Без QR коду• 01 октября 2024
Скажіть будь ласка це ж не трупне пятно?
Бабуся впала і тепер лежить. Дуже літня людина, говорить, що забилась.
Це ж просто синець, так?
Без QR коду
• 01 октября 2024
Ответ дляЛина-7139
Просто якщо не дай Бог щось подібне трапиться викликайте швидку бо якщо наприклад інсульт чи інфаркт то лікар навіть якщо і прийде то мало допоможе в такому випадку,тим більше що рахунок може йти на хвилини.А якщо в сусідів є машина то ще краще
Вони перевірили її на інсульт, немає - руку тримає, стискає, при памʼяті , говорить нормально
КвартираЧья• 01 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
Ми викликали фельдшерів, вони завжди є. Поміряли тиск, подивилися, кажуть, що все ок, просто забилась (це може бути правдою, у неї проблеми зі спиною були і в цілому важко було ходити, вставати)
Впала з ліжка, тепер лежить і каже що не встане . Але смерті не передчуває, на щастя. Не знаю, що робити - чи їхати на роботу чи брати за свій рахунок…
В травматолога краще б проконсультуватися, в похилому віці кістки крихкі.
На ліжку може положення змінити - повернутися, припіднятися, сісти?
Бо якщо не рухається, то будуть пролежні, що теж погано.
Без QR коду
• 01 октября 2024
Ответ дляКвартираЧья
Вона позавчора впала. Поки що ні
Ответ дляБез QR коду
Вибачте не встигла побачити що Ви писали що вже викликали швидку,Ви все вірно зробили,і мабуть з нею дійсно все в порядку раз фельдшера так сказали.Про трупні п´ятна точно не слухайте що тут хтось пише що вони з´являються раніше,це вже тролі прикалуються,якщо що загугліть або запитайте у лікаря)))
как тебе такое илон маск• 01 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
Ці плями зʼявляються перед смертю
автор, это плохая тема для шуток. Трупные пятна бывают ТОЛЬКО на трупах.
Без QR коду
• 01 октября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Я вам клянусь, це не жарт, мені правда таке казали
Без QR коду
• 01 октября 2024
Ответ дляЛина-7139
Дуже дякую, ви далі мені надію 🙏🏻
Але бабуся тепер лежача…раніше хоча б сиділа..
Сладко-соленая• 01 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
Так, моя.
Ні, вона вже говорить, їсть, багато пʼє.
Скорую не хотите вызвать?
Без QR коду
• 01 октября 2024
Ответ дляСладко-соленая
Скорую не хотите вызвать?
Ми викликали швидку, але без лікаря. Фельдшери оглянули і сказали що все ок, просто проблема з мʼязами
Лікар буде тільки завтра, бо ми в селі.
Ответ дляБез QR коду
Дуже дякую, ви далі мені надію 🙏🏻
Якщо просто перечепилась і впала і струсу мозку та переломів немає то з часом відлежиться і потихеньку встане,нехай лікар ще прийде,він перевірить як вона тепер через час почувається і все Вам пояснить,але все повинно бути добре))
Я только за!• 01 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
Ці плями зʼявляються за декілька днів до смерті
Трупні плями з´являються після смерті.
Без QR коду
• 01 октября 2024
Ответ дляЛина-7139
Дякую дуже вам 🙏🏻
Я плачу від щастя, молюсь, аби це було так. Але бабусі 90..
интайм_не_предлагать• 01 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
Дякую дуже, вибачте будь ласка за теми, я дуже переживаю 😭
Якщо ви дуже переживаєте, краще покажіть бабусю лікарю
Кудлата хмаринка• 01 октября 2024
Не бачу смішного нічого, таки да в моєї мами з´являлися на руках, такі сині зірочки через 2 неповних тижні мами не стало.
Без QR коду
• 01 октября 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Скільки їй було років? Вона хворіла?
Фима Собак• 01 октября 2024
Що таке синець? Це підшкірний крововилив. На фото явний підшкірний крововилив. Як би не було забиття на цьому місці, то треба було б бити тривогу
Без QR коду
• 01 октября 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Будь ласка, я вас благаю, розкажіть мені детальніше
Чим вона хворіла?
У моєї бабусі на пальцах рук сині вени, дуже видно
Чим вона хворіла?
Кудлата хмаринка• 01 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
Скільки їй було років? Вона хворіла?
Так автор є нюанс, вона хворіла раком, це вже були останні її дні, тому можливо з вашою бабусею не та ситуація.
Ответ дляБез QR коду
Дякую дуже вам 🙏🏻
Так,звісно це вік,але є надія що якщо в неї такий крепкий організм що вона дожила до такого віку то може і зараз одужає,бо наразі це падіння просто тому що перечепилась і мабуть без наслідків якщо фельдшера нічого такого не побачили,нехай відлежиться просто,будьте поки все врем´я поруч бо їй важлива Ваша підтримка.Здоров´я Вашій бабусі,нехай одужує і ще довго проживе)))
Ответ дляКудлата хмаринка
Це буває по різних причинах,і гемоглобін знижений,і сосуди крихкі,і якесь захворювання крові,навіть знижена згортаємість крові таке може давати,це не обов´язково ознака смерті,в мене самої таке періодично бо згортування крові знижене і гемоглобін часто низький.Звісно перед смертю здоров´я погіршується і таке може бути,але не обов´язково це ознака скорої смерті
Нічна ненажера• 01 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
Чим вона хворіла?
У моєї свекрухи теж дуже видно вени на руках і ногах, бо дуже старенька. 91 рік. Це не страшно.
Залізний кіготь• 01 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
Чим вона хворіла?
У мене після ковіду три роки тому на одній руці вилізла, лікарі кажуть не паритись, поки що живу.
Бабусю може справді до приїзду лікаря зайвий раз не тормошіть, нехай відлежиться, хіба що обережно повертайте, щоб пролежнів не було.
Без QR коду
• 01 октября 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Дякую. Вона лежить, казала що привстала вчора.
Сьогодні сказала що вставати не хоче