Зяблик протестант• 27 сентября 2024
Кто вносит полную оплату на карту продавцам?
Не боитесь, что товар не отправят?
Снежнакомка• 27 сентября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Конечно, зачем делать предоплаты, когда есть защищенные системы оплат.
Есть,конечно.Но товар может быть не у всех и ты либо соглашаешься с условиями продавца,либо ’шукайте далі’
Чемна панночка• 27 сентября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Удалено администрацией...
Я покупатель, а не продавец.
Магиня• 27 сентября 2024
Яким саме продавцям? Де? В інтернет-магазинах купую тільки з повною передплатою. Перед тим як щось замовити гуглю відгуки. Якщо немає відгуків про шахрайство, роблю покупку. Мені так зручніше і дешевше, бо переплачувати за накладений платіж просто немає чим. Взуття і одяг через інтернет не купую, бо не вгадую з розміром. Все інше купую через інтернет. Хоча з останнім замовленням трохи облажалась. Купувала грунт для орхідей дві упаковки півтора літра, виявилось що це дуже мало, горщики напівпорожні. Наступного разу грунт також буду купувати тільки офлайн.
Люблю_смаколики• 27 сентября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Откуда такой стереотип, заходите на тот же пром и там на один и тот же товар - сотни продавцов, а на али так вообще тысячи.
Снежнакомка• 27 сентября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Вы о сковородках,а я о одежде.Куртку,которую я купила-ее вообще больше ни у кого нет.Я умею искать,если что)
Магиня• 27 сентября 2024
Ответ дляЧемна панночка
Я всегда так делаю.
Посылку на почте не открываю
Ви даремно не відкриваєте на пошті посилку. Колись на новій пошті переплутали посилки і приїхало по нашій накладній не те, що ми відправляли. Тільки тому що покупець перевірив посилку на пошті, змогли знайти нашу посилку. Також був випадок коли я для себе замовляла арахісову пасту, а відерця приїхали потрощені. Я не перевірила, повернення вдалося зробити тільки тому, що я постійний покупець і мені повірили, що то не я потрощила упаковку. Але в більшості магазинів так не роблять. Якщо покупець не перевірив що до нього приїхало і в якому вигляді, то це проблема покупця.
Магиня• 27 сентября 2024
Десь подівся мій коментар автору. Завжди купую тільки передплатою. Але я купую тільки в інтернет-магазинах. Завжди гуглю відгуки. Якщо ніде немає звинувачень в шахрайстві, роблю замовлення. Одяг і взуття через інтернет не купую, бо не вгадую з розміром. Телефони та побутову техніку також, щоб не ускладнювати собі повернення в разі, якщо щось не працює.
ЖующаЯКонфету• 27 сентября 2024
тю, якщо на олх у людини 500+ доставок, та навіть 100+, якщо на кідстафі рейтинг максимальний та купа оцінок (рейтинг не покупця, а саме продавця), то я завжди тільки 100% оплату роблю, навіщо мені переплачувати
й взагалі, авторе, ви б бачили, які суми ми постачальникам пересилаємо
20-50 тисяч, це стандарт, навіть не перепитую ніколи, коли відправка буде
найбільш смішні покупці виносять мізки, сплатили о 23.00 десь 50-100 грн, а у 9.00 вже пишуть ’ви відправили’, та біжу вже, з вашою однією посилкою
20-50 тисяч, це стандарт, навіть не перепитую ніколи, коли відправка буде найбільш смішні покупці виносять мізки, сплатили о 23.00 десь 50-100 грн, а у 9.00 вже пишуть ’ви відправили’, та біжу вже, з вашою однією посилкою
ЖующаЯКонфету• 27 сентября 2024
Ответ дляСиликоночка
А вот это зря. Даже самый честный продавец, может перепутать заказы. Ну и порчу содержимого посылки по вине перевозчика тоже нельзя отбрасывать
із чесним нормальним продавцем все завжди можна вирішити, в нас 100 разів було що покупець забирав олх-доставку, а потім повертав товар. а ми йому кошти, бо не роздивився, не поміряв, спішив або ще щось, не парюся за таке
ЖующаЯКонфету• 27 сентября 2024
Ответ дляСиликоночка
Спокойно плачу ФОПам,а вот на личные карты- никогда
ну от я фоп, мені спокійно платять на рахунок, іноді навіть наполягають, щоб на карту, але ніт, нафіга мені штрафи? всіх вже навчила як платити
але бувають унікуми, 100 грн передплати на фоп кине та починає, ой а ви отримали кошти? й це як правило вночі вже десь, якщо за годину не відповіла, то вже такий гвалт, типу ’ну сподіваюся на вашу порядність’
коротше на пенсії буду книгу писати, як фоп не втік із 100 гривнами
ЖующаЯКонфету• 27 сентября 2024
Ответ дляМагиня
купуйте одяг у мене) я знаю свій товар, роблю сама усі заміри, до того ж, у нас фізично постійні примірки, тому за Вашими параметрами підберемо без помилок)
ЖующаЯКонфету• 27 сентября 2024
Ответ дляМагиня
ми теж не відкриваємо бо то поставки, то повернення, то у друзів щось купляємо, вони теж фопи, а раз приходить чоловік приносить посилку, я відкриваю, а там не наш товар!
швиденько пішов на пошту відніс
Marinamariana• 27 сентября 2024
Ответ дляМельничукОля
Тільки повна оплата, і тільки перевіреним продавцям.
Почему толко полная?
НеКонец-Света• 27 сентября 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Я. Але лише тим, хто пару років на шафі і сотні позитивних відгуків. В інших випадках безпечна оплата
Аккаунти дуже часто продаються.
МельничукОля• 27 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Почему толко полная?
Навіщо переплачувати, адже це теж певні кошти.
Магиня• 27 сентября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Дякую!)