Скорая помощь• 26 сентября в 22:52
Поделитесь опытом общения с любовницей мужа
Поделитесь опытом общения с любовницей мужа. Она начала переходить границы допустимого, пытается общаться с нашей дочерью. Что можно сделать в таком случае, чтобы место свое поняла? Может сталкивались с таким или есть опыт таких ситуаций? Даже в голову не приходит, что можно предпринять
Бриджит_Фрикандо• 26 сентября в 22:53
У Вас якісь дивні відносини, якщо Ви після появи коханки не дали чоловіку по морді мороженою куркою
Тішуся неперетішуся• 26 сентября в 22:55
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А надо было?
Я в дамках• 26 сентября в 22:55
Ответ дляБриджит_Фрикандо
обычно ей дают по морде, а муж типо бубочка невинно охмуренный
долой_лама• 26 сентября в 22:55
Вы серьёзно считаете, что границы перешли только тогда, когда стали пытаться общаться с дочерью? А до этого вам все ок было?
Скорая помощь
• 26 сентября в 22:58
Ответ длядолой_лама
А Вы считаете, что я должна была пойти ей морду набить?
Качка в тапцях• 26 сентября в 22:59
Ответ дляСкорая помощь
Набить надо кобелю
Скорая помощь
• 26 сентября в 22:59
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Не вважаю, що побити коханку це гарна ідея
Мой завтрак• 26 сентября в 22:59
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Такому мужу яйца открутить надо и пусть идет общается с полюбовницей
Броніки для Моніки• 26 сентября в 23:00
Это ж насколько надо любить цюцюрку мотни, чтобы зная о любовнице, не яйценосителя п@здить и мозги промывать, а с любовницей светские беседы вести.
долой_лама• 26 сентября в 22:59
Ответ дляСкорая помощь
Нет, не считаю
Я думаю, что между крайностями ’бить морду любовнице’ и ’молча терпеть’ существуют и другие варианты
ФруктЕщеТот• 26 сентября в 23:00
Ответ дляСкорая помощь
Не знаю как ей, а вот мужу я бы набила перед тем как выгнать.
очки_ннадо• 26 сентября в 23:00
Яка мета вашого спілкування? Якій вік доньки? Замало інформації. У мене був досвід спілкування з коханкою. Я відверто спитала про її плани стосовно мого чоловіка. Вона не витримала достатньо часу, спочатку почала мені скаржитись, що він їй багато чого обіцяв, далі запропонувала потоваришувати, випити по келиху шампанського. Я відповіла, що гидую пити шампанське з такими, як вона. Далі просто злилась.
Скорая помощь
• 26 сентября в 23:00
Ответ длядолой_лама
Нет, не считаю
Я и прошу- предложите варианты
Броніки для Моніки• 26 сентября в 23:01
Ответ дляФруктЕщеТот
По ходу как раз автор живёт на его территории. Других объяснений нет, почему она терпит , когда ее вагину используют
Скорая помощь
• 26 сентября в 23:02
Ответ дляочки_ннадо
І чим все закінчилось? Кинули чоловіка?
Скорая помощь
• 26 сентября в 23:03
Ответ дляочки_ннадо
Донці 17 років. Хочу, щоб не завдала шкоди дитині. Вони у такому віці особливо вразливі
очки_ннадо• 26 сентября в 23:04
Ответ дляСкорая помощь
І чим все закінчилось? Кинули чоловіка?
Здивую вас, ні.
Кондуктор трамвая• 26 сентября в 23:05
Вы продолжаете жить и делить постель с человеком, у которого есть любовница? Я правильно поняла?!
очки_ннадо• 26 сентября в 23:06
Ответ дляСкорая помощь
Донька неповнолітня, за неї несуть відповідальність батьки. Вік доньки дозволяю, щоб ви з нею були відверті. Поговоріть.
Залетна Я тут• 26 сентября в 23:13
Ответ дляочки_ннадо
Здивую вас, ні.
Ви годуєте пити шампанське з жінкою, якій ваш чоловік задурив голову і багато чого наобіцяв, але при цьому не гидуєте жити з чоловіком, ділити з ним ліжко, знаючи, що він має коханок?
Лицемірство вищого гатунку.
очки_ннадо• 26 сентября в 23:19
Ответ дляЗалетна Я тут
Лицемірство вищого гатунку.
Звідки у вас впевненість, що ділю з ним ліжко? Так, ми родина по документах, вже більше 20 років. Про взаємне ’шалене кохання’, як би мовити, вже не мріємо. Чоловік забажав потішитись з дурепою. В чому ви вбачаєте лицемірство? Я бачу відвертість.
Скорая помощь
• 26 сентября в 23:19
Ответ дляКондуктор трамвая
Да
Скорая помощь
• 26 сентября в 23:19
Ответ дляочки_ннадо
При чому тут вік? Я хочу зробити так, щоб коханка не торкала дитину
очки_ннадо• 26 сентября в 23:20
Ответ дляСкорая помощь
Говоріть з донькою. Діти все розуміють набагато більше, ніж нам здається.
СамавиховуюКота• 26 сентября в 23:22
Ответ дляЯ в дамках
ей по морде, ему по яйцам
Залетна Я тут• 26 сентября в 23:22
Ответ дляочки_ннадо
Ви ділите зі зрадником значно більше, ніж келих шампанського. Ви ділите з ним життя. Мовчу про спільний побут.
Це і є лицемірство.
Бо якби ви дійсно гидували розділити келих зі зрадником (коханка, до речі, особисто вам нічого не обіцяла, тут питання до чоловіка ставити треба) , то ні про яке сумісне проживання зі зрадником питання ніколи б не постало. Ви спокійно бачитеся з тим, хто вам обіцяв кохати і поважати, а натомість зраджував і зраджує. Очевидно, вигода перевищує моральні цінності. Тому про ’гидую’ тут мова не йде. Ви схожі з вашим чоловіком у використанні інших людей. Тому ви й ’не гидуєте’ жити зі зрадником.
Це і є лицемірство.
Забрызжу ядом• 26 сентября в 23:25
Как то у все совсем запущено, мой опыт в этом деле абсолютно другой. Она слилась сразу же после моего звонка, а я всего лишь спросила, что собственно происходит? Что за странный мужик? Мой своих шалав так надрессировал, что шизанутая тётка, которая с ним терлась отрицала все до последнего, и вообще как бы вопрос о чем шалава с подростком может разговаривать? Вообще берега попутала?
Кидстаффовна• 26 сентября в 23:26
Ответ дляКачка в тапцях
Набить надо кобелю
И не только морду а причиндалы