Цідило правди• 26 сентября 2024

Як мені хочеться жити десь далеко від батьків..

Можливо я не права і погана дочка. Але, в мене вже немає сил жити на дві сім´ї.
Живемо в місті (я, чоловік,2 дітей)
Батьки 25 км від міста, в селі.
І я кожні вихідні "повинна" їхати до них, щось робити. Ну хоть щось, але обов´язково приїхати. Мама дзвонить по 5 разів на день. Що робиш? Де діти? Що нового? Кожного дня!!!
Завтра в чоловіка день народження, посидимо самі. Не хочемо нікуди їхати. І тут щойно звонить мама: ти ж приїдеш завтра? Кажу, ні, хочемо побути вдома. Ну тоді в суботу зранку ми тебе чекаємо. Приїдеш, поприбираєш, штори попреш і т.д.
Мама незряча, щось навпомацки робить, що може.
Тато завжди в гаражі.
Є брат старший, він там майже живе, бо там працює, але він нічого там не робить, вони вже звикли до цього. Тобто його наче там немає.
Мені так хочеться жити далеко, щоб їздити до них раз на пару місяців.
Я вдома постійно з дітьми, своїх справ багато. А тут я обов´язково повинна до них їздити.
Працювала, звільнилася бо мама хворіла, і я з нею була у лікарні, і завжди з нею по лікарнях.
А я хочу на роботу, бо зарплати чоловіка ледь вистачає на нашу сім´ю. І взагалі хочу відчувати своє життя, а не завжди туди сюди мотатись.

Дякую хто дочитав.
Просто хочу поговорити..
Можливо дасте пораду.
І скажіть я нормальна чи я погана дочка.
Бо я наче не в собі..
Здається життя моє мимо пролітає.
Результат:
вже голосів: 322
307 (95.34%) Нормальна
15 (4.66%) Погана дочка
Шкварочка• 26 сентября 2024
Откуда это наглость у стариков???
Надо ж понимать у вас семья, только помощницу нанять и точка

Рубаю олівлє• 26 сентября 2024
Аналогічна ситуація у мене.Послухаю. Бо теж маніпулярори пенсіонерськів. Замучали докорами та ’ти должна’. Навіть і почуття любові з такими батьками пропадає. Залишається тільки втома і ненависть. Як вийти з такого абьюзу? Та залишатися в спокої та стабільності.
ШобВам_КакНам• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Пів літа жила в них х дітьми. Їй сподобалося. Чоловік мені дзвонив кожного ранку і ввечері, так вона говорила чого він дзвонить? Вінже ж знає що в тебе багато роботи, і ти тут. Я калу бо це мій чоловік, а не сусід.
Вона сказала що це не нормально, хай працює а не надзвонює.
Це вже пипець, вичитує вас як підлітка, вже і чоловік у неї лишній.
Увляю,яка вона власна та токсична , всим невдоволена бабця.
автор Цідило правди • 26 сентября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Тут навіть не в старперах справа. Просто стосунки автори і матері нездорові
Знаєте, в мене з дитинства на неї образа. Хоча є мами і погірше.
Але вона в дитинстві не пояснювала мені нічого, просто уроки зробила,йди сапай, качок паси. Та й все. А у подружки мама була як подружка, мені у них було цікавіше ніж вдома. Перші місячні взагалі кричала на мене що я постіль вимазала, а я в шоці сиділа і не розуміла що зі мною. А потім прала руками ту простінь.
руки_Крюги• 26 сентября 2024
С такой мамой останетесь без мужа. У него ангельское терпение. И оно не вечное.

Минимизируйте поездки до 1 раза в месяц. Вы там не живете, зачем вам убирать за другими? Вы уборщица? У вас свой дом, там и убирайте. Если маме мешают грязные шторы - пусть повесят рулонные. Пропылесосить или подмести может и отец, и брат.
Если давит на вас - не берите трубку каждый раз когда звонит. Привыкнет.
Шкварочка• 26 сентября 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Уже выше написали как
Кому там слова не давали• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Навчіться жити своє життя

автор Цідило правди • 26 сентября 2024
Ответ дляЛеди_Мэри
Доведеться сказати ’ні’. буде боляче, а вас докори сумління будуть мучати.
Але.
Вам потрібно провести час із СВОЄЮ сім´єю. Погодьте пока 1 раз у 2 тижні. Потім подивитеся, чи можна раз у 3 тижні іздити.
Теж саме і з дзвінками. Просто ігноруйте. Не було часу на розмови.
Я вже так роблю, не беру телефон. Так вона дітям дзвонить, де мама, і що вона там робить?
З горіха зерня• 26 сентября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Ой тільки не треба оце. В людини на першому місці вона сама. А не мама. Мама автора маніпулятор. І ви, доречі, така сама
Ой, забула де написала. Тут ж як настає 18 років, то батьки посилаються нафіг
Ванна Тазиковна• 26 сентября 2024
Научитесь говорить НЕТ. Ваши родители привили вам чувство вины и долга, но вы не должны в ущерб своей семье ничего делать.
Ответ дляЗ горіха зерня
Якщо ви своїх послали, то ми тут до чого?
Лизочек• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Вы, надеюсь, поняли ее картину мира? Вашей маме будет просто замечательно, если вы разведетесь и вернетесь в отчий дом жить всем вместе дружно.
Вас такой сценарий устроит?
руки_Крюги• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Жесть, она и мертвого с того света достанет.
Как она с внуками общается? Тоже командует ими?
Ванна Тазиковна• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Скажите что ненормально при наличии своей семьи, все свободное время проводить у мамы как прислуга.
автор Цідило правди • 26 сентября 2024
Ответ дляШкварочка
Откуда это наглость у стариков???
В мене таке враження що вона хоче щоб я до неї переїхала і жила з нею. А чоловік, а навіщо він взагалі треба.
В неї подружка з молодості, так в неї дочка 42 роки, жодного разу ні з ким не зустрічалася. Живуть все життя вдвох і їм типу так добре, вони мандрують разом, годують разом.
От мені здається що і вона так хоче. Бо завжди про них розповідає. Де вони були і ТД.
ФсеСама• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Перечитайте ещё раз. А потом ещё раз.
Ни на какие мысли не наталкивает?
З горіха зерня• 26 сентября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Я своїх не посилала ніколи, так як виховання і сімейні цінності не дозволяли це робити.
ФсеСама• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
А, наталкивает. Уже хорошо. Тогда сделайте вывод.
И научитесь говорить нет. Не смотря на показательные выступления с давлением и обмороками. Они будут ровно до того момента, пока вы будете вестись.
Дверной_Проем• 26 сентября 2024
вам потрібно вирости
Ви теперь - сама мама, дружина, а вже потім маміна доця)
Вам треба навчитися говорити ’ні’

Кумедний ґудзик• 26 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Предложить маме на выбор пансионат для пожилых или человека для помощи по дому
У нее еще муж есть и сын, которые тоже могут поубирать, не без рук же.
Ло Шарик• 26 сентября 2024
Автор, я бы сказала, что могу ездить только через выходные. Пусть брат тоже помогает. Они воспринимают вашу помощь как должное.
Невловимий Джо• 26 сентября 2024
Ви маєте проговорити мамі, що от я буду приїджати раз на три неділі, бо немаю змоги, фінансів, у мене є сім´я, чоловік..Я б на місці вашого чоловіка сердилась, це задовбує, ця обязаловка. Просто скажіть мамі, ну образиться але в неї немає вибору.
Кумедний ґудзик• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Тато готує їсти. Брат взагалі нічого. Може татові щось в гаражі, але не для мами.
Ну так и скажите маме, в этот раз поубирает брат, он тоже срет там, а у меня и дома есть за кем убирать.
Кумедний ґудзик• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Мама ще не обрізала вашу пуповину. Зробіть це за неї.
Оябунчик• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Вашій мамі байдуже на вашу сім´ю, чоловік піде так вона щей рада буде. В мене схожв ситуація. На прояви моєї сепарації і віддалення, я ж погана дочка, ну раз погана чого до мене лізеш. Правда я в мами одна , і мама одинока. Але оце ти мені повинна мене вбиває
автор Цідило правди • 26 сентября 2024
Зустріла колегу з роботи, а вона мені говорить: ти б повернулася на роботу? Бо про тебе пам´ятають, і якщо що то точно візьмуть назад. Я сказала що звісно пішла б. Бо робота подобалася.
Сказала мамі. А вона, ти що яка робота? а як я без твоєї допомоги буду? А якщо мені в лікарню треба буде.
Люблю кетчуп• 26 сентября 2024
Вам терміново треба на роботу. Це буде найкраще рішення. Самі будете зайняті чимось іншим, а не маминими проблемами. Чоловіку фінансова допомога, бо йому теж тяжко самому тягнути. І так в нього ангельське терпіння. І для батьків вагомий аргумент- я на роботі, приїхати не зможу. Говорити не маю часу, бо працюю, втомилася. Подзвонили дітям- мама на роботі і до побачення.
Люблю кетчуп• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
А для чого ви радитесь з мамою чи повертатись на роботу? Автор, це ваше життя. Звичайно, що вона сказала ні, яка робота. В лікарню і тато, і брат можуть завезти.
Кумедний ґудзик• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Батько відвезе, чи брат. В чому проблема ви не спитали?
автор Цідило правди • 26 сентября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Чоловік в свій єдиний вигідний їздить халтурить на іншу роботу. Він вдома лише з вечора до ранку. Якщо я піду на роботу, то діти самі вдома будуть. Бо ми в місті самі, більше немає нікого.
Я розумію що доведеться приходити і на кухні стояти. Але здається що мені всеодно буде краще. Бо я з цим селом і домашніми обов´язками добре деградую.