Вчора ввечері пішла у туалет і побачила невеличкі сліди крові небагато але червона що це може бути?
Вилами по воде• 30 сентября 2024
Вчора ввечері було, а сьогодні ввечері запитуєте??? А на протязі дня чому лікаря не запитали?
Ответ дляВилами по воде
Я була в лікаря свого але вона нічого конкретного не сказала,спитала тільки чи сьогодні були я сказала ні ,але хвилююсь що це може бути
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А огляду на кріслі не було перед тим?
Не було я буду завтра в неї ще і попрошу щоб огляд зробила якщо вона перша не скаже але так питаю можливо в когось таке теж було і що це виявилось
Ответ дляЗалатавая
У вас дитина запасна чи як?
До чого тут запасна,лікарка сказала що це нічого серйозного і завтра зробимо огляд ,але я просто запитала можливо в когось таке ще було щоб почитати про чужий досвід,ви думаєте якби там було щось серйозне то лікар одразу не оглянула чи ще щось,навіщо так писати?
мистерЛяпсус• 30 сентября 2024
Ответ дляНастя-4651
Я не хочу вас лякати, але в мене на ранньому терміну 8 тижнів було, пішла в туалет і слід крові побачила. Нічого не турбувало. Нажаль плід завмер. Я думаю що це не дуже добре
Ответ длямистерЛяпсус
Ну я сьогодні після того як вона не зробила огляд пішла на УЗД дитинка здорова все добре але просто в мене є підозри що це до передчасних пологів та й запитую може в когось таке було
мистерЛяпсус• 30 сентября 2024
Ответ дляНастя-4651
Ну слава богу що з дитиною все добре.
Чарівна патика• 30 сентября 2024
Ответ дляНастя-4651
Давление у вас нормальное? При повышении может сосуд лопнуть и кровить. На УЗИ отслойки нет ?
Коленная ложечка• 30 сентября 2024
Що ви робили перед тим, може довго ходили, чи прибирали, чи може щось таке важкенько, чи сексом займались, чи довго сиділи на місці?
З доброго - це просто капіляр якийсь /сосудик лопнув, в мене таке було. Доречі на 34 тижні, і все було ок.
Душка-свекрушка)))• 30 сентября 2024
Ответ дляНастя-4651
В мене кровила шийка перед самими пологами, коли почала відкриватись, крові було як при місячних, в першу вагітність після огляду на кріслі теж кровило. Треба щоб лікар подивився шийку
Ответ дляЧарівна патика
На узі все добре завтра на кріслі вже точно скажуть
Ответ дляКоленная ложечка
А коли у вас були пологи на якому тижні?ну вроді нічого такого не робила сексом займалися за день до цього,тепер не буду бо щось страшно вже
Залатавая• 30 сентября 2024
Ответ дляНастя-4651
А лікарі не помиляються ніколи?
Ответ дляЗалатавая
А лікарі не помиляються ніколи?
Я пішла потім на УЗД ще чи що ви мені ще пропонуєте треба було зробити?
Залатавая• 30 сентября 2024
Ответ дляНастя-4651
Я б проконсультувалась в іншого лікаря ще
Коленная ложечка• 30 сентября 2024
Ответ дляНастя-4651
На 39 тижні і 1день.
Чарівна патика• 30 сентября 2024
Ответ дляНастя-4651
Дай Бог чтоб все было хорошо и в срок !
Ответ дляЗалатавая
Я в нею стою на обліку просто та й одразу до неї звернулась
Цвіпканя• 30 сентября 2024
А білі згустки були? Можливо пробка почала відходити? Коли відходить пробка, то можуть бути прожилки з кров‘ю, вона відходити може декілька днів, а то й тижнів.