МинерАлочка• 28 сентября 2024
Любовницы как вы ушли от любовника? Чтоб без драм
И без нервотрепки, уже отношения зашли в пропасть, не вижу с ним будущего
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Якщо у вас буде постійно боліти голова, ви будете постійно нити, плакатися, задовбувати дурними питаннями типу коли си в загс підемо, то повірте він сам збіжить і не буде мститися. Ви станете йому нецікавою і обтяжливою. Душність, важкість і відсутність сексу це не те що шукають чоловіки в коханках.
О дякую, я вже дійсно і навіть сексу не хочу(
ніколи такого не було• 28 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Я знаю, тому тут і написала
Ви не вмієте бути коханкою. Не беріться навіть. То бізнес! Коханки таке вижимають з дядьків, що хватає дітям і батькам ще
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Дякую, я знаю що то не моє, просто так вляпалась в цю гидоту
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Так, я занадто чесна для такого, більше не повториться
ніколи такого не було• 28 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Не варіант для хороших дівчаток))
жар-птица Нюра• 28 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Тим паче що я нічого не прошу, ні подарунків, не дозвілля, я вже просто бачу що не витримаю нервово
З подарунками було б всяко приємніше... Чес слово. Прлпрлсить якусь дрібницю. В переписці. Ну там сумочку, парфюм. І потім посилання де його купити он лайн. Типу - хочу від тебе подарунок! Оце мені так сподобалося.... Так хочу! Подаруйнк пожаааалуйста. І відправляєте. Особисто так сказати може важкувато. А ось телеграм все стерпить. Нити, просити гроші, відмлвляти в сексі і вуаля він збіжить роняючи капці.
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Так я не хочу нічого, можу все купити і сама, я думаю що в мене стане сил зробити іншого чоловіка щасливим.
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Не варіант для хороших дівчаток))
Та я і знала, і от так вляпалась( ну дурепа
З понеділка на дієті• 28 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Отношения очень плохо сказываются на моем здоровье
блок чс. Удалила все переписки. Оставила только в сохраненках в блокноте пару самых жестоких его фраз. Все.
жар-птица Нюра• 28 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Це тренажер для лікування жіночої хвороби ’я сама’. Згодиться для наступних стосунків. Ьренуцтеся поки на цьому. З ним не жалко помилитися.
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Так не получится) но в последнее время он начал мне говорить не приятные слова, очень запомнилось , гадюка( зажралась((😭
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Вы знаете до него встречалась с парнем он всегда и подарки и цветы, даже когда разошлись ниразу мне ничего плохого не сказал
жар-птица Нюра• 28 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Офігєть... Так це міняє в корне справу. У вас там псих якісь. Треба бігти. Яке бля кохання... Ви мордобою хочете дочекатися? Чи згвалтування? Блок, чс, повне припинення стосунків. Якщо боїтеся- нити, хворіти, відповідати виключно ниттям, і все таке максимально сіре, марудне і нудне. Вам треба рятуватися, це вже поза категоріями коханка і не коханка...
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Дякую я теж офігіла, мабуть то його справжне лице(
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Перший флаг був коли прийшла до нього з роботи, нічого не купила на вечерю, але він готував, і каже мені от що принесла те і будемо істи(. Чого я тоді не втекла?( бо дура
жар-птица Нюра• 28 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Я х...ю дорогая редакція ... Тікати, негайно! Навіть якби ото було не жонате, воно і таке найух не потрібне!!! Реально!!!
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Так, я досі отойти не в змозі, так обіднот стало, що потратила на нього свій час
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Людина нічого не цінувала, тільки мені травму зробила
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Я взагалі думаю що просто лапшу про кохання вішав, а я велась(
З понеділка на дієті• 28 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
знайомо
З понеділка на дієті• 28 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
так і було(
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
знайомо
Розкажіть? Може мені легше стане?
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
так і було(
Як можна бути таки навіть з людиною з якою в тебе був секс… я за чесність, але знаєте він сидить на сз, коли спитала сказав що мене там шукав і не знайшов((( але знайшов, брехня тай годі
Ms. Iphone• 28 сентября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Автор, я ніколи не була коханкою. Я дружина. Підкажіть будь ласка, яка різниця у віці. І як ви проводите час?
Це тільки секс? Чи побачення, відпочинки, подарунки?
Мені цікаво чому чоловіки зраджують..
От нашо вам це знати
жар-птица Нюра• 28 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Ппц! Це ВІН жонатик! Це його профіт від вас більший, це ВІН повинен робити так, аби у вас не було бажання шукати іншого на СЗ. Тож якщо знайшов одразу границу поставили- Зайчику, ну так це ти не допрацьовуєш, шо мені інші потпібні! Мені треба оце і оце.
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Дякую, я зрозуміла, я теж думаю що це не те що не нормально, це якийсь розлад психіки, ви мені вставили клепку
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Мені цікаво чому чоловіки зраджують..
Ну я можу сказати про власний досвід, я не зраджувала, ніколи, навіть коли з першим чоловіком були дуже погані відносини, він зраджує бо з дружиною типу все дуже погано( якось так
НетЕщеНаверное• 28 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Ничего собі. Вы давно з ним?
Після такого тікати треба. Чому ви думаєте шо вам він помститися?
Якби ви працювали разом, то може шось там накапає. А так...чи він якусь посаду обіймає...вы себе накрутили.
У вас діти є? Якщо ні, тікають і з нормальним буде сім´я.
Жонатий вони і сім´ю зраджують вруть і іншим. Ще може статися що ви нп одна коханка...
НетЕщеНаверное• 28 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Так вам лапшає. І жінці, бо їм просто зручно. Брати від кожної своє...
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ничего собі. Вы давно з ним?
2 роки, за цей час можна було б вирішити всі питання, але він не хоче , є 2 типи чоловіків які зраджують постійно , але ж і ті що будують нове життя