я Кукарача• 28 сентября 2024
Можна сушити лак лампою
Вітаю
Вже років 10 ходжу з нарощеними нігтями, а щось останнім часом вони мене підзадовбали. Хочу зняти і так походити. Сама собі робити манікюр я не великий майстер. Точніше, зробити акуратні нігтики в мене виходить, але нафарбувати їх - ото проблема. Постійно не досушу і здираю.
А ось стало цікаво, чи можна сушити звичайний лак лампою? Бо щось пан Гугл неоднозначні відповіді дає.
Хто пробував, виходить?
Гостра на язик• 28 сентября 2024
Можно, но он не высохнет. Там нет составляющих, которые полимеризируются
я Кукарача
• 28 сентября 2024
А може хтось з власного досвіду порадить лак, який дійсно швидко сохне?
Не люблю натовп• 28 сентября 2024
Ответ дляя Кукарача
Сушка сверху