Стрибну в гречку• 07 октября 2024

Змінили обстановочку у гуртожитку за 5 тис грн

Донька проживає у гуртожитку, перший курс унівєра... Фото До і ПІСЛЯ, прикрасили текстилем... Показую для наочності, ніби не дорого, а жити приємніше
Наверняка• 07 октября 2024
Ответ для100pudov
Так, дуже)
а чому вирішила змінити спец?

100pudov• 07 октября 2024
Ответ дляНаверняка
класний гуртожиток.
Так) Вона в нього і хотіла
Наверняка• 07 октября 2024
Ответ для100pudov
Так) Вона в нього і хотіла
я читала ,що багато відмовлялись , бо ціна висока в порівнянні з іншими. але ж воно того вартує ! доречі в 3 теж нормальні умови, я думаю, там скрізь непогано
ДА да да• 07 октября 2024
автор а вы язык знаете? вот пишите что сами документы подали . надо ж было прочитать там условия поступления сроки какие документы нужно нести.....
Танго утрьох• 07 октября 2024
А в общежитии есть душ? Нормальные туалеты сейчас? Когда я училась у нас был один душ на этаж, и один туалет с ДСП перекрытиями по плечи, если заходил кто -то высокий в соседнюю кабину хочешь-не хочешь видел тебя на унитазе ,и чаще это были парни. Не знаю, лично у меня моральная травма на всю жизнь . Я какать ходила в туалет супермаркета.
ЭмчЭндЭм• 07 октября 2024
Ответ дляНоу коммент
Отлично 👍 это какой город общага такая ?
Наверное Лапландия, раз сапоги стоят)
100pudov• 07 октября 2024
Ответ дляНаверняка
Не знаю ціну в інших, у нас 530, а Ви скільки платите?
vidivan• 07 октября 2024
Автор, супер. Дайте посилання, будь ласка, на ліхтарики))) Якраз шукаю про доньку до кімнати.
Наверняка• 07 октября 2024
Ответ для100pudov
7 це ж нова? там же від 1100
в нас 600

Горлаю зрання• 07 октября 2024
Ответ дляЗалізна пані
Це за який час?
Бо мій студент в uk за тиждень в кампусі так платить.((
Правда, умови кращі.
Мій в Австрії, за місяць 400 євро. Але так, умови незрівняно кращі.
Однозначно• 07 октября 2024
Ответ для100pudov
2 вірніше вже знову 1, вона переступити на іншу спеціальність
Какая специальность изначально была? На какую сменила?)
Коли мовчу- приємна жінка• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Варшава :) солідний унівєр, а общага шось не дуже комфортна...але в загальному непогано звичайно, у нас бачила гіршу обстановочку...але дитина одна закордоном, хотілося затишку
Капець, покажу своєму, який жалівся на блочний гуртожиток у Кракові. Все бурчить, що у нього друг в Німеччині, а там гуртожиток, це як чотирикімнатна квартира, де в кожного своя кімната, а кухня-санвузли разом. Це Варшавсього універу чи політехніки такі ’шикарні’ гуртожтки ?

По факту, досить затишно і приємно вийшло, теплі кольори, зовсім інше сприйняття простору, ви молодець.
Салт• 07 октября 2024
Гарно все зробили!
Ответ дляСтрибну в гречку
Ціна гуртожитка 7500грн !!! Під унівєром, тобто жодних витрат на транспорт
Глянула, що вдвох і з кухнею, з наведеним затишком це досить гарна ціна, аби гарна сусідка і все буде добре.
Рожева юбка• 07 октября 2024
Автор, класс. Вы молодец. Главное поддерживать порядок
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 октября 2024
Зовсім інший вигляд став, реально затишніше. Автор, а де ви килимок купували?
автор Стрибну в гречку • 07 октября 2024
Ответ дляРаботать надо
А с/у есть?
Є, один на блок , це 4 кімнати (5-6чоловік).
Ответ дляВсе до блиску
Автор, ми колись у гуртожитку оту зону кухні від кімнати відгородили шторою. Повісили карниз на стелю і штору. Тобто вхід в кімнату і кухня вийшли як окрема кімната. Можливо вам теж такий варіант сподобається
Там не дуже дозволяються такі зміни, навіть скотчем приклеєні ліхтарики можуть залишити сліди на стінах, за які потім прийдеться ’відповідати’.
100pudov• 07 октября 2024
Ответ дляНаверняка
7 це ж нова? там же від 1100
в нас 600
Ні, хто Вам таке сказав, 7 ми платимо 530, 9 там знаю 490, інші не знаю)

Ответ дляПродавчиня кіз
как так , 2х у тримісну?
я думала там везде по три человека, общежития переполнены
Та ні, ще і один у двомісному буває...чого все має бути переповнене? Не всі хочуть жити у гуртожитку, хтось квартиру знімає...хтось живе з батьками
100pudov• 07 октября 2024
Ответ дляОднозначно
Чешску філологію на англійську
Однозначно• 07 октября 2024
Ответ для100pudov
Чешску філологію на англійську
А почему так решила?
100pudov• 07 октября 2024
Ответ дляОднозначно
А почему так решила?
Англійська ж перспективність, плані щось знайти)
Ответ дляБолеИменее
Ви на підставі укр чи вивчили мову до С1
На с1 не вистачило лиш 4 бала!!! будемо передавати...тому зараз по укр
Фенте Фря• 07 октября 2024
Молодцы. Сын в универе учится Дании, разрешили только текстиль. Но там идеальное все беленькое
Ответ длямегамоСГ
А які предмети?
Біологія, хімія, математика - якщо на медицина.... + Загальні оцінки треба хороші, у нас середній бал був 10.8 ...чим вищі загальні оцінки, тим слабше можна здати НМТ і навпаки
Ответ длямегамоСГ
Это в месяц или в год?
В місяць, але квартири від 20тис якщо пощастить...
Ответ дляСіґеле-міґеле
Где такой коврик купили? Мне все нравится, вы отлично придумали
Сайт decomo
Ответ дляКарамелька
Какие экзамены сдавали в польский Вуз?
Жодних, на підставі нмт і атестату приймають
100pudov• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Важкій екзамен, удачі Вам)