Кукусикиииииии• 28 сентября 2024

Реалистичные полноростовые VIP куклы для взрослых

Какой на Ваш взгляд спрос, для каких целей (кроме основной) и другие мысли. Несколько примеров на фото.
автор Кукусикиииииии • 28 сентября 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Як Ви уявляєте їх у веб-камі або в ютубі? Їх будуть використовувати за основним призначенням?
Звісно. В межах встановлених правил платформ і законодавства.
мегамоСГ• 28 сентября 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Призначені. Але більшість їх розглядає лише як ляльки для інтиму. Вважаю, що сфери їх застосування значно ширші.
Ну, ще рекламувати різний китайський хлам. Їм же платити не треба.
Бавовнятко• 28 сентября 2024
Жесть короче.
ФруктЕщеТот• 28 сентября 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Не все модели, а многие хотят зарабатывать)
Дешевше показувати на собі(як роблять зараз багато продавців), ніж купити ту ляльку
ФруктЕщеТот• 28 сентября 2024
Ответ длямегамоСГ
Їх спочатку купити треба. А ще треба найняти актрису озвучки, оператора, контент-мейкера
автор Кукусикиииииии • 28 сентября 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Чому саме на секс-ляльках, у яких параметри тіла далекі від реальних?
Не всі бажають виступати у ролі моделі, а показ таких відео досить перспективний. Це повноростові ляльки з параметрами як у справжніх жінок.
мегамоСГ• 28 сентября 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Я вас прошу. Хто захоче, той купить. І нащо там озвучка? Фото зробити і самому можна.
мегамоСГ• 28 сентября 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Де справжні параметри?
автор Кукусикиииииии • 28 сентября 2024
Ответ длямегамоСГ
Не все що з Китаю - це хлам. В Європі і США дуже багато товарів саме з Китаю, які продають з накруткою у рази плюс доставка звідти в Україну. Але ж то з Європи і США)
ФруктЕщеТот• 28 сентября 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Чому не всі? Зараз бажаючих починаючих інфлюєнсерів до сраки. Для відео ляльки мають бути роботизовані і володіти людською пластикою, що зазвичай не проектують в ляльках для сексу.

У цих ляльок параметри дуже далекі від справжніх. Великі цицьки+широкі стегна - це доволі рідкісне явище.
автор Кукусикиииииии • 28 сентября 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Звісно Ви праві. Але ж є люди, які соромляться тощо. У цьому випадку лялька як варіант.
ФруктЕщеТот• 28 сентября 2024
Ответ длямегамоСГ
Ми обговорюємо покупку цих ляльок в якості моделей для одягу на відео в ютубі.
Скокмоно - стокнуно• 28 сентября 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Для этого есть обычные манекены. Кто будет платить такие деньги , чтобы этих силиконовых кукл использовать вместо манекенов ?
ФруктЕщеТот• 28 сентября 2024
Ответ дляКукусикиииииии
У цьому випадку легше знайти окрему модель.
автор Кукусикиииииии • 28 сентября 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Якщо так дешевше і зручніше, то звісно краще модель.
автор Кукусикиииииии • 28 сентября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А почему только вместо манекенов, они ночью ещё магазин охранять будут)))
Мексиканочка• 28 сентября 2024
Ничесе, а мальчиков там нету? Красивые))
автор Кукусикиииииии • 28 сентября 2024
Ответ дляМексиканочка
Есть. И не только девушки и парни в ассортименте)))
Мексиканочка• 28 сентября 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Интересно какое оно на ощупь? Ноги же у всех сдвинутые, как её использовать то?
Пліснявілий сир• 28 сентября 2024
Ответ дляКукусикиииииии
На мой взгляд, кроме основной, интим, куклы могут найти применение в продажах одежды, творчестве, вебкаме, Youtube и т.д.
Для продажи одежды они слишком дорогие.
Ни в каком творчестве это не нужно.
мегамоСГ• 28 сентября 2024
Ответ дляМексиканочка
Є.
Пліснявілий сир• 28 сентября 2024
Ответ дляЗ бісиками
Так вони для інтима не призначені. Чи на них лише дивитися? Чи як ними користуватися за прямим, як ви кажете, призначенням?
Вы серьезно?
Ну это же давно придумано, эти куклы.
Огромное количество одиноких людей в Японии, Китае и т.д.
А пользуются, используя искусственную вагину, которая есть у этих кукол.
Мексиканочка• 28 сентября 2024
Ну психам наверное как невеста нормик заходит, а так , ну куда её? Для интерьера поставить? Так крышечка же поехать может, если они действительно такие как на фото.
буреЛОМКА• 29 сентября 2024
Ответ дляБурундучиха
как это нет?))) а нафига она тогда вообще
Кожен сам собі проколупає, де захочеться
Самоучка• 29 сентября 2024
Я продавала їх у свій час, був навіть постійний клієнт на них, а ціна ляльок немаленька- останню свою продала за 54 тисячі гривень, блондинка з четвертим розміром грудей)
автор Кукусикиииииии • 29 сентября 2024
Ответ дляСамоучка
Який бренд?