Балаболка• 06 октября 2024
Приват Скарбничка
Ніяк не можу почати відкладати гроші. Якщо почну користуватись скарбничкою, зможу накопити? Це безпечно? Чи краще не зв´язуватись?
Попа как у Кардашьян• 06 октября 2024
Що там може бути небезпечного?
Але я по іншому роблю-є лишні гроші-купую долари або євро онлайн. І вони лежать на картці. Так одним пострілом двох зайців. І гроші відкладаю, і інфляція не так їсть як гривню.