Таракашечка• 02 октября 2024

На що звертати увагу при купівлі квартири?

Цікавить власне питання огляду квартири. Зрозуміло що мінімум оглянути комунікації, чи немає плісняви і т.д. Які ще неприємні сюрпризи можуть вилізти і що варто детально оглянути? Дівчата, поділіться своїм досвідом)
Липка-прилипка• 02 октября 2024
Ответ дляТаракашечка
Є такий момент, але ж як їх детально оглянеш?) Хіба спробувати жильців розпитати, але є шанс натрапити на тих самих неадекватів
У любого подъезда сидят бабки - они вам расскажут. Но важно ещё и с теми, на кого они бочку катят, поговорить - окажется, что то милейшие люди, а бабки - чиканутые

Булку Дай• 02 октября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
вот потому и говорю, вообще не брать квартиру, где под подъездом на лавке ’живут’ бабки, напрягают своим слежением
Marinamariana• 02 октября 2024
Ответ дляМагиня
Не первый, не последний этаж. Не угловая. Все
А что плохого в угловой .
Липка-прилипка• 02 октября 2024
Ответ дляБулку Дай
Но в новостроях тоже будут неадекваты, а вот уже выспросить будет не у кого ((
Чу Ча• 02 октября 2024
Ответ дляТаракашечка
Як виглядає ліфт, зони спільного користування. Які авто під будинком. Чи є Ломбарди, лотереї, наливали в найближчому радіусі. Це ознаки контингенту навколо. Через моно гляньте комуналку по адресами сусідів чи є заборгованість.
Липка-прилипка• 02 октября 2024
Ответ дляMarinamariana
А что плохого в угловой .
Холодно зимой
Булку Дай• 02 октября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Холодно зимой
не всегда

Булку Дай• 02 октября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
бабки эти часто и есть неадекваты
Пліткарка• 02 октября 2024
Ответ дляМагиня
І не ліфтова. Також важливо. Ну і бажано, щоб трамвай не чутно було. Але, навіть і це можна вирішити ізоляцією.
Мені здається, що як би ти ідеально не оглянув, все ж знайдеться косяк. Ось у нас при огляді все було ідеально, а при заїзді виявили несправну проводку. Прийшлося трохи подовбати стіни.
автор Таракашечка • 02 октября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
100%, судячи з нашого нинішнього домового чату - неадекватні якраз таки молоді працездатні люди
Липка-прилипка• 02 октября 2024
Ответ дляЧу Ча
У нас 5 наливаек на четыре 8-этажки и частный сектор.
Район, кстати, очень спокойный и не криминальный. Пьяных дебошей нет, днём бомжи деловито работают на мусорке сортировщиками, вне мусорки их не вижу. Но наливаек, конечно, многовато
Липка-прилипка• 02 октября 2024
Ответ дляБулку Дай
не всегда
Но часто. И утеплять такую будет намного дороже
автор Таракашечка • 02 октября 2024
Ответ дляПліткарка
У мене зараз трамвайна лінія проходить під будинком, але ми звикли тижні за 2) хоча це справа індивідуальна, комусь може суттєво заважати
df364tye3• 02 октября 2024
Ответ дляСтильна штучка
Цікаво, як це дізнатися. Ходити і стукати в усі двері? А хто відкриє - питати, чи точно ви адекватні? )))
у каждого подъезда , дома сидят женщины, бабушки , знают все , обо всех , если не новострой конечно ,,,
технично , аккуратно познакомится, расспросить что да как ,,,
при правильном подходе через полчаса будите знать, все ,,,
главное не спешить, не суетиться, не перебивать , не строить бизнесвумень ,,,
автор Таракашечка • 02 октября 2024
Ответ дляdf364tye3
У мене зараз бабок під під´їздом ще треба знайти, в них регламентований час на вулиці - година-півтори ввечері) Частіше під під´їздом сидять дідусі, але то контингент ненадійний - можуть потягнути чарчину, а там вже такііі історії починаються)) та ми все одно зараз розглядаємо більш новий фонд, навряд чи там є бабусі
Безсовісна кума• 02 октября 2024
Ответ дляЧу Ча
А шо означає: комуналку по адресам через моно? В додатку можна подивитись заборгованості інших людей? Дякую
Marinamariana• 02 октября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Холодно зимой
А летом наверное жарко
df364tye3• 02 октября 2024
Ответ дляТаракашечка
новострое наркетов, алкошей не адекватных, нет
другая проблема , дети , шумная молодежь ,,,
у знакомого дом 15лет, харьков , над головой дети ,,,
шум беготня до ночи ,,,
КротоТо• 02 октября 2024
Не стоит брать солнечную сторону. Зимой солнце не помогает нагреть квартиру( проверено), но летом это адский ад

бибизяна• 02 октября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
соседи какие
Це точно. Ми ось пролетіли з сусідами... Але ж ніхто про них не розкаже і знайомитись не будеш сам
бибизяна• 02 октября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Осбб или Жек
А що краще?
автор Таракашечка • 02 октября 2024
Ответ длябибизяна
А що краще?
А тут якраз таки не вгадаєш, бо в нас ЖЕК працює тьфу-тьфу непогано, все лагодиться. А у друзів ОСББ і вічні розмови що не вистачає грошей, нема за що робити кап ремонти і так далі. Дуже залежить від контингенту та самого ОСББ
Чу Ча• 02 октября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Так, додаєте адресу в комунальні платежі, і вам підтягнуться рахунки з сумами поточними (до сплати або переплата)
Lacrimo• 02 октября 2024
Дуже складно все передбачити і перевірити. Треба написати список критичних саме для себе нюансів, з якими точно не можна миритись. Бо майже завжди буде щось в мінус. Я б з більшою вірогідністю не брала б стару забудову, старше 2000. Я маю приклад: квартира мами - в 96 році як була новобудова, заїхали саме сімʼями, було безпечно і всі один одного знали, всі адеквати. Через роки, хтось продав, хтось здав, появились наркоші, алкаші, любителі визванювати по домофонах в 12, зйомщики, які постійно кидають шмотки в унітаз, курТь в вікнах, вішають мокру постіль за вікно яка тече ріками, тріпають коври з вікна ітд... Заходжу до прикладу в новобудови сектор, закритого типу : там хоча б свинства нема такого, так подруга каже всі неадеквати сидять в квартирних чатах і серуться, але це можна просто заблочити і читати тільки по суті. Краще щоб був якийсь осбб , там хоч підтримують в порядку зазвичай. Нюансів вибору дуже багато. Але точно біля варіантів квартир треба біля кожної по пару годин ходити і тусуватись, і так раза 3. Посидіти , послухати що відбувається в дворі. Особливо в обід, коли діти ідуть зі школи. У нас в дворі до прикладу галдьош весь день, бо всі перерви вони в нас. Подруга репетитор працювати не може з відкритим вікном взагалі. Технічно квартиру краще перевірити професіоналу. Бо тут так багато нюансів, що всіх не вгадаєш. Сусідів не перевіриш, хіба платоспроможність по дверях і то наркоші бувають живуть в нормальних квартирах.
da1i• 02 октября 2024
нас бабки накололи - сказали, все хорошие соседи. В нашем кріле все, а сосед напротив лифтовой - странный был. На 8 наркопритон оказался. Мы на 2 этаже купили.
энциклопУдия• 02 октября 2024
Ответ дляСтильна штучка
Авторе, зі свого досвіду (окрім того що вам написали) раджу 3 моменти врахувати, які мене бісили і бісять до цих пір. I які я просто не врахувала при виборі житла:
1. Вид з вікон. У мене це була жахлива мусорка. Я потім взялась до справи, накатала куди треба, те все прибрали, але й впорядкувати ділянку не вдається. Зараз там парковка для авто, ну вже легше, хоч чисто. Але раджу одразу обирати з нормальним видом. Бо вам на те дивитися щодня. I коли верне від цього - воно дуже по мізкам лупить.

2. Наявність магазинів дуже близько чи в домі. Попередня квартира в мене виходила вікнами на АТБ. Там кондиціонери працювали 24/7 і відповідно гуділи. Вночі та взимку ще нічого, а в теплу пору - це життя під звук ууууууууу Дуже дратувало.

3. Прохідний коридор - це срач по всім кімнатам. Коридор повинен бути з ізольованою брудною зоною, де ви скинули взуття і чистими ногами ходите між кімнатами та ванною/туалетом. А якщо так як у мене (зона взуття просто по дорозі до кухні, ванної, туалету), то пилюка і бруд від придверного коврика розноситься по всій квартирі. В білих шкарпетках в мене ходити не можна. Хіба що якусь годинку після миття підлоги.

Якби ж мені хтось це підказав перед купівлею квартири...
Ви наче мою квартиру описуєте 🙈 Все є і АТБ, мусорка яку прибрали та коридор😳 Ми не сусіди часом?
Свисток ля-минор• 02 октября 2024
Ответ дляБулку Дай
о, если есть бабки под подъездом, то точно лучше не брать))
Иногда, они ценнейший источник информации. Не перед подьездом, а рядом в парке.
Стильна штучка• 02 октября 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Точно ні, бо АТБ було в минулій квартирі ) а в цій лише мусорка (була) і коридор, який до цих пір бісить.
энциклопУдия• 02 октября 2024
Ответ дляСтильна штучка
В мене так само, з коридору одразу іде кухня, двері в ванну та дитячу кімнату.
Стильна штучка• 02 октября 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Планування мабуть однакове. Дуже невдало. Щиро заздрю тим, у кого брудна зона ізольована. В мене ще як чоловік з дитиною взуваюттся, то топчуться по всій ширині коридору. І відповідно те все по підлозі піде, якщо одразу шваброю не підтерти.