Байрактара• 02 октября 2024
Дівчата, а чому ніхто не робить петицію щоб підняли виплати жінка які народжують
Це ж реально мізер,чому ніхто не добивається,не піднімає це питання(в мене немає дітей)
Боюсь народжувати, бо подушки фінансової немає(
Аноним_Русалка• 02 октября 2024
Потому что в Украине люди привыкли, что государство на них … ложило и нужно расчитывать только на себя. Как и, в принципе, все знают, что те петиции до 5 точки
Маю рацію• 02 октября 2024
Люди дорослі?
Самі вирішують народжувати чи ні?!
Чому чужі люди повинні хвилюватися чи утримувати їхніх (чужих дітей)?
Самі вирішують народжувати чи ні?!
Не обижаюсь• 02 октября 2024
Я работаю. Шла в декрет - имела шикарные выплаты. Вы работайте тоже)
ОдинРазНадетое• 02 октября 2024
Та почекайте...Тут на хлопців наших немає грошей . Ні шкарпеток, ні спальників, ні ліків....
Анчо Ус• 02 октября 2024
Не треба перекладати функції батьків на державу
Будьте відповідальними
Хтомолодець? Я!• 02 октября 2024
Так в березні ж цього року зареєстрували законопроект... Як реєструють законопоект про те що не подобається, так крику ніби оце вже все прийняли, як щось хороше - мало хто що скаже.
Байрактара
• 02 октября 2024
Ответ дляНаизнанку
А на скільки вам треба щоб підняли?
Я незнаю,але 900 грн це ж мізер.
Хотіла б рівно на ту суму,яка необхідна дитині.
Кудлата хмаринка• 02 октября 2024
А вы на выплаты до какого возраста ребёнка рассчитываете - до 18 или пока универ не закончит? А то в тот период, пока выплаты, на детей вообще меньше всего денег надо, самое интересное позже начинается)
Лінива, не каюсь• 02 октября 2024
Ну, будет у вас в месяц выплата 2-3 тыс.грн. Сильно они вам помогут вырастить ребёнка?
Я за поднятие помощи при рождении. Но раз вы прям боитесь, значит дела совсем швах у вас, то на государство вообще не рассчитывайте.
Байрактара
• 02 октября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Я працюю.
Але чи вистачить цих виплат?
В мене офіційна зп.
Але як подумаю,памперси,їжа,ліки і ттд
Але чи вистачить цих виплат?
В мене офіційна зп.
Але як подумаю,памперси,їжа,ліки і ттд
Байрактара
• 02 октября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Це все дуже не однозначно,у когось вдрсталь всього,а в когось нічого,все нерівномірно розподілено,а десь ворують.
В мене чоловік і брат служать.
Тема зараз не про це
В мене чоловік і брат служать.
Тема зараз не про це
Байрактара
• 02 октября 2024
Ответ дляДобра всем!
А от кого рожать собираетесь?
В мене є чоловік
Байрактара
• 02 октября 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Я не буду з вами сперечатись,так як літей не має
Але тільки дитячі суміші,памперси і одяг,це вже не маленька сума.
А додати ліки,обстеження в ттд
ОдинРазНадетое• 02 октября 2024
Ответ дляБайрактара
В мене чоловік і брат служать.
Тема зараз не про це
В мене чоловік і брат служать.
Тема зараз не про це
Если на армию не хватает, то на остальное и подавно
Тётушка Лошадь• 02 октября 2024
А мінімальну зп? Не на часі((( аліменти вже скільки років заморожені дітям... при владі уроди.
Тётушка Лошадь• 02 октября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
А на вілли хватає ага
Байрактара
• 02 октября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Я замітила,що у кого ’швах’, то ті не бояться,а народжують і не по одному
Байрактара
• 02 октября 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ви троль ?
В країні війна
На соціалку нуль
В країні війна
На соціалку нуль
Не приплітайте скрізь війну.
Є гроші,які не можна витратити на війну
Зліпок ступні• 02 октября 2024
Ответ дляБайрактара
В мене є чоловік
Ви працюєте, чоловік також. Невже ці виплати так сильно впливають на рішення народити дитину?
Ашолюдискажуть• 02 октября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Думаю автор имеет ввиду помощь по уходу за ребенком до 3 х лет - те что 860 грн в мес
Кудлата хмаринка• 02 октября 2024
Ответ дляБайрактара
А додати ліки,обстеження в ттд
Угу, вы просто дальше смесей и памперсов не подумали))
Зліпок ступні• 02 октября 2024
Ні, ну ми всі не проти, щоб збільшили. Але якщо навіть вдвічі піднімуть, це якось кардинально змінить дохід сімʼї ? Це точно не ті гроші, на які варто розраховувати , народжуючи дитину, як на основне джерело доходу…