Пригаю-цибаю• 29 сентября 2024
Проживання з батьками може бути причиною відстності особистого життя?
Багато психологів говорить що причиною відсутності особистого життя може бути проживання з батьками.
Ви згодні з такою думкою?
Результат:
вже голосів:
53 (59.55%)
Може бути однією з причин
20 (22.47%)
Так, це основна причина
13 (14.61%)
Ні, не вірю в це
3 (3.37%)
Свій варіант відповіді
Все буде Україна• 29 сентября 2024
Ответ дляФайна дівка
Если родители звонят и спрашивают когда ты будешь, просят зайти в магазин после работы, и ведут себя как будто вы школьница, то вы и есть ребенок, а у ребенка личной жизни быть не может
Даже у школьниц бывает личная жизнь
ЖующаЯКонфету• 29 сентября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
я бы не пошла в дом к мужику трахаться если там его родители
полно нормальных вокруг, не фанатов полуинцеста
Ну не у всех корона на голове))да, сидят одинокие с квартирами,ждут прынцесс))
Чесно брешу• 29 сентября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Я не знаю. Просто багато психологів зараз говорить що це може бути причиною. У мене є декілька знайомих які живуть з батьками і яким не вдається влаштувати особисте життя. От я і думаю чому так.
Треба вміти бути як моя мама,тоді вас будуть слухати і боятись.
ЖующаЯКонфету• 29 сентября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Якщо не відбулась сепарація від батьків, то людина не може будувати власне життя. У хлопців там ще складніше. Тому, так, це є однією з причин.
Сепарация в голове происходит,а не в проживании
Пригаю-цибаю
• 29 сентября 2024
Ответ дляФайна дівка
Ви прямо описали ситуацію моєї двоюрідною сестри. Їй 25 років, живе з батьками бо їй шкода витрачати гроші на оренду бо мріє назбирати на машину.
Вона постійно плаче що в неї немає хлопця. Мені її дуже шкода, але не знаю як їй допомогти.
ЖующаЯКонфету• 29 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
У меня комплексы и заниженная самооценка. И я всю взрослую жизнь живу с родными. При этом личная жизнь у меня была (да и сейчас могла бы быть, если бы я была готова с кем-то встречаться)
Ну вот. Расставайтесь с комплексами и жиаите полной жизнью
ЖующаЯКонфету• 29 сентября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Потому что моя мама руководит всей семьёй.Она всю семью построила,что все должны её слушать,как начальницу.
Ну тогда да,нафиг надо
ЖующаЯКонфету• 29 сентября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Дело не в родителях,а в ней самой. Просто удобно свалить все на это
Все буде Україна• 29 сентября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Не все так просто. И кто сказал, что я живу неполной жизнью? Я была замужем. У меня есть ребенок
Чесно брешу• 29 сентября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну тогда да,нафиг надо
Надо быть с рождения такой,не всем дано.
Головний кошак• 29 сентября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
если проживание с родителями реально так мешает устройству их личной жизни, то что мешает съехать и снять хотя бы студию?
Все буде Україна• 29 сентября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
ну куда этот хлопец регулярно женщину водить будет? родителям под бочок? у него нет своего жилья, он ребенок значит
С чего это он ребенок? С того, что у него нет своего жилья?
Головний кошак• 29 сентября 2024
Ответ дляФайна дівка
Та ладно не может ))) Многие подростки ахаются во всю и проживание с родителями им не мешает.
Головний кошак• 29 сентября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Я вже заміжня живу окремо. Але в мене є такі знайомі які живуть батьками і не можуть влашутвати особисте життя.
Наприклад моя двоюрідна сестра 25 років живе з батьками і постійно плаче що не може хлопця знайти.
Я просто думаю це збіг обставин чи ні.
Это значит что ваша сестра либо не нравится мужчинам , либо не умеет строить отношения. И родители тут не причём.
Все буде Україна• 29 сентября 2024
Ответ дляФайна дівка
Когда я, поехав на свое первое в жизни свидание, задержалась до позднего вечера, мне звонили родные со словами ’езжай домой’. Я ответила ’я уже взрослая, сама решаю’ и повесила трубку. И осталась у того мужчины до утра (а потом и на весь день). Мне тогда было 19 лет
Відповів всім• 29 сентября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Просто багато психологів зараз
Пригаю-цибаю
• 29 сентября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Може і так. Але її батьки теж трохи дивні.
Вони хочуть щоб сестра поскоріше вийшла заміж. Але їм дуже не подобаються якщо сестра ввечері кудись ходить гуляти з друзями. Мені дуже часто доводиться її прикривати і казати що вона у мене в гостях.
ОдинРазНадетое• 29 сентября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Нет. Живу всю жизнь с родителями. Никогда не страдала от отсутсвия личной жизни. Скорее всего причина в голове, какие-то комплексы и тараканы
Згодна, причина в голові. І від цього невпевнені в собі особи, слухають балаболок-психологів, які втирають весь непотріб їм в голови і цим самим блокують здоровий глузд і псують відносини з оточуючими. Тобто, втирають, що саме рідні їх так виховали і саме вони, заважають особистому життю. Вони таким чином підминають жертву під себе в надії, що ця курка, принесе їм золоті яйця.
Луноходик_Ик• 29 сентября 2024
Маю приятельку їй 46 чоловіку 51 мають сина 29 років і підлітка 16. Так от, син цього року женився (вже і молода дружина вагітна) живуть усі у трикімнатній квартирі.
В кімнаті 1 - молодята,
В кімнаті 2- жінка, чоловік, підліток.
В кімнаті 3 - його батьки (їм по 80+ років)
Чи це життя? Че якійсь сюр-каламбур.
Молода сім´я має жити окремо, а не оце все.
Якійсь дуже сумнівний секс, коли навколо стільки свідків.
В кімнаті 1 - молодята,
В кімнаті 2- жінка, чоловік, підліток.
Чи це життя? Че якійсь сюр-каламбур.
ГейТуда• 29 сентября 2024
Я в 16 років переїхала від батьків. Не уявляю як будувати особисте життя з батьками під боком, спільне проживання в дорослому віці це щось жахливе і точно не від хорошого життя. І це ще батьки в мене чудові, розуміючі і не контролюючі, а бувають і набагато гірші випадки
...аяприкольная• 29 сентября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Ну наприклад якщо це молода дівчина чи хлопець років до 30. Причина в тому що шкода викидати гроші на оренду, якщо ці гроші можна відкладати на щось.
Сексу хочеться, значить щось знімуть
...аяприкольная• 29 сентября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Бо затюкані вони тими батьками....або їм кандидатами не вгодиш. Висновок: жити окремо
Головний кошак• 29 сентября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Ну так может взрослой 25 летней девице пора взять ответственность за свою жизнь на себя ? Она хочет устроить личную жизнь , но родители мешают ? Значит нужно не на машину собирать , а снять отдельное жильё и съехать . Или не жаловаться , что родители ей мешают.
Файна дівка• 29 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Вот вы так сделали в 19, а другие в 30 боятся
Все буде Україна• 29 сентября 2024
Ответ дляФайна дівка
Ну и что хорошего в том, что я так поступила? Мужчина оказался женат. Мои родные подозревали, что он хочет просто попользоваться мною. Потому и говорили ’езжай домой’
Файна дівка• 29 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Вы сделали свои ошибки, на которых возможно учитесь. А мамины дети живут умом мамы.
У моей бабушки подруга была, родители гулять не пускали, один жених был, не подошёл маме, она осталась одна, пить слегла и осталась на всю жизнь одна
Все буде Україна• 29 сентября 2024
Ответ дляФайна дівка
Я не научилась на своих ошибках
Файна дівка• 29 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Я не научилась на своих ошибках
Так вините себя. Ответственность несёте вы и только вы за свои решения.
Все буде Україна• 29 сентября 2024
Ответ дляФайна дівка
Не только я
Пригаю-цибаю
• 29 сентября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
В кімнаті 1 - молодята,
В кімнаті 2- жінка, чоловік, підліток.
Чи це життя? Че якійсь сюр-каламбур.
В кімнаті 1 - молодята,
В кімнаті 2- жінка, чоловік, підліток.
Чи це життя? Че якійсь сюр-каламбур.
Ну коли вже є сім´я то звичайно треба жити окремо. Я мала на увазі випадки коли хлопець або дівчина ще не мають сім´ї і живуть з батьками