож кожні вихідні не поїздиш.
Вам автор треба було раніше або кордони ставити особисті, або переїхати подалі,якщо хочете зберегти своє сімейне життя. І так, до цього всього ще зверху додати роботу і на вихідних працювати ще у матері з батьком при тому що є брат який там же живе - та Ви реально загнетесь. Розберіться в своїх пріоритетах та дійте нарешті. Так будуть образи. Але інакше згорите вже Ви сама, фізично або психічно. А Ви не маєте не це право, у Вас двоє дітей.
Коленная ложечка• 26 сентября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Вам терміново треба на роботу. Це буде найкраще рішення. Самі будете зайняті чимось іншим, а не маминими проблемами. Чоловіку фінансова допомога, бо йому теж тяжко самому тягнути. І так в нього ангельське терпіння. І для батьків вагомий аргумент- я на роботі, приїхати не зможу. Говорити не маю часу, бо працюю, втомилася. Подзвонили дітям- мама на роботі і до побачення.
Так, тут робота реальний порятунок. Плюс хоч трохи більше грошей