КошкинДом• Изменено 02 октября 2024
Заметили сколько женщин сейчас болеют раком мж, самое страшное многие узнают об.
Случайно... Или наблюдали фиброаденому, по итогу оказался рак, и с кистами такая же история.
А ведь многие женщины сталкиваются с фиброаденомами и кистами и получается тут как повезёт? Или как?
И как вы думаете почему сейчас так много женщин имеют патологии мж?( имею ввиду и доброкачественные образования)
Пост поговорить....
Лунтик-паунтик• 02 октября 2024
О страшилки під´їхали!
Тільки жінки хворіють?
А ковід уже пройшов і забули?
Ех автор щось ви зовсім не вмілий тролик
Тільки жінки хворіють?
А ковід уже пройшов і забули?
Живчик-счастливчик• 02 октября 2024
На сколько я знаю это всегда был самый «популярный» вид онко
Цукрові вишні• 02 октября 2024
Маю фіброму, мій лікар казала, що дуже рідко перероствє в злоякісну
Суцільна зрада• 02 октября 2024
загрязнения окружающей среды и стресс.
Еще есть некий процент гипердиагностики
КошкинДом
• 02 октября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
О страшилки під´їхали!
Тільки жінки хворіють?
А ковід уже пройшов і забули?
Тільки жінки хворіють?
А ковід уже пройшов і забули?
Сравнили хер с пальцем ковид и рак🤦♀️
Марічка• 02 октября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
+1 и не только сейчас, а и всегда.
ХтоЯкщоНеЯ• 02 октября 2024
Знайома жінка (тоді було 35 років)захворіла на рак яєчника, а по узі бачили лише кісток
Про рак дізналася, після операції по видаленню кісти коли гістологічний результат прийшов
Це ще до повномасштабного було
КошкинДом
• 02 октября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Це ще до повномасштабного було
И как она сейчас?
КошкинДом
• 02 октября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
загрязнения окружающей среды и стресс.
Еще есть некий процент гипердиагностики
В плане гипердиагностика провоцирует рак мж?
Попа как у Кардашьян• 02 октября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
З 2022 року щитовидки і груди найбільш діагностований рак, так сказав мій онколог, нажаль я теж в цій статистиці
Забризкана водою• 02 октября 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Потому что медицины нет, специалистов нет
Не правы.
Потому что сейчас выявляемость рака выше в связи с усовершенствованием диагностики.
С тем, что в моей клинике на КТ приходят люди, которым сертификат на обследование подарили на день рождения.
Пришла здоровая женщина, ушла с диагнозом, слава богу, на ранней ранней стадии. Вот и всё)
Суцільна зрада• 02 октября 2024
Ответ дляКошкинДом
в смысле, что иногда находят что-то что похоже на рак, но раком в итоге не оказывается. или такой вид рака, который бы не развился бы в опасный.
Ковбой Хагис• 02 октября 2024
Ой, я як раз на цю тему прочитала книгу лікаря.
Перескажу
Насправді рак грудей у жінок стоїть на першому місці у всьому світові.
Що таке рак? Це коли нормальні клітини перероджуються в злоякісні і починають хаотично ділитись.
Є частини тіла що за своєю природою часто змінюють структуру. У жінок це груди. На які влимває місячний цикл, вагітності і годування дітьми. Одні тканини заміняються на інші.
І от частенько органів м дає збій, і замість хороших тканин утворюють ся погані.
Причини ми всі добре знаємо, стрес, алкоголь, куріння, екологія, генетика
Перескажу
Ковбой Хагис• 02 октября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Не правы.
Скажіть будь ласка, в мене нашли утворення на УЗД. А мамографія черга на 3 місяці.
Може є інші варіанти обстеження?
Файна дівка• 02 октября 2024
Ответ дляКошкинДом
Сравнили хер с пальцем ковид и рак🤦♀️
То ж лякали що смертельне... Людей в парки не пускали
Ковбой Хагис• 02 октября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Це ще до повномасштабного було
Це розповсюдження практика. Часто роблять гістологію ще під час операції
Файна дівка• 02 октября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Тце найточніша діагностика. Але протоколи лікування частіше вбивають хворого, ніж... Ніж допомагають відновитися...
ЗаведУющая• 02 октября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Може є інші варіанти обстеження?
В приватному порядку
Психологічка• 02 октября 2024
у меня коричневіе віделения два дня . месячные были полтора года назад. болит низ живота. тоже думаю рак .
хотя мож быть воспаление матки...(
Забризкана водою• 02 октября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Може є інші варіанти обстеження?
А де ви знаходитесь?
Може в місті є можливість піти в приватну клініку, там, зазвичай, черги не буває, запис або день в день, або в найближчі.
По варіантам.
Скажу так, в мене було підозріле утворення по даним УЗД, по даним мамографіі - нічого, бо його не видно, звісно ж. Бо мамографіч бачить одне, УЗД інше. Зробила МРТ з контрастом, утворення, що цікавило - на фоні інших кіст ніяк себе не показало. Все виглядає як кісти.
Зробили біопсію - таки кіста виявилась.
Я до того, що чекати ММГ може і не має сенсу.
Я би зробила ще УЗД, в іншій клініці, почула іншу думку.
Та проконсультуватись, треба ММГ, чи контролюємо через 3-6 місяців на УЗД, або робимо трепан-біопсію.
По варіантам.
Зробили біопсію - таки кіста виявилась.
ЗаведУющая• 02 октября 2024
Ответ дляПсихологічка
хотя мож быть воспаление матки...(
Ви не ходите на огляди до гінеколога? Раз в рік
Чемодан-Вокзал-Майами• 02 октября 2024
Ответ дляПсихологічка
хотя мож быть воспаление матки...(
У вас климакс?
Несу пургу• 02 октября 2024
Нервы
Как раз обследуюсь. Фиброаденома, кисты, миомы. Я в шоке. Недавно ничего не было
Девочки, кто ставил мирену - помогло остановить рост миомы?
Ковбой Хагис• 02 октября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
А де ви знаходитесь?
По варіантам.
Зробили біопсію - таки кіста виявилась.
По варіантам.
Зробили біопсію - таки кіста виявилась.
В ІФ області. Я не знайшла приватних мамографій
Психологічка• 02 октября 2024
Ответ дляЗаведУющая
нет . у меня проблемы с осмотром - зеркало вставить не могут - спазм мыщц
Потішаюся• 02 октября 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Аналогично.