Стрибну в гречку• 07 октября 2024
Змінили обстановочку у гуртожитку за 5 тис грн
Донька проживає у гуртожитку, перший курс унівєра... Фото До і ПІСЛЯ, прикрасили текстилем... Показую для наочності, ніби не дорого, а жити приємніше
ГугелП@лАмался• 07 октября 2024
Ответ дляЄдина Країна
Насправді кімната і до була вже світла чистенька, нові меблі. Таку тільки прикрашати)
От в такій казармі як на фото, затишок би створювати, оце мистецтво😁
P.s. кпі, 8 гуртожиток
Это какая страна? Не может быть Украина
Єдина Країна• 07 октября 2024
Ответ дляБратья Капли
О, ця схожа на мою. Але ліжка не двоповерхові..
Ой, цей «вайб» обшарпаності і казарми, як ви виразилися.
Я 20 років тому жила. А це сучасне фото?
Рівно 4 роки тому, по відгуках там мало що змінилось😬
Єдина Країна• 07 октября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Это какая страна? Не может быть Украина
Може, в найкращому технічному майбутні айтішники живуть в такій красі))
Поліцейський патруль• 07 октября 2024
Ответ дляХома з пастою
300 грн в день - это 9000 в месяц
И это оочень дёшево для Польши, поверьте).
Залізна пані• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Ціна гуртожитка 7500грн !!! Під унівєром, тобто жодних витрат на транспорт
Це за який час?
Бо мій студент в uk за тиждень в кампусі так платить.((
Правда, умови кращі.
Губи до вух• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Я там була, там депресивно і запах затхлий... Пахнючку ще втулили...надіюсь зараз пахне ромашками
Пусть помоют все и везде, несколько раз натрут поверхности и смоют и тогда этот запах исчезнет. Возможно за мебелью что-то есть.
Горня капучіно• 07 октября 2024
Гарно вийшло, але я так люблю тепленьке, що втулила б ковролін на навчальну зону і зону двох ліжок. А там, де кухонний закуток, то невеличкий безворсовий кухонний килимок
КарамбОлька• 07 октября 2024
Мені все подобається - і те, як ви зробили, і гуртожиток.
Але є питання (нікого не хочу образити, просто уточнюю).
По факту, вона вчиться на ветеринара, і не безкоштовно (ви вже витратились на репетитора, проживання, харчування).
В чому буде плюс від освіти за кордоном - питаю саме про обрану вами спеціальність? Адже і в Україні можна вивчитись на ветеринара.
Поясніть, адже ви задавались таким питанням?
Чи лише для того, щоб працювати ветеринаром за кордоном?
Крапипопка• 07 октября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Мне ’до’ понравилось больше, просто неубрано было.
Особенно удались шторы и цвет пола
Yammi_mummy• 07 октября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Вы посмотрите общаги student depot. Вот там действительно мечта. Это в Польше по разным городам сеть.
У меня сын там живет, внизу на 2 этаже бильярд , теннис, кинозал, спортзал
Огромный холл как в отеле, я б сама жила в такой)
мегамоСГ• 07 октября 2024
Ответ дляБолеИменее
Місяць. Це ж Варшава
Ого ((( дорого.
А в Киеве не знаете сколько стоит общага приличная в месяц в вузе каком нибудь?
Без образів• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Варшава :) солідний унівєр, а общага шось не дуже комфортна...але в загальному непогано звичайно, у нас бачила гіршу обстановочку...але дитина одна закордоном, хотілося затишку
Вона безкоштовна?
мегамоСГ• 07 октября 2024
Ответ дляРаботать надо
Так и в Украине давно таких цен нет
А какие в Украине цены?
Однозначно• 07 октября 2024
Ответ дляКарамбОлька
В основном заграницей учатся для того, чтобы потом остаться там работать.
Без образів• 07 октября 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
не жила, но ночевала у подружек, когда училась.
комнаты были шире.
Так ,тому що там не було стільки меблів
100pudov• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
У донькі в Варшаві гарний гуртожиток, нічого не робили.
Бесконечность-не предел• 07 октября 2024
Ответ дляРуда ліса
Боже, на меня нахлынули воспоминания: 1993 год, институт связи в Одессе, огромная комната с балконом и нас 7 человек первокурсниц. Душ в темном и сыром подвале раз в неделю работал, кухня общая на весь этаж, дверь в туалет не закрывалась. И мыши с тараканами.
О, я у ваш інститут в 2011 на ’зв’язківську’ олімпіаду приїжджала. Правда, поселили нас в гуртожиток якогось іншого вузу, але за описом було так само: душ - просто шмат труби, який торчить зі стінки і з нього тече тільки холодна вода.
Без образів• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
В мене була за 5000 тисяч на пів року , зрозуміло,що без кухні в кімнаті
100pudov• 07 октября 2024
Ответ дляМалая еще та
Автор, классно получилось!
Вопрос не по теме: а в польские вузы реально поступить на бюджет украинцам?
Якщо наберете бали, але вони високі повинні бути, це поки прихісток буде, є інший варіант корні поляка або державний інспит з польської на С1
Chaterbox• 07 октября 2024
Ответ дляУси Пуси
Это как? Обволакивающие?
Наверное мягкие стены..)
100pudov• 07 октября 2024
Ответ дляНаверняка
ви наче розповідаєте про Варшавський універ) моя дитина також там, але в нас кімната більша. це який номер гурт?
І моя в Варшавском) у нас блочна система по 2 людини в кімнаті, санвузол і кухня 1 на блок, все маленьке звичайно, але гарно
Наверняка• 07 октября 2024
Ответ для100pudov
який курс?
100pudov• 07 октября 2024
Ответ дляНаверняка
який курс?
2 вірніше вже знову 1, вона переступити на іншу спеціальність
Наверняка• 07 октября 2024
Ответ для100pudov
мій на 1 . як враження взагалі? подобається?
100pudov• 07 октября 2024
Ответ дляНаверняка
Так, дуже)
Наверняка• 07 октября 2024
Ответ для100pudov
Так, дуже)
це мені питання ,який гурт? 3й випав по рандому, але ( в мене син)не захотів міняти. поки що. а у вас яка? 7 крута, поки нехай в 3 поживе,сам вибрав
ДА да да• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Так, ми поступили на державне.. головне мова, вивчили за рік з репетитором дорогим, бо дитина мала мету... І оцінки, моя пішла на ветеринара, тобто медичний напрямок...тут головне профільні предмети добре здати НМТ
Поступали і здавали документи самі, без агентства
А РЕБЕНОК В ШКОЛУ ТАМ ХОДИЛ?