Я пані прохана...• 29 сентября 2024

А вам чоловіки дорікають за меншу зарплату, ніж у нього?

Ситуація наступна: маємо спільний бюджет, куди гроші вкладаємо пропорційно від заробітку. Увага: чоловік заробляє у 6 разів більше, ніж я. Моя частина вкладень йде на оплату праці няні (даю 9 тис грн в місяць). Також кожен має свої кошти . І ось рештка моїх коштів йде на сезонний одяг і взуття, на оплату медичного страхування (по 10 тисяч щокварталу), на косметику, манікюр-педикюр, подарунки друзям і родичам, на потреби стареньких батьків час від часу. Маю проблему : у мне не виходить відкладати гроші, зовсім(((( скільки не намагаюсь - щомісяця вилазить щось таке, що треба закрити. І ось підходимо до проблеми. Чоловік регулярно говорить про те, що я мало заробляю і "сиджу в нього на шиї" - бо не вношу кошти за комуналку, за оплату дитячих речей, іграшок і платної дитячої медицини (дитині 1,5 р.) . І коли я кажу, що в мене немає зараз сил і ресурсу просуватись у кар.єрі - він з ядовитим смішком каже: Ха-ха, знаменита відмовка. те саме я чув до декрету (у декреті я пробула до 9 місяців дитині). Каже - "Ти так ніколи і не знайдеш краще оплачуваної роботи, тобі і так комфортно, а потім ти ще мені кажеш - дай тисячу на черешні, я витратила за місяць на фрукти. Тобі самій не соромно - не платити навіть за фрукти?" На що я кажу: "Я хоч всю зарплату можу покласти в спільний бюджет і витрачати звідти на все - але ж ми прийняли рішення, що кожен залишає собі особисті кошти. То яка різниця - я витрачала б на одяг собі чи на черешні з цього спільного бюджету? І якщо вже є спільний бюджет, а себе я забезпечую практично повністю - то так, мені важливо ці 1000 повернути в свою касу, бо я їх відкоадаю на страхування або мамі куплю щось за потреби". А почалось все з того, що я сказала, що вперше за пів року збираюсь взяти зі спільного бюджету гроші 6 тисяч на осіннє взуття (у мене немає жодної пари з минулих сезонів все розвалилось). І тут його понесло! Згадав за мою низьку зп, за чершні і закінчив тим, що "Ну давай ти хоч весь спільний бюджет потрать на сапоги, потім будеш малій мівіну запарювати". Мені так образливо , весь вечір душать сльози. Після такого спічу в мене вже немає бажання витрачати зі спільного бюджету на свої потреби (їх дуже багато цього місяця накопичилось, тому попередила про таку витрату). І що ще більш бісить - він не рахує, скільки сам витрачає із спільного бюджету на пиво, вина, айкоси. Я озвучила приблизгу суму - він збеленів! "Ти ще мої гроші давай не рахуй, я сам собі все це оплачую". Бляха, в мене нема сил боротись із таким. Але не радьте розлучення, поки не стану на ноги фінансово - з дитиною сама не потягну життя! Просто розкажіть, що думаєте про все це і які є методи хитро ставити себе і не псувати нерви. Як вийти з такого становища переможцем, якщо так можна сказати.
автор Я пані прохана... • 29 сентября 2024
Ответ дляПукимончиг
А на что Вы кроме няни, подгузов тратите на ребёнка десятками тысяч?
основна стаття витрат -- їжа на родину. На дитину витрачаю: на одяг, взуття, памперси, іграшки та розвивашки.
Ответ дляЗалізний кіготь
Хоть по 500 грн откладывайте. Муж даёт на продукты ,бытовые нужды?
так, тут ви праві, треба хоч малесенькі суми робити недоторканними щомісяця. тут повністю згодна
Ворожу на каві• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
а якщо тобі докоряють грошима весь час, нема змоги купити нічого для себе, бо за кожну річ треба як на суді довести , що потрібна? Плюс хворі батьки, яким хочеться допомогти? що мені з цього декрету до 3 і виплат 860 грн в місяцйьЮ?
Я вище скидала статтю 84 сімейного кодексу. Зачитайте пункт 4 своєму чоловіку. Може він не розуміє свої обов´язки? В нього дохід офіційний?
Ответ дляНеробименінерви
Ну так розведіться. Матимете 30 свої плюс аліменти скільки там середні по області нехай 10. І на все вистачатиме. От справді Кому щи кислые, а кому и жемчуг мелкий.
я писала вище - чоловік прямим текстом заявив.,що після розлучення житиме в спільній квартирі. Уявіть собі цей треш. Таким розлученням я собі гірше зроблю лише і дитині
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
я теж так думала і перша думка - розвестись! А поті сідаєщ із холодною головою, все рахуєш. йдеш до юриста≤ чуєш по те, як довго доведеться ділити квартиру. Додайте мою втому і виснаженість - в мене нема ресурсу йти шукати нову кращу роботу і викладатись там на повну + моя робота дає змогу дистанційно працювати , і бути вдома . готтувати їжу малій як мінімум (хоча я готую на всю родину щодня свіже)
Есть вариант ничего не делить а просто разъехаться на время месяца на 2
Ответ дляУпругая попка
У вас нет секса, поэтому он жлоб? Или он жлоб, и поэтому нет секса? Вы же как-то ребенка сделали, значит, нравилось. Что поменялось?
помінялось його ставлення до мене під час вагітності і після пологів. став говорити, що ’треба постаратись, щоб був секс’ - коли я його в душ запрошувала, мовляв мало стараюсь. Я забила після такого
Обстановщица• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
І ви у них одна.
І в них нема пасивного доходу (в них теж були батьки в кожного по 2, десь жили, ну бодай одна квартира від усіх могла лишитись під сдачу)?
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
троль хахаха. угу. Дитина має істерики постійні, нам одразу сказв педіатр - садок не потрібно при такому розкладі, буде тільки гірше.
Кажется у вас и беременность была неспокойной
Ответ дляВаша-карма
Вот вы и попались .
Не важно , что было до оформления доков , если квартира оформлена на двоих , то любой суд ее на двоих и поделит .
ні! Я проводила багато консультацій із юристами.
Ваша-карма• 29 сентября 2024
Ответ дляМорская свинка
И многие мужчины платят алименты не только на ребенка, но и на мать? Даже на ребенка многие не платят
Высчитают аж бегом , кто их спрашивает ?
Ответ дляВаша-карма
Вот вы и попались .
квартира НЕ оформлена на двох. оформлена на нього як на власника, просто ми в шлюбі офіційному отримували документи. а внесення коштів було ДО шлюбу і частина після
Соображалочка• 29 сентября 2024
Ответ дляНеГолосую
Что это даст? Он только кайфанет и поймёт, что без жены ему норм. Все то же самое: секса нет, ничего делать не надо плюс и деньги еще целые, никаких нянь, страховок и кроссовок для зала
Ответ дляВаша-карма
Что вы там пиарите в селе , коров ? 🤣
я в києві
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
я писала вище - чоловік сказав, що буде назло мені жити в спільній квартирі≤ а ділити її через суд діло довге
У меня вопрос как вы умудрились ее купить?
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
нема
Плохо
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
співчуваю і розумію
Спасибо
Соображалочка• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Вы пишите и вам самой не дошло еще, что никакие блага в такой ситуации не перевешивают то, что он ваше женское достоинство втоптал в дерьмо?
Ответ дляСоображалочка
Как это? Право собственности вы когда получили? В браке?
в шлюбі отримали право власності, але є багато кейсів, коли суди тягнулись роками через те, що чоловік заявляє, що кошти, витрачені на покупку, були позичені в родичів і тд
Ваша-карма• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Даже если и на него , она оформлена же после брака , а значит делится пополам , это скажет любой юрист .Не сочиняйте уже
Ответ дляВорожу на каві
фоп
Ворожу на каві• 29 сентября 2024
Ответ дляОбстановщица
І ви у них одна.
Ви справді вважаєте, що у всіх є пасивний дохід? Більшість звичайних людей живе від зарплати до зарплати.
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
И какой будет пресс с 500 грн в мес?
Ответ дляОбстановщица
І ви у них одна.
нема пасивного доходу, ні. квартир під здачу в родини теж немає
Ответ дляНеГолосую
саме так ю на жаль
Ответ дляВаша-карма
юристи, які працювали зі мною - сказали по-іншому. Просять хоча б розписку про те, що я вносила власні кошти в цю квартиру. а він не дає розписку (я вклала свої 20 тис дол у квартиру і ніде про це не зазначено , звісно)
Соображалочка• 29 сентября 2024
Ответ дляНеГолосую
И какой будет пресс с 500 грн в мес?
6000 грн. Они не валяются на дороге. А в процессе автор поймёт, что можно грамотно свои расходы планировать и не покупать сразу три пары обуви в месяц, а покупать по паре раз в месяц на протяжении трех.
Обстановщица• 29 сентября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Давайте розберемся. В автора двоє батьків. У них, в свою чергу, у кожного були батьки. Всі з тої епохи, коли житло давалося в обмін на працю. Чи вони всі з глухого села з однієї хати ? Де це житло? Інша справа, що вони могли то житло вже продати і кошти витратити. Або дати його іншій дитині, тоді допомогу треба питати з неї теж. Якщо село, то ще є паї, їх здають або продають за потреби
Обстановщица• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
а коханки нема, він весь час дома сидить працює. боїться тцк
На цій підставі запропонував переглянути ваші внески і розподіл обов´язків.
Але я думаю, що нічого не зміниться.
Тому, як це не прикро, або до батьків, або терпіть як є далі
КвартираЧья• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
я вже навіть не думаю про секс абсолютно, мені навіть інші чоловіки і думка про них огидна - здається, що всі такі
Нет, не все такие. Бывают хуже.🤭
Я не говорю, что ваш нормальный. И такие отношения не нормальные. И в том, чего у вас нет год, он не нуждается, судя по всему, у него это есть. А вот, что подсказать, я не знаю. Я бы подумала хорошо, как все выкрутить наизнанку, вот после этой ситуации, чтоб можно было отложить что то.
ЗновЗдоров• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
нормальну роботу з зп більше 30 тисяч знайти важко у сфері комунікацій та піару
В каком городе?