Ну що ви, мамо!• Изменено 08 октября 2024
Розсудіть
Є постанова ВКК про звільнення дитини від фізичної культури, кожного року оновлюємо, надали в школу за 2023-2024 навчальний рік, сьогодні дзвонить класний керівник і каже що потрібно взяти нову на 2024-2025, але лікар каже що ця ще до кінця року дійсна. Хто правий?
Я планувала з нового року оновити.
аромат Жука• 08 октября 2024
обычно перед новым учебным годом берут - всегда так было, насколько я помню
Ну що ви, мамо!
• 08 октября 2024
Ответ дляаромат Жука
Ми прийшли до лікаря перед школою брали медичну довідку про проходження медогляду, я ще перепитала. Каже до нового року дійсна
Я_не_аноним_100%• 08 октября 2024
Брали от начала до конца учебного года, на следующий год к 1 сентября брали новую
аромат Жука• 08 октября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
ну раз просят принести новую - принесите
Ну що ви, мамо!
• 08 октября 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Тобто потрібно зробити нову
Ну що ви, мамо!
• 08 октября 2024
Ответ дляаромат Жука
Я не проти, сьогодні буду робити. Просто цікаво, що лікар не сказав, а це час треба пробігти всіх. Тоді в мене відпустка була і більше вільного часу.
аромат Жука• 08 октября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
ну у вас же освобождение на основании чего то - просто новую не может выписать?
Бринзолетта• 08 октября 2024
Если в школу дали за 2023-2024 именно учебный год, то нужно новую, за 2024-2025 учебный год
Герцогиня• 08 октября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
ви взяли на навчальний рік, а не на календарний. Тому потрібно поновити.
котопёс• 08 октября 2024
Мне кажется, что врачу ничего не стоит выписать новую справку. Школьный год так и считается с 1.09 по конец учебного года. Поэтому вам нужна справка 24/25
Обнимашкина• 08 октября 2024
В серпні/на початку вересня ви маєте надати довідку на поточний рік навчання.
Фраза «до кінця року» це «до кінця навчального року»
Сусідка зверху• 08 октября 2024
Права вчителька, бо 2023-2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК скінчився ще в травні 2024. Зараз - 2024- 2025
Ну що ви, мамо!
• 08 октября 2024
Ответ дляаромат Жука
Це комісія збирається і виносить постанову, а засідання комісії не часто.
Ну що ви, мамо!
• 08 октября 2024
Ответ дляБешене сарі
справки даются на учебный год, а не календарный
Це не справка , це постанова ВКК
Ну що ви, мамо!
• 08 октября 2024
Ответ длякотопёс
Врач не виписує, її надає комісія ВКК, яка засідає раз у 2 тижня та виносить постанову.
аромат Жука• 08 октября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
а раньше вы когда ее обычно брали?
Бешене сарі• 08 октября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Це не справка , це постанова ВКК
как вы это не назовите, суть не меняется, выдается на учебный год
Ну що ви, мамо!
• 08 октября 2024
Ответ дляаромат Жука
а раньше вы когда ее обычно брали?
Ми не брали, оскільки були на он-лайні 3 роки
Ну що ви, мамо!
• 08 октября 2024
Ответ дляБешене сарі
Я вже зрозуміла
аромат Жука• 08 октября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Є постанова ВКК про звільнення дитини від фізичної культури, кожного року оновлюємо - не поняла, каждый год обновляете или нет?
Ну що ви, мамо!
• 08 октября 2024
Ответ дляаромат Жука
оновлювали до війни, а потім ні, бо в школі всі і так знали що дитина звільнена від фізичної культури та у нас її і не вимагали. В минулому році, перед новим роком, змінився в школі вчитель, то попросив надати. Я перед новим роком в грудні її зробила.
Зараз нарешті пішли до школи, змінили школу на нову, то тут почали вимагати довідку, я надала ту яка в нас була у лікаря запитала чи дійсна вона, на що отримала відповідь що дійсна до нового року. Все …
Просто красавица• 08 октября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Якщо ви її отримували 31.12.2023, то дійсна. Форма дійсна рік з моменту отримання, а не 2023-2024.