Точная копия плова• 26 сентября 2024
Після укриття в школі кашель посилився
Дитина вже майже не кашляла, а сьогодні через ті кляті міги тричі були в укритті, і сьогодні кашель частіше ніж вчора і так закашлюється. То значить що в дитини алергія чи як?
Молчунья• 26 сентября 2024
Откуда мы можем знать. Вы были в том укрытии? Что там с ремонтом и вентиляцией?
Мишка-шалунишка• 26 сентября 2024
В нас теж почалася школа і все, осіп, кашляє, до канікул ще далеко(
Точная копия плова
• 26 сентября 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Що ви даєте від такого кашлю? Кашляв вологим, залишкове вже було, а сьогодні додались те і по новому.
МатьЧасть• 26 сентября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Я своего поэтому в садик не отдала. Нам помогает проспан, малому сироп, а себе саше беру.
Топтунша• 26 сентября 2024
В Киеве в последнее время вообще воздух такой, что у детей какой то аллергический кашель и насморк постоянно
Єдина Країна• 26 сентября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Молоко горячее с маслом и много гулять на улице
Христя в тiстi• 26 сентября 2024
Знаєте скільки разів ми лежали в стаціонарі з пневмоніями ??
Це не бомбосховище у нас , а підвал .
Якщо нові укриття що зараз будуть то ці хороші .
Це не бомбосховище у нас , а підвал .
Пез Году Неделя• 26 сентября 2024
Весь прошлый год (6 класс) ходили в укрытие и весь год дочка болела(( как первый год в саду.
Точная копия плова
• 26 сентября 2024
Ответ дляМалая Налегке
А там плесень есть ?
Я не знаю, але думаю що так раз така реакція.
А шо сталося?• 26 сентября 2024
Запоріжжя. Діти весь час в укритті. Сусідський хлопчик в школі в укритті (напівпідвальне приміщення без будь-якої вентиляції)....
Ще тиждень-два і діти всі віруси піймають
Малая Налегке• 26 сентября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Сходите и посмотрите , если там плесень туда не стоит водит никогда ребенка
Мишка-шалунишка• 26 сентября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Від трахеїтного нічого не допомагає, розсмоктує трахісан, але це так, аби щось робити
НаливайКа• 26 сентября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Це не бомбосховище у нас , а підвал .
Щеплення у вас Превенар 13 стоїть?
Оч@ров@Шк@• 26 сентября 2024
Та ви радійте, що в дитини взагалі є можливість школу відвідувати
У нас такої нема
Ламборджини• 26 сентября 2024
Ответ дляТочная копия плова
В підвалі завжди холодно і волого. Плюс купа хворих дітей, бо купа мамок пихають дитину до школи у любому стані. Швидше за все підчепив якусь бацилу, а у холодному вологому приміщенні організм просто не має сили боротися . Захворів, одним словом.
Алергія проявлялася б не так, це не вона.
ЯкаКраля• 26 сентября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Та дети в одном классе уже переболели друг с другом, а в подвале куча других классов голова к голове
Мой тоже после долгих тревог в подвале новую вирусню приносит..
Точная копия плова
• 26 сентября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Ні, схоже саме на алергічний кашель. Він просто почав кашляти частіше , закашлюється, а вже практично не кашляв. Він на хворобливий так сильно, але от кашель то в нього проблеми з цим
Христя в тiстi• 26 сентября 2024
Ответ дляНаливайКа
Щеплення у вас Превенар 13 стоїть?
Так
Кажуть треба колоти ще
Начальник Анонимов• 26 сентября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Сходіть на клнсультацію до алерголога, здасте аналізи на підходящі алергени і знатимете точно, якщо це алергічний кашель.
Точная копия плова
• 26 сентября 2024
Попросила вчителя завтра залишити дитину біля укриття, в них там є такий коридорчик, там астматики всякі сидять і алергіки, які мають довідки, якщо буде помагати не кашляти, тоді візьму в свого педіатра тоже таку довідку і най сидить в коридорчику перед укриттям.
Оксана -1f11• 26 сентября 2024
У нас в укритті взагалі дихати нічим, вчителі, які вже майже три роки туди ходять, жаліються, що посилилися легеневі симптоми, алергія, устави крутить.
Точная копия плова
• 26 сентября 2024
Ответ дляОксана -1f11
Каже вчителька що вентиляція працює в укритті. Але я там не було, не знаю. Просто думаю що то воно винне, бо одного разу приїхали в гості, а там на стіні була цвиль ледь помітна і син відразу вранці почав кашляти, повернулись додому 1-2 дні і все ок стало.
Оксана -1f11• 26 сентября 2024
Ответ дляТочная копия плова
А чого Ви не сходите в укриття і на подивитеся що там і як? Обов´язково треба
Точная копия плова
• 26 сентября 2024
Ответ дляОксана -1f11
Син лише перейшов в нову школу, ще не було зборів, я нічого ще не знаю. Тому ще й в укритті не була.
Оч@ров@Шк@• 27 сентября 2024
Ответ дляОксана -1f11
Коли почалося вторгнення, ми 1 раз сховалися в підвалі у свекрів. Ми були тепло одягнені, в ньому не було холодно, в перебували десь 40 хвилин там.
Але цього вистачило, аби захворіти нам 4 одночасно, я аж до ларінгиту, свекруха до бронхиту, діти соплі-кашлі.
Я хз що в тому підвалі, але скосило нас швидко.
Тому будь-яке укриття дає такі ефекти, а в дитячих колективах то й балакати ні про що.
Ми повністю онлайн, і то, вже кілька чоловік з класа хворі, погода зараз теж мінлива і треба до неї адаптуватися після пекельної літньої жари
Точная копия плова
• 27 сентября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Капець.