Тут часто пишуть про те що не можна перемогти ядерну державу, не беру вже приклад Афганістану, навпаки, багато прикладів коли саме неядерна перемагала ядерну. Як вважаете чому переміг Вьетнам США? Вьетнамці дійсно гинули мілліонами, але перемогли. Як їм це вдалося? І навіщо ім це було, чого не вистачає нам, якщо Україна дійсно прагне перемоги.
Ответ дляYuliya82
Я знаю причину. Не вистачає Вас на фронті (як і інших адептів перемоги) -тож йдіть на фронт і все буде! Буде очікувана перемога
Що ж ви зразу кидаєтесь на мене)) я хіба вас волоку на фронт? Тема про ізраїль надихнула, і про маячню що неможна перемогти ядерну державу, але ж то свідома брехня
Ответ дляСчасье
Хто накидався? Я написала свою думку. Якщо Вас образила - вибачте. По темі - Ваша писанина то з області фантастики
Основне ресурси
’фінансова й військова підтримка Півночі з боку Радянського Союзу та Китаю не похитнулася, тоді як США припинили підтримувати Південь.’’
І ідеологія і пропаганда, відмінність демократії і лібералізму від диктатур
’Для професора Ву вирішальним фактором була здатність Півночі триматися на тотальній воєнній основі протягом дуже тривалого часу - концентрація зусиль, з якою більш ліберальний Південь не міг зрівнятися.
’США і Південний В´єтнам просто не змогли сформувати громадську думку так, як це зробили комуністи, - каже професор Ву. - Там люди вірили у війну і менше знали про жертви’.
Ответ дляLudaSHS
Основне ресурси
Дякую, хоч нормальний комент по темі) Але за українськими плечами підтримка багатьох країн теж. Крім того жертви - незрівнянні. Оце я думаю, що змусило вьетнамців йти на такі жертви населення? Війна була переважно партизанська, важку зброю, гелікоптери, літаки їм не поставляли. Я б на їх місті ото б сдалася)
Ответ дляLudaSHS
Основне ресурси
Кацапи вдало провели антивоєнну кампанію в США. І завдяки безпринципним пацифістам і ’сформували громадську думку’. Тільки це було не просте ’формування громадської думки’, а типове іпсо. Тільки от професор не називає це правильно, тож досвід не засвоєно.
SantaMonika• 02 октября 2024
Нельзя было трогать северный вьетнам , ограничения от ссср и Китая, плюс партизанили они жестоко
Сам народ Америки уже не видел цели, и не поддерживал эту войну, были против мобилизации, начались бунты
SantaMonika• 02 октября 2024
Ответ дляСчасье
За нашими плечима підтримка набагато більша
И близко - нет
Ответ дляSantaMonika
Війна тривала довго. Поки сформувалася та думка, вьетнамці втратили мілліони. Чому вони воювали? яка ім була різниця?
golublexa3• 02 октября 2024
На мій погляд тому що суспільство США не підтримувало цю війну, був сильний тиск в середині країни..
Ответ дляlus_so
Тай ліберальне демократичне суспільство більш пацифічне. За мир
А диктатури - маю мету і не маю перешкод
Ответ дляLudaSHS
Ну тому ми не впали і не дають нам впасти, бо це буде матиме наслідки для всього демократичного світу. Політичні виграши
основне - зберегти державність.це вже було, в Кореї
Вьетнам розділили як і корею. Навіщо було північному вьетнаму воювати за південній?
golublexa3• 02 октября 2024
Ответ дляСчасье
ну це вже ближе до кінця, війна тривала 20 років
ну от вона і тривала поки американці мовчали...це демократична країна, президенти залежать думки громадян. Втрати Америки були неприйнятні на думку американців ...
Ответ дляLudaSHS
Кацапи вдало провели підміну понять і відстоювати свободу і демократичні принципи стало немодним, модним стало булькати ’за мір ва всьом мірє’ безвідносно до реалій.
Американський журналіст опублікував фейкові фото про страту цивільних американськими солдатами. То були зовсім не цивільні. Але суспільство і так було втомлене цією війною, а це стало останньою краплею до численних мітингів спротиву цій війні. Демократії не перемагають у війнах, тільки тоталітарні режими.