А що таке?• 07 октября 2024
Яка насадка для чого? Допоможіть
А що таке?
• 07 октября 2024
Хочу придбати для домашнього використання, знайшла на мейк ап за 190 грн, мені потрібно саме та яка прибирає кутікулу та валіки
А що таке?
• 07 октября 2024
Ответ дляЗамурмишка
Справа це коли пьяний прийшов
Зліва це коли гроші всі потратив
Ну чого писати бруд, ну пройди мимо , не напишу, щоб був срач…
Кусюче сонечко• 07 октября 2024
Ответ дляА що таке?
Вся информация есть в интернете. Или вы хотите, чтобы всё расжевали? Гугл поиск по картинке или вбить в поиск: назначение насадок для фрезера.
Самоучка• 07 октября 2024
З таких наборів можна користуватися наждачками на барабанчик (мандрель) зліва, знімати огрубілості, я ними педикюр робила, але по навчанню у Ніки Землянікіної колись радили ними і поверхневий опил гелю робить при моделюванні. Це все одно позавчорашній день. Корундові насадки, типу камінні, рожева і зелена, досить нетравматичні, в мене є відео з екрана, як схожою насадкою знімають налипшу кутикулу без підняття, встиг. В принципі, ними можна наловчитися і бокові валіки теж чистити.
Але все інше не варте уваги взагалі. Купувати алмазні насадки треба окремо.
Самоучка• 07 октября 2024
Щоб прибирати кутикулу фрезою треба вчитися, я кинула цю ідею і роблю комбі, мені швидше набагато, які б фрези я не брала, яку абразивність, швидкість і т.д., я натираю шкіру, а раніше пропили нігтя робила, тому ні, дякую, не хочу. Для бокових - полум´я і крапля 23, Нісіма подобається виробник, брала і синє, і червоне, і з двома смужками