Яжбоматуся• 01 октября 2024
Часто гризу себе за витрати.
Взагалі я рідко роблю якість великі покупки, так як живу з батьками, звичайно, з продуктами і іншими побутовими моментами допомагаю, а так щоб сильно на щось витрачалась то ні. Відкладую гроші, намагаюсь економити, брати їжу з собою на роботу, не замовляти доставки , зайвого не купувати, одяг купую за потреби, ось сьогодні виїхала в місто пр справах і мінус 3500, навіть не отримала задоволення від покупки.
булоТАЙминуло• 01 октября 2024
Ответ дляНастоящий мужчина
Не дай Бог такую жену. Пару таких выходок и выгнал бы из дома.
Так она тебе страпон на эти деньги приобрела
Физрукая• 01 октября 2024
Ответ дляНастоящий мужчина
а кушать ты что будешь?
Спілий баклажан• 01 октября 2024
Ответ дляНастоящий мужчина
Каких выходок? Экономия на себе? Гнал бы в магазины со своей картой?
Манка Я• 01 октября 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Да это бот, не пишите ему
Яжбоматуся
• 01 октября 2024
Ответ дляИграйМойГормон
З якою метою ви хочете на собі економити?
Щоб була фінансова подушка. Я ніколи не звикла витрачати на себе гроші, ні на одяг, ні на ще якісь дурниці. Мама в мене теж така як і я. Я ніколи не бачила, щоб мама робила якісь такі спонтанні трати, завжди відкладали гроші копійку до копійки щоб, наприклад, зробити ремонт у будинку, відкласти на навчання і тому подібне..
Яжбоматуся
• 01 октября 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Не грызите
На что потратили 3500?
На догляд за обличчям
Спілий баклажан• 01 октября 2024
Ну я седня тоже столько, и еще пойду в розетку..
Но я покупаю мелкое в новострой. Седня вон светильник и бра в эпицентре купила.
В розетке заберу вытяжку и ром)))
Спілий баклажан• 01 октября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Грустно канеш. Мама и папа зарабатывали мало?
А вы тоже мало?
Яжбоматуся
• 01 октября 2024
І тепер мені соромно, що я так старанно економила, нічого не купувала, і за день спустила таку суму..
Яжбоматуся
• 01 октября 2024
Ответ дляСпілий баклажан
А вы тоже мало?
Не зовсім мало, середньостатична родина. Я заробляю не дуже багато +-25 тис за місяць
Спілий баклажан• 01 октября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Мені від таких страждань за грошима допомогли антидепресанти. Півроку пропила, вже не п´ю.
Бо це тривожність у вас..
Спілий баклажан• 01 октября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Ну так 3500 норм собі подарунок.
Мажтесь та кайфуйте!
Все будет, но потом• 01 октября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Так вы решили прожить как ваша мама скрягой, без красивой модной одежды, без французских парфюмов, безликой серой мышью которая все копит, копеечка до копеечки… и жт* 21 век на дворе. Каждая вторая на личном авто, красиво и дорого одеты, на курортах заграничных… Ваша мама показала вам пример бедности и вы перехватив эстафету так и бредете по жизни излучаю уныние и серость
ИграйМойГормон• 01 октября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Так і життя пройде повз поки ви будете копійки відкладати.
Яжбоматуся
• 01 октября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Мама завжди мені казала, що дорогі речі, косметика , гаджити ще розуміє, коли у людини яка гарно заробляє, а з нашими доходами цк тупо, це типу виглядає не дуже
Баба на горошині• 01 октября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
И нащо мама накопила за життя? Уже літак є свій?
Яжбоматуся
• 01 октября 2024
Ответ дляБаба на горошині
Якби не збирала то не було б свого будинку, ремонтів, автомобіля
Все будет, но потом• 01 октября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Ваша мама изначально запрограммировала вас на бедность …
Горлаю зрання• 01 октября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
На догляд за обличчям
Я б тоже не получила удовольствия. я бы поняла татуаж или еще что. а так.. жаль денег, даже не моих
Залізний кіготь• 01 октября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
На догляд за обличчям
Правильно сделали. Не жмотитесь для себя
Давно без алко• 01 октября 2024
Я, читаючи заголовок, подумала, що ви реально тратите. А тут якісь соплі.
Яжбоматуся
• 01 октября 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Мені боляче, що от на косметику, догляд я можу з легкістю спустити пристойну суму, а на одяг, на ботинки можу жмотитись(
ИграйМойГормон• 01 октября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Людина, яка отримає задоволення від життя - заробляє більше
Яжбоматуся
• 01 октября 2024
Ответ дляКрасота неземная
Сколько вам лет?
Это люксовая косметика?
23 роки. Люксовий тон, догляд аптечний