ФсеСама• 01 октября 2024
Вы готовитесь к собеседованиям?
Как именно?
Результат:
вже голосів:
14 (50%)
Да
10 (35.71%)
Нет
4 (14.29%)
Смотреть
Десь так, але...• 01 октября 2024
естественно.
Если международная компания - это на английском, будут вопросы по профилю технические. Это что угодно. Плюс стандартные - представтесь, почему вы считаете, что вы лучший кандидат, был ли у вас конфликт с коллегой, как вы его разрешили. Был л и у вас конфликт с вашим непосредственным менджером, как вы его разрешили? ваши слабыми или сильные стороны...
Крем для арбуза• 01 октября 2024
Так, ретельно вивчаю інформацію про компанію, іноді відмовляюсь від співбесіди, коли розумію, що пис..дять
Мяо мой мяо• 01 октября 2024
Ніяк колись не готувалась. Розказувала по своєму резюме і роботі, але то давно було. Навіть якщо уявити зараз, то звідки ви можете знати яке придурковате питання, що не має відношення до роботи, ваших вмінь і знань, може задати ейчар?)) Мене колись питали який колір я люблю/не люблю, що мені більше подобається грати на піаніно чи слухати ( видивились у мене в резюме) - яке це відношення мало до роботи це тільки прибаханим ейчарам відомо)))
Не їм після шостої• 01 октября 2024
Обязательно! 100 грамм коньяка за пол часа до собеседования. Способ проверенный 👍всегда устраивалась сразу
Цідило правди• 01 октября 2024
Да
Если реально хочу там работать, а не просто сходить пообщаться.
Изучала инфу о компании.
Составляла текст,что рассказать о себе.
Почему ухожу с актуальной работы или почему уволилась.
Ну и тд,в принципе на Ютубе много разборов собеседований
Изучала инфу о компании.
Составляла текст,что рассказать о себе.
Мяо мой мяо• 01 октября 2024
Із смішного згадала як тут писали, що директорша питала хто дівчина по гороскопу і ще щось таке ж. Поморочили людині мізки даремно і зайняли її час((
ФсеСама
• 01 октября 2024
Ответ дляНеновая почта
А як до нього готуватися?
Митися-бритися чи вірші вчити?
Информацию теоретическую повторять, практиковать типичные вопросы, смотреть инфу про компании
Кидстаффовка• 01 октября 2024
Зазвичай в мене на співбесіді задають одне питання-скільки ви хочете отримувати,щоб перейти до нас працювати ?
А мені соромно називати бажану суму,тому кажу скільки я отримую зараз і мені роблять зустрічну пропозицію.От і вся співбесіда.