Ms. Похвала• 28 сентября 2024
Мами підлітків, яке взуття купуєте
Питання до мам хлопчиків підлітків. Яке взуття (кросівки) 41 розміру купуєте своїм синам? Нічого не можу знайти толкового((
Janeke_in_UA• 28 сентября 2024
У моего подростка вкус специфический, хотел баленсиаги, те огромные уродливые. Увидел на ноге нью бэланс 9060, захотел, заказала, ждём. На фото в инете вообще не впечатляли. А на ноге классные.... Сейчас в найках обычных чёрных бегает(выбирали месяц, чтоб последующие три месяца он мне выносил мозг, что они ему не нравятся)
Ms. Похвала
• 28 сентября 2024
Ответ дляТарабарщина
41 розмір всюди є, не дефіцит
Так, згідна. Але нічого не радує. Купувала Суперфіт та Ессо. Дитячі тільки до 40(
Мама Карло• 28 сентября 2024
Ответ дляMs. Похвала
В сенсі не радує??
Ставте ціновий діапазон та хай сам обирає.
Аль де Барановна• 28 сентября 2024
Ответ дляMs. Похвала
Теперь ваши магазины найк,томми ,нью белена,пума,тимберленд
Та_шо_ж_таке• 28 сентября 2024
Ответ дляMs. Похвала
То купуйте дорослі
Тріль підпільний• 28 сентября 2024
41 розмір то ще добре. Можна в дорослому відділі дивитися. Для хлопців 37-39 то проблема. В дитячому вже немає розмірів. Або малий вибір. А в дорослому від 40-41 розміру
Тарабарщина• 28 сентября 2024
Ответ дляMs. Похвала
А чим дорослі не підходять?
Ms. Похвала
• 28 сентября 2024
Ответ дляТарабарщина
А чим дорослі не підходять?
Проблема в тому, що дитині 12 років. Худа нога. Дорослі виглядаюсь якось не дуже на нозі(
Тарабарщина• 28 сентября 2024
Ответ дляMs. Похвала
Я зрозуміла, мабуть, вузька стопа. Для вас можливий вихід - купувати з іноземних сайтів, де є розміри з повнотою.
Тарабарщина• 28 сентября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
А в мого 47 в 15 років
сам собі вибирає)
А зріст?
Тарабарщина• 28 сентября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ух :) мій чоловік такого зросту, але в нього 43.
Идууу--уууу блин• 28 сентября 2024
Ответ дляТарабарщина
Замовили от йому 46, а вони маленькі
Тарабарщина• 28 сентября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Замовили от йому 46, а вони маленькі
Співчуваю, складно купувати нестандарт. У подруги був родмір 45, ото вона мучалася. Успіхів у пошуках!
Крайня невістка• 28 сентября 2024
Ответ дляТріль підпільний
В чем проблема в женском отделе смотреть? Кросовки очень многие идут с 36 до 45 в одной модели.
Ms. Похвала
• 28 сентября 2024
Ответ дляТарабарщина
Дякую!
Ms. Похвала
• 28 сентября 2024
Ответ дляGaleTTa
Моему 12, то уже в мужском отделе покупаем 40 размер))я в шоке.
В дорослому все переміряли. Заднік зависокий. Тисне в п´ятку((
Ms. Похвала
• 28 сентября 2024
Ответ дляGaleTTa
Розумію Вас
Тріль підпільний• 28 сентября 2024
Ответ дляКрайня невістка
Не подобається .