Цідило правди• 26 сентября 2024
Як мені хочеться жити десь далеко від батьків..
Можливо я не права і погана дочка. Але, в мене вже немає сил жити на дві сім´ї.
Живемо в місті (я, чоловік,2 дітей)
Батьки 25 км від міста, в селі.
І я кожні вихідні "повинна" їхати до них, щось робити. Ну хоть щось, але обов´язково приїхати. Мама дзвонить по 5 разів на день. Що робиш? Де діти? Що нового? Кожного дня!!!
Завтра в чоловіка день народження, посидимо самі. Не хочемо нікуди їхати. І тут щойно звонить мама: ти ж приїдеш завтра? Кажу, ні, хочемо побути вдома. Ну тоді в суботу зранку ми тебе чекаємо. Приїдеш, поприбираєш, штори попреш і т.д.
Мама незряча, щось навпомацки робить, що може.
Тато завжди в гаражі.
Є брат старший, він там майже живе, бо там працює, але він нічого там не робить, вони вже звикли до цього. Тобто його наче там немає.
Мені так хочеться жити далеко, щоб їздити до них раз на пару місяців.
Я вдома постійно з дітьми, своїх справ багато. А тут я обов´язково повинна до них їздити.
Працювала, звільнилася бо мама хворіла, і я з нею була у лікарні, і завжди з нею по лікарнях.
А я хочу на роботу, бо зарплати чоловіка ледь вистачає на нашу сім´ю. І взагалі хочу відчувати своє життя, а не завжди туди сюди мотатись.
Дякую хто дочитав.
Просто хочу поговорити..
Можливо дасте пораду.
І скажіть я нормальна чи я погана дочка.
Бо я наче не в собі..
Здається життя моє мимо пролітає.
Живемо в місті (я, чоловік,2 дітей)
Батьки 25 км від міста, в селі.
Тато завжди в гаражі.
Дякую хто дочитав.
Просто хочу поговорити..
Можливо дасте пораду.
Бо я наче не в собі..
Здається життя моє мимо пролітає.
Результат:
вже голосів:
307 (95.34%)
Нормальна
15 (4.66%)
Погана дочка
Невловимий Джо• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Зустріла колегу з роботи, а вона мені говорить: ти б повернулася на роботу? Бо про тебе пам´ятають, і якщо що то точно візьмуть назад. Я сказала що звісно пішла б. Бо робота подобалася.
Сказала мамі. А вона, ти що яка робота? а як я без твоєї допомоги буду? А якщо мені в лікарню треба буде.
Відвезти в лікарню може і тато, це пару годин
Из Виа-гры• 26 сентября 2024
автор, уже сейчас говорите, что нашли работу на выходных, теперь ездить не сможете выходные заняты. Заодно и трубку можно брать 1 раз вечером, говорите, была занята работой, не могла говорить
Допоможіть знайти• 26 сентября 2024
Ні краплі співчуття і розуміння до автора. Своя сім´я,свої діти,а вона як дівчинка маленька. Мама,мама.... Дорослішайте.
Люблю кетчуп• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Чоловік в свій єдиний вигідний їздить халтурить на іншу роботу. Він вдома лише з вечора до ранку. Якщо я піду на роботу, то діти самі вдома будуть. Бо ми в місті самі, більше немає нікого.
Я розумію що доведеться приходити і на кухні стояти. Але здається що мені всеодно буде краще. Бо я з цим селом і домашніми обов´язками добре деградую.
А скільки дітям років?
Тарабарщина• 26 сентября 2024
Интересно, а как Ваша мать взаимодействовала со своими родителями и родителями мужа? А по вопросу, Устройтесь на работу и, если боитесь обид, и гнева, тк по отношению к матери абьюзеру у Вас слабая психика, спихивайте всю занятость на работу, постепенно привыкнут родители и отстанут. А вотбще научитесь говорить «нет» без объяснений
Цідило правди
• 26 сентября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
А для чого ви радитесь з мамою чи повертатись на роботу? Автор, це ваше життя. Звичайно, що вона сказала ні, яка робота. В лікарню і тато, і брат можуть завезти.
Татові важко за кермом, бо він в окулярах, і важко довго бути уважним, очі болять. А брат завжди зайнятий, немає коли, завжди його десь чекають по роботі. І мама говорить що він хлопець, як він їй буде допомагати вдягатися, чи речі складати. А я ж дочка.
А так хочеться сказати про мої перші місячні, що я є дочка.. і все пам´ятаю.
Цідило правди
• 26 сентября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
А скільки дітям років?
Щойно 13, іншому 7. Хлопці.
Люблю кетчуп• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Ну от брат може бути зайнятий, його чекають на роботі. І ви можете робити так само- зайнята, чекайте брата щоб він відвіз.
Куратор дебошей• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
відпустіть ті образи, ви вже доросла і маму ви не змінете
я б сказала, що в ці вихідні не зможу, бо ДН в чоловіка, приїду на наступних. Так і привчить її, що будете хздити раз у 2-3 тижні. І про роботу подумайте
Цідило правди
• 26 сентября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я колись так сказала, так вони мені сказали причому тут він, ми ж тебе просимо.
Куратор дебошей• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Щойно 13, іншому 7. Хлопці.
я думала, там в садочку діти, чого їх нянькати
Люблю кетчуп• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Щойно 13, іншому 7. Хлопці.
Великі хлопці, це не дошкільнята. Привчайте до самостійності, сама на роботу.
Жерица ночи• 26 сентября 2024
Как я хочу жить рядом с родителями. Родители в лисичанске я в Испании, дом бросать не хотят а то растянут. Отца не видела 3 года , маму в год на меся прилетает. Связи там глушат , общаемся раз в неделю, когда выезжают на 20 км от города. Цените то что ваши родители живы и здоровы и можете поехать и увидеть их в любой момент
Тирамісу на терасі• 26 сентября 2024
Покоління яке народжувало заради стакану в старості вимагає своїх дивідендів. При чому тільки з вас, бо така ж ’жіноча доля’, брат працює, та і як це, чоловік буде штори прати?
Без скандалів і невдоволення щось виправити не вийде. Я б мабуть почала з того, що скоротила візити удвічі. ’Маю плани з чоловіком’, ’Штори зніму через тиждень, нічого їм ще цей час не буде’.
Цідило правди
• 26 сентября 2024
Ответ дляЖерица ночи
Я про це також думаю, але коли їх забагато кожного дня, то вже наче дах їде.
Лепешечка• 26 сентября 2024
Ваша мама -токс. Я б максимально обмежила спілкування. Моїй мамі 87 років. Теж зараз проблема з зором. то вона дякує за кожен мій дзвінок і приїзд. Живе сама і сама себе обслуговує. Їжу привозимо.
Цідило правди
• 26 сентября 2024
Я їй говорила я ж не сама, в мене є діти, чоловік, їм також треба їсти готувати, прати. Вона говорить що чоловік і сам може прогодувати для всіх, і попрати машинкою. А я сліпа, я нічого без тебе не можу. Так що треба допомагати.
Лепешечка• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
чому не зробите операцію на очі. Ми своїй мамі будемо робити
Куратор дебошей• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
допоможу, але на наступному тижні
і як це чоловік може приготувати - брат же ваш не готує для мами
Цідило правди
• 26 сентября 2024
Ответ дляЛепешечка
Лікарі сказали нічого не допоможе, і зір не повернеться. В неї не в очах проблема. А в голові вимкнена функція зору. В неї було 3 інсульти і вони вбили зір. Ми купу клінік пройшли, навіть закордон з нею їздила, там так само сказали. Шансів нуль. Змиріться.
осень харашо• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Вона не дозволить, не любить коли чужі люди приходять.
Скажите что выходите на работу и времени не будет. А вообще я вас хорошо понимаю, у самой такие, плюнули с мужем и продали жилье, сейчас живём 100 км от них
Будьте так ласкаві• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Или она полючит или остается без помощи.
У меня так подруга , как Вы..- родители ее чуть не загнали.
осень харашо• 26 сентября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Ой, забула де написала. Тут ж як настає 18 років, то батьки посилаються нафіг
А надо быть всю жизнь прислугой у родителей?
Трейдер кріпти• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Чоловік сердиться, бо говорить що моєї мами дуже багато в моєму житті. Що це не нормально. Вона завжди проситься до нас, на пару днів, щоб змінити обстановку.
він прави1
вам треба відлучити ваших батьків
почніть їздити 1 раз на місяць, по телефону говорити раз на день.через скандал.але звикнуть
по іншому ви не отримаєте свободу
вам треба відлучити ваших батьків
по іншому ви не отримаєте свободу
Трейдер кріпти• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
не дозволить значить їй допомога не потрібна
Трейдер кріпти• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Вона ітак ображається що я погана, і її не розумію, і не беру її до себе додому, щоб а парк ходити і ТД.
в неї жля цього ж чоловік
Татьяна-ebc7• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Пів літа жила в них х дітьми. Їй сподобалося. Чоловік мені дзвонив кожного ранку і ввечері, так вона говорила чого він дзвонить? Вінже ж знає що в тебе багато роботи, і ти тут. Я калу бо це мій чоловік, а не сусід.
Вона сказала що це не нормально, хай працює а не надзвонює.
Опа
Трейдер кріпти• 26 сентября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
і правильно роблять
Чеширская кошечка• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Желаю Вашему мужу найти нормальную спутницу жизни, без корней в селе.
Трейдер кріпти• 26 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
так ви самі не відсепарувалися від мамки
нащо ви їй щось казали
радились?
і я не розумію що ввм заважає вийти на роботу
нащо ви їй щось казали
радились?