Анонім-ка• 28 сентября 2024

Проверить вены ног доплер или узи

Что лучше сделать,чтобьі проверить веньі. И чем они отличаются. Спасибо
Папобус• 28 сентября 2024
допплер - это приложение к узи, их делают одновремено
Чудовий каламбур• 28 сентября 2024
Это делают одновременно
Мона Лиза• 28 сентября 2024
Вам флеболог подивиться все, що треба
автор Анонім-ка • 28 сентября 2024
Ответ дляМона Лиза
Вам флеболог подивиться все, що треба
Ну первинний прийом флеболога 1000 грн, я хочу піти вже з узі,щоб не платити 600 ще за повторний прийом
автор Анонім-ка • 28 сентября 2024
Ответ дляПапобус
В приватній клініці є обидва обстеження, різниця в ціні 100 грн
Папобус• 28 сентября 2024
Ответ дляАнонім-ка
идите на прием который сразу с узи
Мона Лиза• 28 сентября 2024
Ответ дляАнонім-ка
Вам за один раз все зроблять, шукайте флеболога з узі в кабінеті. Можу вам дати контакт мого флеболога
автор Анонім-ка • 28 сентября 2024
Ответ дляМона Лиза
Дайте, будь-ласка, бо не знаю,з чого почати
автор Анонім-ка • 28 сентября 2024
Ответ дляПапобус
идите на прием который сразу с узи
Так треба ж толкового знайти, я думала зробити в приватній узі, а потім з.їздити в Шалімова на консультацію
Папобус• 28 сентября 2024
Ответ дляАнонім-ка
как варикозница со стажем скажу, что это не та сфера, где нужна врачебная гениальность, в Киеве полно флебологов
автор Анонім-ка • 28 сентября 2024
Ответ дляПапобус
Удаление восьмерок у дочери закончилось открьітиес уголовного дела . Хирургия всегда страшно
Мона Лиза• 28 сентября 2024
Ответ дляАнонім-ка
https://www.instagram.com/svirskyi_phlebologist/
Рекомендую!
Ходила з 13 років мучилася, в нього за годину все прибрали, дуже довольна. Якщо що питайте. Після того ще уколи через рік, це нормальна практика. У нього в інсті все хорошо расписано.
автор Анонім-ка • 28 сентября 2024
Ответ дляМона Лиза
Рекомендую!
Дякую дуже
Мона Лиза• 28 сентября 2024
Ответ дляАнонім-ка
Дякую дуже
На здоровʼя! Це реально круто, ходити і не страждати від хвороби. Ніжки стрункі, нема набряків і загрози тромбів, це кайф. Як він каже, я не вчу жити з варікозом я його прибираю))) 😘🫶😘