Пилосмок працює• Изменено 04 октября 2024

Ви б приїхали до дочки після операціі, аби допомогти?

Ситуація наступна. Є дівчина, 24 роки. Живе з хлопцем. Її забирають на екстрену операцію по швидкій (лапаротомія, гінекологія, розрив кісти яєчника, перитоніт), після якої їй потрібна буде ще реабілітація. Вона просить маму приїхати, забрати її додому тимчасово до відновлення. Мати їй відмовляє, мотивуючи тим, що в неї інші плани: молодша сестра вступає у внз, і матір летить з сестрою вступати. Операція була 8 червня. Вступ має бути пізніше. На прохання, щоб дівчину забрав додому батько - теж відмова, він працює. Матір каже: «В тебе є хлопець, хай він тобою займається». Хто тут правий? Чи по-людськи виглядає така відмова від батьків? Операцію дівчині оплатив її хлопець. Обоє живуть на зйомній квартирі в Києві, збирають гроші на свою. Допомоги від батьків з обох боків немає.
Муркамурковна• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Ви не знаєте, про що говорите. Читайте стартпост уважніше.
я знаю, про що говорю, в мене було 8 операцій) і лапара з перитонітом це просто ні а чом...

автор Пилосмок працює • 04 октября 2024
Ответ дляМуркамурковна
правильно, нехай мала не поступає, їй то нашо) піде на базар рибою торгувати
Питання не стояло день в день. До вступу лишалось два тижні з гаком.
Бавовнятко• 04 октября 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Людині 24 рочки. Нехай подорослішає вже.
В 25 лет мне сделали лапароскопию. Вопроса даже не стояло, что мама будет со мной - несмотря на то, что оперировалась в частной больнице. Выписали на следующий день, мама организовала такси к родителям домой, несмотря на то, что у меня есть своя квартира. Первые дни - мама организовывала питание, помощь - это называется забота. И неважно, сколько вам лет. Всегда буду благодарна маме, что в такой момент была рядом, а не нашла причины отморозиться. Но у меня и у родителей другой подход - помощь, поддержка, забота вне зависимости от возраста.
Дело было давно• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Тому що дуже хотілось додому, і могла потерпіти 11 годин в потязі, бо вже таке було. Бо вдома здавалось безпечніше. І легше. Можливо, вам в 50, чи скільки вам там, уже не зрозуміти цього. То не опускайтесь до мого рівня. Будьте на своєму. А то впадаєте в істерики…
Ваші батьки 100% не праві і це не теплі родинні стосунки та взаємопідтримка. Особливо якщо мама акушер, отже розуміє і всю серйозність ситуації, і професійною порадою може допомогти, проконсультувати. Тобто інша мама примчала б за 900 км, бо теоретично може і лікарів проконтролювати, і догляне краще хлопця (вона ж не знає чи можна йому довіряти). Якщо не зможе приїхати, то хоча б на відстані допоможе (можливо медичні зв´язки підключить для додаткової консультації, можливо кошти перекаже (раптом хлопець не допоможе грошима).
Але при цьому у вас зараз говорить ображена маленька дівчинка, яка хотіла уваги і турботи і сподівалася, що хоч в такій ситуацій до неї виявлять увагу.
Так, ви маєте право на ці емоції, але краще їх пропрацювати з психологом/психотерапевтом, бо в майбутньому ця образа тільки заважатиме вам. І потім будуть очікування від дітей, онуків, не реальної допомоги, а уваги і символічного стакана води з рук саме бажаної людини.
Бо морально доросла людина без дитячих травм і образ потребуватиме саме фізичної і медичної допомоги тут і зараз, а не захоче їхати за 900 км. Навіть навпаки, не захоче їхати, щоб батьків зайвий раз не турбувати. Але наголошую, що це за умови теплих і добрих стосунків в батьківській сім´ї і це працює в дві сторони, коли батьки теж не очікують, що діти повинні все кинути і бігти, якщо поряд є хтось інший, хто допоможе, але водночас знають, що завжди можуть на дітей розраховувати.
автор Пилосмок працює • 04 октября 2024
Ответ дляМуркамурковна
Давайте мірятися, хто більше постраждав)))) чому б ні) знайдеться хтось, в кого буде 12.
Червона рута• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Ви у матері і батька не в пріорітеті. На жаль. Не знаю як щодо меншої сестри,їй увага лише під час вступу чи завжди була - але відношення до себе Вам не змінити з боку батьків. Просто змиріться з цим фактом і не гризіть себе. Батькам ваші переживання побоку(вибачте за кацапську). Були причини чому не захотіла мати на ці два тижні приїхати,але Вам їх не скажуть. Дбати про Вас батьки не хочуть. І тут питання не ображатись на них чи не ображатись, а зробити правильні висновки. І не стояти з відром для води біля порожньої криниці.
Чумачечая_• 04 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Мать отменила операцию?
Вы же отлично понимаете, о чем я. К чему стеб?
Нет. Погуглите, что такое разрыв кисты и перитонит.
Хотя. Если в вашей семьей все живут как посторонние, то живите так и дальше.
Только не сваливайте, как было с 24-го февраля, когда у нас в доме семейки свалили, а стариков слабо ходячих и даже неходячего оставили.
Соседи ломали двери с полицией и спасали дедушек и бабушек.
Но ведь каждый сам за себя, по вашему, и важнее было выехавшим на машинах за кордон спасаться самим. а не отжившим старикам помочь, хоть ключи соседям оставив или в ЖЭКе. При этом квартиры именно эти дедушки и бабушки получали в свое время, а не детки с внуками их заработали.

Оле Лукойе• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Автор, не тратьте нервы. А этот случай тоже запомните крепко накрепко если потом вздумайте волноваться как там родители, не помочь ли чем. У вас отношения поверхностные, типа поздравлений с праздниками и глубины не будет
Дело было давно• 04 октября 2024
Ответ дляМуркамурковна
В автора саме полостна операція, після неї не бродять через годину.
Чумачечая_• 04 октября 2024
Ответ дляДело было давно
причем с перитонитом и разрывом.
Муркамурковна• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
я вас ще раз питаю, навіщо вам їхати за 900 км що б просто лежати? якщо це
1. небезпечно для вашого життя, так як потягом незручно і негігієнічно, ви могли б якусь інфекцію підхопити
2. важко в авто.. це не ближне село, що сіли і приїхали, а це приїдь у КИїв- день, поїдь назад День...
3. це витратно по грошах , ми не знаємо можливості вашої сім´ї, а поступленіє за кордон із Львова ні про що не говорить, абсолютно, я так розумію, то Польща, там десь км 350 До Кракова.. і по грошах не дорого..
4. ви просто вирішили перетягнути увагу батьків на себе
5.у вас є доросла людина біля вас. яка спокійно може вам допомогти + для вас це шанс подивитись, яка це людина взагалі, коди і в горі і в радості в здавії і в болезні..
6. ви егоїстка
7. ви доросла вже людина фізично але маленька девочка психологічно
Путающаяся• 04 октября 2024
Ответ дляБавовнятко
Вы в квартире своей жили одна или с мужем?
Коржик• 04 октября 2024
Ответ дляЧумачечая_
А почему она - хамка?
Могу я в мои 50 вам написать, что вы пишете чушь и ваши пожелания вам и вернутся сполна!
Так понятнее вам?
Я не знаю почему она хамка наверное по своей природе такой
Муркамурковна• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
ви мене упрекнули шо я не уявляю, я уявляю набагато більше ніж ви бо я старша і таки розумніша і таки шось пройшла в своєму житті
і тому можу порівнювати операції де потрібна допомога сторонніх, а де та допомога-це просто приємний бонус і любов ближнього твого
Я таке знаю• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Це не відміняє того, що фізично був важкий стан. Як це відміняє те, що мені хотілось підтримки і допомоги?
Якщо вам так не вистачає уваги і підтримки батьків, то чому ви так далеко від них проживаєте?
Поселіться за 100 км, а не за 900 км. Тоді і бачиться могли б частіше, і приїздити один до одного.
Бавовнятко• 04 октября 2024
Ответ дляПутающаяся
С парнем
Чумачечая_• 04 октября 2024
Ответ дляМуркамурковна
А она этим и будет заниматься. Человека из нее не вырастет с такими родителями, что делят дочек.
Коржик• 04 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Для зрелой личности.
Да. А в 24 года бежать на форум жаловаться на маму тут точно нет зрелости
Леплю из пластилина• 04 октября 2024
Ответ дляБавовнятко
Це тому, що ви не подорослішали в 24 роки я народила дитину, епізіотомія, багато швів. І мені навіть в голову не приходило, що мама повинна за мною горщики виносити. Я не розумію, як доросла людина не може про себе подбати в вашому випадку це не привід для гордості, це сумно, коли 25-річна жінка хрче бути дівчинкою, щоб мама їй бульйон приносила я не розумію цього. Підтримка та допомога потрібна тоді, коли вона дійсно потрібна. Тут це просто привід для двох дорослих жінок відчути себе маленькою дитиною і матір´ю маленької дитини. Це не є здоровою сутуацією.

Муркамурковна• 04 октября 2024
Ответ дляЧумачечая_
батьки мають ставити в пріоритет ту дитину, якій на даний час потрібна більша допомога і яка ще не є самостійною особистістю, яка не може фактично вирішувати свої питання сама.
а не бігати і розриватись від підтирання жопок діткам. які просто хочуть до мамці...
Бавовнятко• 04 октября 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Конечно, конечно, вы ж наверное уже в 16 на выходе из родительского дома с вещами были. Таким как вы никогда не понять, что такое родительская забота.
Леплю из пластилина• 04 октября 2024
Ответ дляМуркамурковна
6. ви егоїстка
100%. Тверезий погляд на ситуацію
А_мій_самий_самий• 04 октября 2024
Ответ дляСито для думок
Конченые родители
Это понятно, но пара живёт вместе и решают проблемы вместе, вы же в случае чего не едите домой жить к родителям, а муж сам дома.
А_мій_самий_самий• 04 октября 2024
Ответ дляосень харашо
Ну, нет у неё матери... Парень нормальный, не жлоб.
Парень жлоб и стоит задуматься почему он отправляет свою любимую к родителям
автор Пилосмок працює • 04 октября 2024
Ответ дляКоржик
Наскільки мені відомо, тут таким і тьотєнькі 45+ займаються) чи не так?
Коржик• 04 октября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
полно, но это не значит что мой ребенок должен быть один. мне понравился вариант забрать дочку и нанять сиделку на время отъезда
Какую сиделку??? Зачем? До туалета она дойдёт парень в магазин сходит На хрена сиделка? Тут же не речь о множественных переломах. А раздуто из мухи не то что слона а динозавра
Леплю из пластилина• 04 октября 2024
Ответ дляБавовнятко
Я розумію, що таке піклування, на відміну від вас. І я піклуюсь про своїх батьків, не навантажуючи їх доглядом за собою, коли цей догляд насправді непотрібний.
Путающаяся• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
В 45 жалуются почему мама не ухаживает?
Путающаяся• 04 октября 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Он ее не отправил как раз
А_мій_самий_самий• 04 октября 2024
Ответ дляКоржик
Видимо девочка эта сильно раздувает проблему, сейчас такая молодежь, да и парень странный вали к родителям называется