Скользкая• Изменено 02 октября 2024
Є тут такі які люблять дітей не однаково
Дівчата, хто по-різному любить дітей. Скажіть як Ви контролюєте свої почуття щоб не образити жодного зі своїх дітей?
П.С. мене мама також меньше любила, я цим їй постійно дорікала та маніпулювала. Виросла. Зараз норм відносини, мамі вдячна за все що вони дали мені, а дали багато, але часто згадую бабусю у якою я була улюблиницею. З мамою відносини вічливі але не близькі.
Зараз схоже те ж саме мене чекає з однією з моїх дітей.
Результат:
вже голосів:
37 (38.14%)
Однаково
35 (36.08%)
Бемц
25 (25.77%)
Люблю дітей по-різному
Кубик Рубика• 02 октября 2024
Люблю одинаково, но каждой требуется свои проявления любви, поэтому смотреться все это может очень по-разному.
Чарочка діда• 02 октября 2024
Потому надо заводить одного, но любимого. Чтобы моральных ресурсов хватало
Все будет, но потом• 02 октября 2024
Старшая выросла с бабушкой, младший со мной конечно по-разному.
Ромашкинная• 02 октября 2024
у меня безусловная любовь к двум детям по умолчанию
они совершенно разные, один как ласковый котенок, второй - кактус
два мальчика
ничего... каждому просто свой подход
это мои дети
два мальчика
ничего... каждому просто свой подход
это мои дети
Скользкая
• 02 октября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Моя мама більш близька з молодшою сестрою, уявіть якби тільки я у неї була то у неї зараз не було б такої близької людини
Томатико• 02 октября 2024
Ой,да майже ніхто не признається,всі свято вірять що однаково. Тільки потім квартири ділять-олному все,а іншому сранки виносити
Чарочка діда• 02 октября 2024
Ответ дляТоматико
Количество рукалицо под моим комментарием это подтверждает)
Нетутешня• 02 октября 2024
Ответ дляТоматико
Чому? Я завжди пишу тут, що по різному. В мене троє. До безтями люблю тільки одного. Інших теж люблю, але то не зрівняти.
Дуболом• 02 октября 2024
Із мого оточення і не тільки з мого, там де двоє різнополих дітей в сімʼї, то мами більше люблять сина)
Каяспер• 02 октября 2024
Ответ дляКубик Рубика
Плюсуюсь. Старший абсолютно нетактильный, а еще ему нужна более жесткая рука в воспитании, мягкость на него плохо действует. Если кто посмотрит со стороны, как облизываю младшего и стараюсь быть строгой со старшим, то решат, что люблю только одного
66сезон666серия• 02 октября 2024
Ответ дляТоматико
100%
Скользкая
• 02 октября 2024
Ответ дляКаяспер
Старший не говорить Вам що Ви більше любите молодшого?
Томатико• 02 октября 2024
Ответ дляНетутешня
Я ж казала. ´майже ніхто´
Ромашкинная• 02 октября 2024
Ответ дляЧарочка діда
я вам поставила....
потому что
а) бывает и одного не любят
б) вы не знаете что такое больше одного ребенка, что бы судить об этом
потому что
а) бывает и одного не любят
66сезон666серия• 02 октября 2024
Ответ дляРомашкинная
я вам поставила....
потому что
а) бывает и одного не любят
потому что
а) бывает и одного не любят
И то правда. Если ребенок - обуза, то и один не нужен.
Каяспер• 02 октября 2024
Ответ дляСкользкая
Ні, ніколи. Бо бачить, що однаково приділяємо увагу. І це він виривається, якщо намагаюсь обійняти, ще з пелюшок, це не про моє ставлення
Снідаю авокадо• 02 октября 2024
Ответ дляРомашкинная
я вам поставила....
потому что
а) бывает и одного не любят
потому что
а) бывает и одного не любят
Ну у меня двое. Люблю по-разному. Старшему 22 года - это одни отношения. Младшей 7 - это абсолютно другие отношения с ребенком.
Нетутешня• 02 октября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Як би в мене була тільки одна дитина, то я би думала, що мої почуття до неї то і є любов. Але любов до безтями я відчула тільки до другої дитини. До третьої теж саме, що і до першої.
Тож не в кількості діло і не в моральних ресурсах.
Ромашкинная• 02 октября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
но вопрос же не по разному - а когда одного любят, а второго нет
Я была одним ребенком в семье, и то часто казалось что меня не любят
талый снег• 02 октября 2024
Ответ дляНетутешня
Це так дивно для мене, як таке може бути?
Скользкая
• 02 октября 2024
Ответ дляКаяспер
Бо у мене старша не любить обійматися, і бачу їй не подобається коли молодша це робить зі мною. Називає підлизою молодшу..але якщо полізу з обіймами до старшої то втече) і буде кривитися
Снідаю авокадо• 02 октября 2024
Ответ дляРомашкинная
Ой, я думаю, то всем так кажется.
И старший орал в истерике, когда ему лет 5 было: вы меня не любите и никогда не любили. Зачем рожали, если не любите. Уйду к бабушке жить.
И младшая тоже самое рассказывала: піду жити до понів! Мене не любить ніхто в цій родині
Нетутешня• 02 октября 2024
Автор, насправді матері теж непросто, коли вона просто марить однією дитиною, а до інших більш спокійні почуття. Я завжди намагаюся вести себе однаково до всіх своїх дітей, щоб вони не помічали різниці. Але іноді двоє мені дорікають ’любімчіком’. Тож як я не намагалась бути однаковою з усіма, всеодно було зрозуміло, що то не зовсім так.
Каяспер• 02 октября 2024
Ответ дляНетутешня
Коли в мене була одна дитина, я її любила до безтями. І навіть боялася вагітніти вдруге, бо здавалося, що не зможу так полюбити і другу. І навіть коли народився, плакала, що нема таких почуттів. Забувши, що і в першого до нестями закохалась не в перші дні)) Прийшла любов, така само сильна. Тепер розумію, що і на третього у мене любові вистачить, бо вона не ділиться, а множиться.
А от стосунки різні з ними, бо діти дуже різні за характером. Не кращі і не гірші, просто різні
Каяспер• 02 октября 2024
Ответ дляРомашкинная
Аналогічно. Я була однією і любові не відчувала взагалі ніколи. Мама навіть не обіймала
Чесно брешу• 02 октября 2024
Никогда не понимала и не верю про одинаковую любовь. Поэтому 1.
Люблю, но прибить иногда готова
Дело было давно• 02 октября 2024
по-разному люблю ,младшего нежно и трепетно ,ещё и не могу забыть ,что он полусирота у меня.со старшим сложнее , с его отцом были очень хреновые отношения,да и сам он проблемный , характер жесть , официально РАС,но там скорее другие нарушения.любить человека , который тебя то любит ,то ненавидит , очень сложно .люблю ,конечно ,но это больно
Мама фіфті цента• 02 октября 2024
да, такое бывает. Бывают случаи когда дети приходят в этот мир абсолютно не нужными, и тогда их не любят... терпят, спихивают бабушкам, эти дети не радуют... я видела как не любят мою подругу детства, мать родила ее непонятно от кого, не била, но ’шпыняла’, отдавала обноски свои носить, не интересовалась здоровьем. А потом ее мама вышла замуж и родила любимого ребенка