размахер• 07 октября 2024

Які продукти повинні бути на правильному харчуванні?

недорогі і доступні?
Завжди маю:
Крупи- рис , гречка, горох. Макарони. В основному з круп це все, більше нічого не подобається.
Овочі: картопля, цибуля, морква, буряк, капуста. ( Більш в сезон помідори, огірки, кабачки). Зимою не так часто купуємо.

Яйця, масло, молоко, укріп та петрушка. Сезонні фрукти.
Філе курки, чи сама курка, свинина.

В основному це все. Це майже є завжди. Цього достатньо щоб готувати смачну і корисну їжу?

Щоб до цього додали чи порадили ви?
Помидорина• 07 октября 2024
Риба - оселедець, хек, скумбрія. Ще сир кисломолочний, ягоди морозити у сезон.

автор размахер • 07 октября 2024
Ответ дляПомидорина
Ну риба не так часто в нашому домі. Дякую.
Помидорина• 07 октября 2024
Ответ дляразмахер
Хоча б 1-2 рази на тиждень треба намагатися їсти, це омега 3.
Золота орда• 07 октября 2024
Будь які
Все інтивідуально
ПП то збалансоване харчування виходячи з потреб організму після обстеження/аналізів
автор размахер • 07 октября 2024
Ответ дляПомидорина
В мене є ще консервація, не знаю чи буде вона корисною. Чоловік полюбляє.
Золота орда• 07 октября 2024
Ответ дляразмахер
Корисно все що приносить задоволення....головне не обжиратися тим
Крайня невістка• 07 октября 2024
достаточно. вопрос в пропорции. овощей должно быть 50% (и картошка за овощ тут не считается). ну и свинину я бы убрала, а бобовые добавила

Помидорина• 07 октября 2024
Ответ дляразмахер
Якщо не зловживати, то можна. Але свіжі овочі і зелень ніхто не відміняв.
Помидорина• 07 октября 2024
Ответ дляКрайня невістка
Картопля корисна, головне її не смажити, а варити чи запікати.
Крайня невістка• 07 октября 2024
Ответ дляПомидорина
я не говорю, что она вредная, я говорю что по своему питательному составу это не овощ, а ближе к крупе
Помидорина• 07 октября 2024
Ответ дляКрайня невістка
Так.
З родзинкою• 07 октября 2024
А чому раптом у вас виник запит на ПП? Судя по вашому набору, воно у вас і так є. Прибрати алкоголь, солодощі, стане зовсім сумно. Чоловік розділяє ваш запит? Чи будете готувати йому окремо?
Крайня невістка• 07 октября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
вы так пишете, будто пп это наказание))
автор размахер • 07 октября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Чоловік майже весь час на ,,роботі,, вдома немає. Тому тут без проблем.
Так солодощі також купую, все що полюбляє дочка. Мені зараз подобається зефір, але їм його зовсім мало ( бо там багато цукру).
Інколи зловживаю жирною їжею. Більше жаримо чим тушимо чи запікаємо. Тому вирішила змінити на більш корисне приготування їжу
ЭкстрасенсиХаЯ• 07 октября 2024
Мені мало овочів і вони не надто різноманітні. Спробуйте додати ще до свого переліку. І бажано те, в чому багато клітковини.
А загалом пп це ж не стільки про продукти, скільки про баланс та харчову цінність, щоб задовольнити потреби організму.
автор размахер • 07 октября 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Який саме овочів порадите?
З родзинкою• 07 октября 2024
Ответ дляКрайня невістка
вы так пишете, будто пп это наказание))
Смена пищевых привычек чаще всего воспринимается психикой именно так.
Особенно на детях заметно. Попробуйте лишить их Мака и предложить взамен паровые тефтели и морковный пирог.
Или взрослого, привыкшего к жирно-жаренному. Пока печень сигнал не даст, мало кто добровольно согласится
З родзинкою• 07 октября 2024
Ответ дляразмахер
Який саме овочів порадите?
Які вам по кишені в маркеті. Або ті, які є в доступі з городу.
Авокадо і салати з броколі не всім по бюджету
ЭкстрасенсиХаЯ• 07 октября 2024
Ответ дляразмахер
Який саме овочів порадите?
З того, що спадає на думку і що не таке дороге взимку, редька різна, селера, різні види капусти, гарбуз, заморожені овочі типу спаржі, перців. Заморозка взагалі взимку гарно рятує. Листові тут вже по собі дивитися. Можна спробувати ростити в горщику, але то більше хоббі, ніж їжа виходить.

Залетна Я тут• 07 октября 2024
У вас очень мало овощей, совсем нет зелёных листовых овощей. Свинину, картошку, макароны нужно минимизировать . И прям совсем дёшево не получится.
Крайня невістка• 07 октября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
слушайте, ну нам же даден мозг, чтобы отличать вредное от полезного, и сила воли, чтобы применить ее на начальных этапах (а дальше - дело привычки). и это все не для кого-то, а для себя, любимого
ФруктЕщеТот• 07 октября 2024
Автор, а у вас яке ПП? Моє ПП це пісне мʼясо, субпродукти, сезонні овочі окрім картоплі, яйця, оселедесь чи інша солона жирна риба, з молочного лише масло і твердий сир.
Немає взагалі в мене цукру і солодощів, нічого з борошна, з круп лише гречка дуже рідко. Фрукти не їм через високий вміст цукру.
З родзинкою• 07 октября 2024
Ответ дляКрайня невістка
Ха-ха.
Алкогольные и сигаретные отделы что-то не спешат закрываться от недостатка покупателей, которые бросили ради себя любимого. Да и кондитерка тоже.
Наблюдаю по количеству новых магазинов и расширению этих отделов
З родзинкою• 07 октября 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
А як ви їсте масло і сир - лише в страви?
Як це без бутерброда з кавою?
Крайня невістка• 07 октября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Ха-ха.
давайте определимся: мы коллекционируем отмазки или ищем способы?