Платье Длинное бальное• 01 октября 2024
Гепатит B, анализ
Вообще не понимаю какая это стадия гепатита. Ещё сдавали на гепатит А, так там указано IgM и IgG отрицательные оба, хотя Боткина был в детстве. А с Геп.Б вот такой анализ. Буду благодарна за комментарии и рекомендации.
Платье Длинное бальное
• 01 октября 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Це у Вас плр методом? Якщо ні, то не інформативно
Я не знаю. Що здати , щоб точний результат отримати? І мені так кортить знати вже, може експрес тест зробити? Він покаже?
Мира всем• 01 октября 2024
Там купа варіантів. Активна форма, хронічна, або носійство. Щоб зрозуміти що саме потрібно здати комплекс аналізів. Лікар має вас скерувати, бо як мінімум один позитивний у вас є, потрібно розібратися який саме у вас.