Лукава Кішка• 06 октября 2024
Девочки, астрологи, вопрос
Можно ли в Zet или где-то онлайн просмотреть все заданные квадратуры (мне нужен Плутон-Солнце), которые были у человека в период жизни?
Карамелька• 06 октября 2024
За все життя їх було багато якщо дивитися транзитне сонце до натального плутона, якщо навпаки, то менше, , виключіть всі інші планети , крутіть поточний час та й дивіться
Лукава Кішка
• 06 октября 2024
Ответ дляКарамелька
Кидстаффовна• 06 октября 2024
Автор, які квадрати? Натальне сонце - транзитний Плутон? То їх може і не було взагалі. Якщо навальний Плутон і транзитне сонце - це інша справа. Якщо ваш Плутон в Скорпіоні, то кожного лютого, серпня був такий транзитний квадрат. В програмі напевно можна якось вибрати транзити, але це повинна бути розширена версія програми, чи платна.