Щира українка• 01 октября 2024

часто хворію (аналізи на які мікроелементи здати)

вітамін Д3 низький рівень, вже здавала.
що ще здати?
ЗдесяЯ• 01 октября 2024
Ехать на море и отдыхать,

Зрадорозганячка• 01 октября 2024
психосоматика
БолеИменее• 01 октября 2024
Сходити до імунолога.
Жена_КотораяСтена• 01 октября 2024
Ферритин
Брюлик в стразах• 01 октября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Ехать на море и отдыхать,
Ви думаєте люди, які живуть у моря не хворіють?
Секс-Бомба• 01 октября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Саме відпочити треба. Тижні 3
Секс-Бомба• 01 октября 2024
Автор, імунограмму зробіть
Кудрі кручу сама• 01 октября 2024
А який графік життя у вас? А температура всередині приміщення, при якій вам комфортно жити? Людина може часто хворіти не тільки через недостатність якихось елементів, а й через зниження загальної опірності організму. Треба комплексно дивитись на проблему.
После шести ни-ни• 01 октября 2024
Треба змінювати спосіб життя і звички. Приведу в приклад свою співробітницю. Вона не дає провітрити приміщення, бо їй холодно, але зранку задуха така, що не можна дихати. Вона робить часто перекуси печивом та іншою подібною отрутою. В обід не хоче вийти і пройтися і цілий день сидить. На вихідних каже, що нікуди не ходить, окрім супермаркетів.
І вона часто хворіє, що не дивно що її способом життя.