Хочу наколоти губи• 02 октября 2024
ВПО та мз
В мене двоє дітей, я ВПО виплати отримую, та мз оформлювала.
Зараз дітям 6 та 2,5 роки, до якого віку дітей я можу отримувати ці виплати?
Хочу наколоти губи
• 02 октября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Вік дітей не має значення. Головне - розмір доходу.
В мене зараз немає доходу ніякого
Шотуткоїться?• 02 октября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
В мене зараз немає доходу ніякого
Ну у вас зараз виплата згідно догляду за дитиною до 3-х років. Тобто ви маєте право не працювати. Надалі для виплат МЗ потрібно мати роботу і дохід.
Хочу наколоти губи
• 02 октября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Я зрозуміла, дякую за відповідь
Хочу наколоти губи
• 02 октября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
А якщо я буду отримувати, наприклад 2 місяць після переоформлення, та дитині виповниться 3, то як? Відмінять автоматично чи як?
Шотуткоїться?• 02 октября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Про це не підкажу. Це в ЦНАПі потрібно Вам запитати.