В моїй хаті моя правда• 27 сентября 2024

Як потрапити на УЗД серця з дитиною в Інститут серця?

Дитині 15 років,є певні проблеми ,хотіла б зробити УЗД серця,хто робив,яка ціна і чи обов"язково направлення?Чи можлива там консультація дитячого кардіолога?
Мerida• 27 сентября 2024
Пусть педиатр ваш напишет направление туда. А кардиолог из центра направит на узи

ЯкаКраля• 27 сентября 2024
Ми за направленням безкоштовно робили огляд, узі, кардіограму. Якщо не терміново, то черга. Ми очікували десь місяць.
So_so• 27 сентября 2024
Звоните и говорите хочу на платной основе. Я платила 2000 за узи, кардиограмму и консультацию.
По направлению бесплатно, но очередь.
Там-тарарам• 27 сентября 2024
Если есть проблемы то лучше найти кардиолога и у него наблюдается
Партизанка• 27 сентября 2024
Можно платно, можно по направлению бесплатно. Звоните к ним и узнавайте
...аяприкольная• 27 сентября 2024
Берете направлення у педіатра, потім дзвоните в регістратуру інститута і записує еся. Але будьте готові до очікування 1-1.5 місяці. Або можете записатися платно, але то теж не буде на завтра
Радість моя• 27 сентября 2024
Там діти з вродженими вадами і серйозними діагнозами. За направленням дільничого кардіолога приймають.
Радість моя• 27 сентября 2024
Ви ніколи до 15 узд не робили?
автор В моїй хаті моя правда • 27 сентября 2024
Ответ для...аяприкольная
Направление должно быть именно в институт или просто направление на узи сердца и к кардиологу?

Ответ дляРадість моя
Ви ніколи до 15 узд не робили?
ні.У нашому місті не роблять,нажаль
Ответ дляЯкаКраля
У Вас направлення було просто на узд і до кардіолога,чи саме в інститут серця?
Радість моя• 27 сентября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Саме в інститут. Але якщо у вас нічого критичного, то ні в Амосова ні в Ємця вам направлення не випишуть.
Радість моя• 27 сентября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
ні.У нашому місті не роблять,нажаль
Сусідній райцентр? Це не так дорого.
І спеціалістів зараз багато гарних. Ми от на днях робили для спорт.секції і лікар все чудово побачила, такі ж діагнози як і в Інституті Серця, я навмисно не брала картку дитини і нічого не казала.
Ответ дляРадість моя
Сусідній райцентр? Це не так дорого.
мені особисто зручніше КИЇВ,буваємо там у родичів
На границе• 27 сентября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Там обычное электронное направление на ЭКГ, УЗИ и консультацию кардиолога. Позвоните им в регистратору только уточните там определённые коды этих направлений. По направлениям все бесплатно. Ждали пару недель запись. Год назад записались через пару дней. Как повезет
...аяприкольная• 27 сентября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Просто направлений на консультацію кардіолога, узи и кардиограмму
...аяприкольная• 27 сентября 2024
Ответ дляРадість моя
Ну це неправда. Я зверталася на консультацією в інститут серця за направленням від педіатра просто консультація кардіолога, УЗД і кардіограмма
ЯкаКраля• 27 сентября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Направленная до кардіолога. Я вибрала Інститут Серця.