Шотуткоїться?• 28 сентября 2024
Если сдать анализы, можно похудеть?
Я много ем, прям постоянно запихиваюсь булочками, сладким и всё что попадётся под руку.. такой себе психологический голод(
Набрала 15 кг и вес растёт..
Девочка писала что занимается с нутрициологом, сдавала анализы чего-то не хватало, теперь пьёт недостающие элементы. Я так понимаю, все эти нехватки тоже могут влиять на психику.. как думаете?
Набрала 15 кг и вес растёт..
Love_Love_Love_• 29 сентября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
З´їжте уже ту булочку,ви будете задоволена.За одну булочку не наберете плюс один кг.
Ддля чого мені це?
Сяду на шию, дорого!• 29 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ддля чого мені це?
Я до того веду,що якщо один раз з´їсти щось калорійне,те що не можна худаючим їсти,то страшного від цього нічого не станеться,і вага не збільшиться за один раз від цього.Ось до чого.
Love_Love_Love_• 29 сентября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
До чого тут взагалі ваш один раз?
Сяду на шию, дорого!• 29 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого тут взагалі ваш один раз?
Ви просто вирішили зі мною посперечатись на цю тему?
Love_Love_Love_• 29 сентября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Я хочу знати ваш досвід, як так виходить легко і просто працювати далекобійником?
Особливо, на початку, бо ви перша в кого легко
Сяду на шию, дорого!• 29 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Пробачте,але я не далекобійник
Love_Love_Love_• 29 сентября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Пробачте,але я не далекобійник
Сорі, не туди)))