Друзі, маю пару запитань. Дитині рік і девʼять. Не розумію чому вона по дві години товчеться перш ніж заснути? І ввечері на вулиці були,поїли, лягаємо в однаковий час, глажу, колихаю, груди даю, вона ніби засипає але потім схоплює
Схоплюється і біжить кудись.
А друге- без мультиків взагалі не їсть. Не даю - плаче, кричить, вимагає і тупо не їсть. Я знаю що то погано, не парилась би, але вона дуже худенька…
Мамина квіточка• 03 октября 2024
Переросте, незріла нервова система. За мультики вас зʼїдять зараз, але тримайтесь - мої всі з мультиками їли)
Простецкая• 03 октября 2024
Ответ дляМамина квіточка
В смысле «съедят»? Всем все равно, как ест ребенок автора. С мультиками или без. Если она об этом написала - значит ее это беспокоит. А кому норм - об этом не пишут и не переживают
Я_не_аноним_100%• 03 октября 2024
А чого вона у вас почала з мультиками їсти? Ми за столом їмо,разом,малий у стільці, жодного разу не показувала йому мультики за столом,навіщо?
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я досить доросла людина, психологію дітей вивчаю за фахом близько 20 років. Знаю, що це погано, але ще на етапу прикорму коли нічого не хотіла їсти я вже не знала що робити і з мультиками хоч щось їсть. Аналізи здавали. Лікар нічого не назначає.
Запароленое одеяло• 03 октября 2024
Зачем вы ребёнку 1,9 даёте грудь? Чтобы сложнее было отучать если подождёте ещё?
Ангелок з ріжками• 03 октября 2024
Ответ дляOlga-lyubimaya
Є такі діти, з ними возні! Головне, щоб хоч щось їла і вагу набирала
Весела моль• 04 октября 2024
Так видимо не хочет спать. Сына тоже долго укладывали, пока не дошло что ему еще не хочется спать. Передвинули график и стал быстро засыпать. Во сколько просыпается после дневного сна и во сколько на ночной укладываете?
Ответ дляЗапароленое одеяло
До 5 планую давати. Десь написано, що я не маю права?
Освічую темряву• 04 октября 2024
Як показала практика, діти починають краще їсти після завершення гв. Бо так вони знають, що в них завжди є тепле молоко під боком. А на рахунок довгих засинань - дитина просто ще не хоче спати. Перегляньте режим дитини і збільшуйте час неспання перед нічним сном