Краля-Галя• 26 сентября 2024

Що принести на шкільну ярмарку?

Не хочу сама пекти нічого. Що можна купити доньці і принести продавати?
Дякую
Думала, може листівки замовити від художниці… чи саджанців накупувати?
Які ідеї
Колгоспниця• 26 сентября 2024
Попкорн в стаканчиках
автор Краля-Галя • 26 сентября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Попкорн в стаканчиках
Дякую, хочу щось не їстівне. Або їстівне покупне в упаковці
imul• 26 сентября 2024
Покладіть просто в касу гроші... Менше проблем вам і не проданих лишків
Колгоспниця• 26 сентября 2024
Я теж лінива, купила малій якісь бісквіти
Але вони прямо не розходились. Ледь продали за собівартість.
Зато, мала розказувала, улітали зі свистом канапки з ковбасою, сиром, огірочком
автор Краля-Галя • 26 сентября 2024
Ответ дляimul
Дитина хоче щось продавати..
Зубная фея• 26 сентября 2024
Бачила варіант, як жіночка напакувала маленьких пакуночків, там набірчик солодощів, маршмелоу, якісь цукерочки.
Колгоспниця• 26 сентября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Покорно їстівний в упаковці, в стаканчику
Колгоспниця• 26 сентября 2024
Ответ дляimul
Ага, так не можная вчительку питала, може ми 200 грн в касу, і мала у других щось купить на 100 грн
А, не можна
палка-копалка• 26 сентября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Дитина хоче щось продавати..
так пусть сама придумывает, что именно)
автор Краля-Галя • 26 сентября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Я пекла печиво з м&мдемс в пакетики пакувала для пряників.
Все розпродалося. Але цього року не хочу
Фея_3уровень• 26 сентября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Попкорн в стаканчиках
О, у нас в класі взагалі хтось притащив машинку для виготовлення попкорну і готував там на місці
Так щоб зовсім не заморочуватись, то можна купити сік в трилітровій упаковці із краном і там його наливати в стаканчики. Тому що діти накуплять і наідятьсярізного солодкого і хотітимуть пити
imul• 26 сентября 2024
Замовте в місцевих кондитерів сосиски в тісті. Нічого накрутити не вийде, зато це першим ділом розкупиться у вашої дитини
Булку Дай• 26 сентября 2024
Мільйон тем🤣https://sovet.kidstaff.com.ua/search/Школьная-ярма...
булоТАЙминуло• 26 сентября 2024
чай) я серйозно!
і какао (до какао пропонували ще збиті вершки)
Бо на цих ярмарках завжди є що поїсти і нема чим запити
АяВсёЗнаю• 26 сентября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Дитина хоче щось продавати..
Ну так може хай сама і подумає, що вона хоче продавати, чи так і будете вирішувати за неї?
автор Краля-Галя • 26 сентября 2024
Листівки купували б діти чи ні?
imul• 26 сентября 2024
Ще дуже добре розходяться вафельні торти. Затрати по часу - 20 хв перемазати готові коржі готовою вареною згущенкою. Але дитині буде цікаво що в неї будуть купувати
Чорт і Шо• 26 сентября 2024
Уже не знают как ободрать тех родителей. Мыслимое дело,надо сначала купить что то ненужное, потом попытаться его продать, в школе, на перемене, детям, потому, что посторонних в школу не пускают, даже родителей, ну цирк. Я в этом не участвую. Просто потом,на эти деньги,чтоб вы понимали снова купят печенье и носки, и назовут это тепла хвиля и кава з освитою, директора департамента пофоткаются на фоне упаковок и выставят в фэйсбук. Лучше донатить фондам,которые собирают турникеты, аптечки. Чем на то 10 раз перепроданое печенье. И деньгами не берут, цирк.
И это все типа добровольно, но давят в чате , что не участвуем, не дружные и т.д. с каких то делов вдвое повысили фонды, и за сентябрь ни дня без сборов.
Пишу з калідору• 26 сентября 2024
В нас в школі в минулому році крім випечених тортів двох-трьох ярусних, були вареники, голубці, піца, салат з крабових паличок. Була трохи в шоці зі своїм желе в стаканчиках))
Освічую темряву• 26 сентября 2024
Ответ дляimul
Если на каждом столе вафельный торт, а бывает 2-3, то не расходятся.
Корсет_на_шурупах• 26 сентября 2024
Вязаные игркшки, кексы, тортики, попкорн в стаканчике, орешки со сгущенкой. Напитки, просто бутылка лимонада и стаканчики
ТигрЛьвович• 26 сентября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Листівки купували б діти чи ні?
Смотря какие и по какой цене
Мerida• 26 сентября 2024
ручки красивые какие-то
КоКоКоКоКоКо...• 26 сентября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Дитина хоче щось продавати..
Может круасаны? Или например печеньки, продавать по гривне-три каждую
Бодіпозітівна• 26 сентября 2024
Вафельні коржі перемастіть згущеним молоком, поріжте на порції і краї обваляйте в подрібнених горішках. Мало замороки і дітям подобається.
Да Щас же• 26 сентября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Листівки купували б діти чи ні?
Важко сказати. У нас на ярмарку одна дитина зробила орігамі-ножі, з паперу і розфарбувала. Він до ярмарку ще не встиг дойти-діти вже розкупили їх у нього.
ВсеПроВсехЗнаю• 26 сентября 2024
Компот домашній із заморожених ягід. Донька розпродала найшвидше з усього класу.
Регионщица• 27 сентября 2024
Недавно готовились- купила такие сувениры и украсила готовые кухонные полотенца