Бла бла бла• 03 октября 2024
Чому мене чіпляє мамине вихваляння інших людей?
Мама дуже часто по кілька разів в деталях розказує про успіхи знайомих, це займає тривалий час. Мене це дратує бо люди різні, приорітети теж, мені не актуально то все. Але дратує. Знайома зібралася на 3 місяці в теплі краї зимувати, якщо мама дізнається буду довго слухати..
Молчунья• 03 октября 2024
Ответ дляБла бла бла
Туго з любов´ю і терпимістю. Я генеруюю, генерую, проблема з цим(
ну думайте в цей час про щось своє
слухайте іі фоном - як радіо
Белочкой зови• 03 октября 2024
Ответ дляКротоТо
Когда моя мама слышит слово ’суть’ - у нее начинается истерика, что я неблагодарная итд. Перед сутью необходимо слушать минимум пол часа ’воду’. Просто набор фраз. Суть может быть минимум через пол часа, максимум через часа 3.
Проходили и это,попустило ее уже.Теперь звонит:’Я по делу’ или ’Ты не очень занята?’
Бла бла бла
• 03 октября 2024
Ответ дляКоролева спама
Пропрацювати в сенсі перестати відчувати спустошеність від чужої токсичної поведінки? Терпіння в таких випадках - це прояв агресії проти себе. Ще я відчувати себе, що я якась не така, раз почуваюся погано при маніпулятивній поведінці.
В мене сьогодні психотерапія, буду пропрацьовувати.
КротоТо• 03 октября 2024
Ответ дляМолчунья
а ви можете за себе гарантувати що в свої 60 у Вас будуть правильні розмови в розумінні тих кому 25-30?
що у вас не буде альгеймера дименціі і тд і тп
Но почему когда ты ей спокойно об этом говоришь - начинается истерика?
Она в своем уме, работает, общается с людьми. Но почему именно при общении со мной у нее неадекватная реакция?
Почему именно я должна брать на себя все это говно от тети Вали и всех ее знакомых тех знакомых?
Почему об этом нельзя поговорить в своем кругу к примеру?
Туся муся• 03 октября 2024
Ответ дляБла бла бла
В нас непрості відносини, вона образиться, якщо я скажу, що не хочу слухати.
Значит скажите, что ее любите и обнимите
Тут как тут• 03 октября 2024
Мені інколи здається, що це всупереч мені.
Ой, а ті квартиру купили.
А ці дітей народили, такі діти гарні.
А колезі чоловік машину подарував.
Ну і по типу такого завжди було і є багато.
Я їй постійно кажу, що мене не цікавить життя сторонніх людей, тим паче якихось там її колег. А вона наче не чує і знову одне і теж.
Ой, а ті квартиру купили.
А ці дітей народили, такі діти гарні.
А колезі чоловік машину подарував.
Молчунья• 03 октября 2024
Ответ дляКоролева спама
мама автора не маніпулює
вік
вона що хоче те і говорить
як варіант автор може відвести маму до психолога і вона там буде виговорюватися
вік
вона що хоче те і говорить
Бла бла бла
• 03 октября 2024
Ответ дляТуся муся
Я не можу сказати, заблокована ця фраза. Обняти теж, ми живемо на відстані тисяч км.
КротоТо• 03 октября 2024
Ответ дляТут как тут
Ой, а ті квартиру купили.
А ці дітей народили, такі діти гарні.
А колезі чоловік машину подарував.
Ой, а ті квартиру купили.
А ці дітей народили, такі діти гарні.
А колезі чоловік машину подарував.
В том то и дело. Такое ощущение что не слышит.
Мы не обсуждаем кто там что купил. Но я не могу выслушивать чем посрала кума сестры тети Вали, которую я даже никогда в жизни не видела.
Котомафия• 03 октября 2024
Авторе, в вас скоріш за все говорить заздрість. Якби вас це не цікавило, то й не дратувало
Бла бла бла
• 03 октября 2024
Ответ дляМолчунья
мама автора не маніпулює
вік
вона що хоче те і говорить
вік
вона що хоче те і говорить
Мамі 58,керівна посада, не бабулька далеко.
Тут как тут• 03 октября 2024
Ответ дляКротоТо
Ой, ці болячки-срачкі - це окрема тема. Кажу, можна не про хвороби і смерть, можна про щось нормальне? Ігнор і знову за своє. А мамі моїй блін 55 років, не 70 чи 80.
КротоТо• 03 октября 2024
Ответ дляКотомафия
Прочтите мои комментарии.
Думаете я тоже завидую тому чем срет кума сестры маминой подруги тети Вали?
Бла бла бла
• 03 октября 2024
Ответ дляКотомафия
Мене не люди засмучують, а мама.
Молчунья• 03 октября 2024
Ответ дляКротоТо
вы получите ответы на эти вопросы когда вам исполниться 70-85 и ваши дети и внуки не захотят вас слушать
снова бабка бредятину вещает - скажут они
Тут как тут• 03 октября 2024
Ответ дляБла бла бла
А у вас такого, як обійми і слова ніжності, немає впринципі, чи через відстань?
Бо я ніколи не казала мамі, що люблю її, і вона наче теж. Не люблю оці обійми і цілування. Воно мені якесь зайве.
КротоТо• 03 октября 2024
Ответ дляМолчунья
Так в том то и дело что ещё не 85, а 60. Она не в маразме.
Молчунья• 03 октября 2024
Ответ дляБла бла бла
молода
знайдіть ій подружку іі віку
вони будуть на одній хвилі
і будуть разом обговорювати і будуть щасливими
знайдіть ій подружку іі віку
вони будуть на одній хвилі
Бла бла бла
• 03 октября 2024
Ответ дляТут как тут
Зі сторони мами є. З моєї не сформувалось. В мене бабуся цю нішу зайняла ймовірно, ростила мене від народження до 4.5р.
Тут как тут• 03 октября 2024
Ответ дляБла бла бла
Ну я взагалі росла сама по собі, мама постійно працювала, але теж немає саме такого, що типу обійняти просто так, притулитись, сказать типу люблю тебе дуже.
Бла бла бла
• 03 октября 2024
Ответ дляМолчунья
молода
знайдіть ій подружку іі віку
вони будуть на одній хвилі
знайдіть ій подружку іі віку
вони будуть на одній хвилі
Поружки то інше, мені треба пояснити як жити успішно)
Коплю на груди• 03 октября 2024
Ответ дляКотомафия
А автор при чем? Это в маме говорит голос разочарования. Этими фразами она как бы говорит, вот они...А ты..
Королева спама• 03 октября 2024
Ответ дляМолчунья
мама автора не маніпулює
вік
вона що хоче те і говорить
вік
вона що хоче те і говорить
Не буде вона працювати у психолога. Вона це робить можливо несвідомо. Вона навіть може й не зрозуміти, що пригнічує свою дитину. Схоже, що вона навіть вірить, що змотивує дочку. Бо всі діти при спілкуванні з батьками скочуються,у потребу схвалення. Особливо, якщо довго і близько спілкуються.
Автор має зрозуміти, що мама не зміниться. В неї навіть немає запиту на зміни. Вона хоче як у когось і все. Змінитися може тільки ставлення до себе. Потрібно знати як можна з вами поводитися і як не можна. Якщо вам дають г.... навіть близькі люди, то необов´язкого його брати.
Молчунья• 03 октября 2024
Ответ дляБла бла бла
надаремно ви це сприймаєте - наче вона вам пояснює як жити успішно
вона вас любить
і в неї таке сприйняття світу
вона з вами виговориться і ій стає легше
якщо вона вам це говорить по телефону то просто не вкл відео звязок
і займайтесь своіми справами
вона вас любить
і в неї таке сприйняття світу
і займайтесь своіми справами
Туся муся• 03 октября 2024
Ответ дляКротоТо
А почему пока мамы живы они не могут не делать на зло своим детям, а просто жить никому не трепая нервы?
Почему когда начинаешь об этом просить, то сразу истерика : вот умрет мама....!!!!!
Ваша мама я так понимаю жива?
Марафетчица• 03 октября 2024
Чіпляє, тому що є непропрацьовані травми дитинства. Не відчуваєте від мами безумовної любові до себе і повного прийняття. Звідси і неможливість сказати ’я тебе люблю’. В мене так само. Ще більш усугубило відносини, коли мама сказала, що онуків любить більше, ніж мене. Якщо любові у відносинах було б достатньо, я думаю, мене б це не тригернуло.
Привіт з ботойбіччя• 03 октября 2024
Ответ дляКротоТо
А почему дети хотят считаться только со своими желаниями? Вы поймете своих родителей, когжа доживете до их возраста. В старости мир так или иначе сужается. После 50-55 лет начинает довольно активно уходить их поколение. Родителям зачастую не с кем поговорить, вот они и обсуждают это с близкими - своими детьми. Моей маме 86. Из большого круга ее друзей-сверстников(+/- 5 лет) она осталась одна. И из соседей, с которыми они заселялись в 68 году, тоже никого нет. Умерли. Приходится слушать рассказы. При чем иногда сдерживаюсь, чтобы не спросить: кто все эти люди, о которых я уже час слушаю. ))) О знакомых или их детях, с которыми росла, интересно послушать. Иногда через маму приветы друг другу передаем.
Привіт з ботойбіччя• 03 октября 2024
Ответ дляКоролева спама
Тому що кожна дитина потребує прийняття,від батьків, позитивного підкріплення. А не пасивної агресії через нахвалювання чужих дітей. Як сумнозвісне ’ а ось син маминої подруги’. Це може бути натяком, що мати хоче, щоб ви були не собою, а кимось іншим. Більш успішною, більш прохаваною. І ти самим більш
ресурсним для матері для використання і обслугововуння її потреб.
Просто ставте таймер на такі розмови. Як тільки починає когось витягати на приклад для вас, то зливайтеся з розмови. Можна ще задавати уточнюючі питання, якісь такі зовсім абсурдні.
Если в 30-40 лет необходимо принятие от родителей, то это явно незрелая личность!
Королева спама• 03 октября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Кожна людина почуває себе погано перед батьками, які її не поважають і прагнуть змінити. Скілики б вам років не було, ви не будете в рівновазі від претензій, хоч і завуальованих.
Королева спама• 03 октября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Від 50 до 86 дуже великий часовий відрізок. І що, усі 36 років бути сміттєвим контейнером?