МинерАлочка• 28 сентября 2024
Любовницы как вы ушли от любовника? Чтоб без драм
И без нервотрепки, уже отношения зашли в пропасть, не вижу с ним будущего
Хомо_сапиенс• 28 сентября 2024
У нас еще нормально, любовница нашла другого любовника и вопрос закрыт, а вот на росии жесть, там без согласия мужчины никуда любовница или жена не уйдет, а если уйдет то будет порезана на мелкие кусочки и растворится в кислоте, а мужику при этом ничего не будет, максимум - подпишет контракт и поедет на СВО, а потом ч-з пол года приедет с медалью и все по новой..
ніколи такого не було• 28 сентября 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Як так??? Я саоє задоволення отримала від сексу теж, лимон з чого??? То навпаки чоловіки в ступор впадають і почуваються ніяково, починають з´ясовувати шо не так зробили, кумедні такі.
Аа, я просто не люблю секс з будь ким, чисто використати. Нема задоволення, не мій варіант просто. Дуже не люблю чужих людей, це для мене стрес
Шумелка Мышь• 28 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Я вільна, до нього ніколи не зустрічалась з жонатими, і взагалі були нормальні чоловіки, але бачу що з цим я тільки себе угроблюю
По скільки вам років?
Давно зустрічаєтеся?
Ви марнуєте свої роки на безпреспективні відносни
Давно зустрічаєтеся?
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляMs. Iphone
Так 10 лет встреч )) последние несколько лет были уже как друзья, я начала с другими встречаться ))
В мене 2 роки, але..
ніколи такого не було• 28 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Жонатий? Скажіть, що вам релігія забороняє жити з одруженим. Причастилися і батюшка сказав не жити во гріхах
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ой теоретики
Навіть коти так не можуть
А вона зі своїм коханням, якщо ще піде по байдужим до неї чоловікам, то через пару місяців від неї мокрого місця не залишиться.
Навіть коти так не можуть
Та не хочу я нікого, мені треба відновитись… дуже здоровья пошатнулось
ніколи такого не було• 28 сентября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Звідки інфа?
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Я так само, ніколи не було одноразового
Ms. Iphone• 28 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
У мене так само було. Дуже зручно. Гроші дає, на роботу везе, море там, ресторани, романтік, і заміж не кличе. Те, шо треба
жар-птица Нюра• 28 сентября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ой теоретики
Навіть коти так не можуть
Я не теретик, а практик 😁. Ну щоправда мені далеко не20 рочків шоб страджати від рожевих окулярів кохання.
ніколи такого не було• 28 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Так про що вам і кажуть! Скажіть, що ви хворієте і зустрічатися більше не будете. Націлені зайнятися своїм здоровям. Хай поможе матеріально, якщо є бажання та можливість. І все. Він злиняє після цих слів. А зводиться допомогти - чудово! Їдьте в санаторій, на курорт, відпочивайте. Правда звучить найліпше
Я_канеша_извиняюсь• 28 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Та кого ви слухаєте?
Тут в кожній темі приповзає дєрзка фам фаталь, яка рєзко скаче по членах і цим всіх закохує.
Але лише в своїй уяві
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
По скільки вам років?
Давно зустрічаєтеся?
Так, я вже зрозуміла
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляMs. Iphone
В мене гірше, якщо тут напишу захейтять яка я д…
Хомо_сапиенс• 28 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Звідки інфа?
Кримінальна хроніка
Петербуржец расчленил возлюбленную и положил останки в бочку с кислотой
Петербуржец спрятал останки расчлененной возлюбленной в бочке с кислотой
36-летнего жителя Петербурга задержали после того, как в пластиковой бочке в его машине были найдены останки женщины.
Сотрудники выехали на место происшествия и нашли бочку в машине, припаркованной недалеко. Петербуржца задержали в другом регионе. Возбуждено уголовное дело.
Швабристка• 28 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Да, у меня постоянно болит голова и сердце…. загнусь скоро
Чего сидите тогда? Люди сами выбирают страдать им или нет..
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Нажаль і відпочинок не допоміг, навіть гірше стало
Ms. Iphone• 28 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Я коли нирками хворіла, ніхто ни злиняв. У лікарню поклав, потім - ліки додому , потім на море.
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Та мені теж, але кохання дуже коварне
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляДева Мария
Попросите машину . Настоятельно
Та немає в нього таких грошей
ніколи такого не було• 28 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Так а ви сама була на відпочинку чи з ним, відпрацьовувала якби?
ніколи такого не було• 28 сентября 2024
Ответ дляMs. Iphone
Багатий чи що?
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Сама звичайно
Ms. Iphone• 28 сентября 2024
Ответ дляДева Мария
Попросите машину . Настоятельно
Ну и? Купит. И бегом от него валить после этого?
жар-птица Нюра• 28 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
А ну то зрозуміло. Звісно всі люди різні, я секс обожнюю, з тих жінок, в котрих ніколи ’голова не болить’.
Ну ок якщо не секс, то можна просто ходити нв побачення. Це всім пвдходить. Прийшла ьака вся красива, квіточки отримала, посивялася, пофліртувала, ресничками похоопала, увпгою чоловіків наситилася, жіночність +100 - ідеальний варіант без драм і ризиків. Легко і доброзичливо. Чом ні?
МинерАлочка
• 28 сентября 2024
Та дівчата, про гроші немає і мови, він сподобався, а мене наче причарувало, не знаю як описати, хоча з самого початку я розуміла, жінка , діти, робота
Ms. Iphone• 28 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Багатий чи що?
Трохи є ) А нашо бідний коханець? Який сенс?