задумчивая мордочка• 08 октября 2024
Сейчас мужчины не хотят женщин у которых есть дети?
Больше свободолюбивые стали, деньги интересуют, друзья.. Но не домашний был и воспитание чужих деток ...
Дую на вітер• 08 октября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Дитина говорить, айфон купи, а от зауваження нєєє, причому по справі, не просто так
Кто такое говорит?
Краля-Галя• 08 октября 2024
Ответ дляЗалатавая
Послати нафіг їх двох
Що він і зробив, а жінка залишилась сама з тими ж самими проблемами, щей душевно травмована, бо він їй висказав і справедливо.
ФрекенБок• 08 октября 2024
Ответ дляДую на вітер
Это какой-то частный случай
Это как раз очень распространенный случай, к сожалению
Пишна молодиця• 08 октября 2024
так не хотел... так не хотел - еле за день ноги унесла..
а то бы и дальше не хотел
Дую на вітер• 08 октября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Ці випадки часті, коли чоловік приходить в сім´ю де жінка сама, як коняка тягнула дітей і вони в підлітковому віці
Это не означает, что во всех подобных семьях так
Краля-Галя• 08 октября 2024
Ответ дляДую на вітер
Де я писала про всі? Писала про часті випадки, саме за певних умов.
Дую на вітер• 08 октября 2024
Ответ дляФрекенБок
Бывает и по-другому
ХуАнита• 08 октября 2024
Ответ дляviter33
зв’язуючись з жінкою з дитиною - треба розуміти, що їжу та одяг та все інше треба буде купувати для жінки і для її дитини.
Якщо він і жінка не мільйонери - то це може стати суттєвим ’мінусом’
Але дорослий чоловік це розуміє
Ну, як бачите, не завжди. Цей от не розумів, що таке діти.
Краля-Галя• 08 октября 2024
Ответ дляДую на вітер
Бывает и по-другому
Я десь писала, що не буває, але чоловіки зараз порозумнішали і не хочуть експериментів із власним життям, якщо є жінка з якою можна писати, а не вписуватися в історію, беруть її. І це нормально.
Краля-Галя• 08 октября 2024
Ответ дляХуАнита
Ну і жінка повинна розуміти, якщо чоловік без дітей, можливі різні сценарії на практиці. Так само, як з чоловіком з дітьми.
Мама Никитки-2• 08 октября 2024
Ответ дляСіточка
Не только, но если она хочет суши , то он хочет чтоб был вечер суши.
Це як? Мама з дядько їдять суші а дитині шо? Дуля з маком?
Дую на вітер• 08 октября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Писать историю можно и с той женщиной, у которой есть дети
ХуАнита• 08 октября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
В странах ЕС, уже давно норма пополам все оплачивать.
Навіть не смішно. Ніяка це не норма. Просто зазвичай середньостатистична жінка має свої гроші на чай, каву і тістечко та і на обід в ресторані. Тож вразити її, запросивши в кав´ярню, не вдасться, це буденність. Але чоловіки так само запрошують своїх обраниць до дорогих ресторанів, купують квитки на концерти тощо. Просто тістечко і парфуми не вважаються в нормальному суспільстві залицяннями. Жодна жінка, крім наших голодранок, на таке не клюне)
Сіточка• 08 октября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Отвечала выше.
Хочу в БАНю• 08 октября 2024
Ответ дляAfina Palllada
Хотят и не только с детьми, но и с мужем.
То пока муж есть
Краля-Галя• 08 октября 2024
Ответ дляДую на вітер
Можна все, із чоловіком з дітьми від попереднього шлюбу теж можна, але наші жіночки чогось не дуже хочуть. І чому так, неначе ж можна?
Мама Никитки-2• 08 октября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Ситуація сусідки: в неї дві дитини, вона влазе у родину, де в нього малому 1 рік.Вони одружиться, вона зразу народжує спільну дитину з ним і забороняє йому бачитися/підтримувати фінансову його власну дитину.І він ведеться.
Тобто, він взяв її з двома її дітьми і забив на свого власного.
Не знала б особисто, не повірила б, що є такі олухи.
Як сказала моя, дуже розумна і мудра бабуня: « кохання чоловіка до дитини починається і закінчується з коханням до жінки»
ЖивунаБагамах• 08 октября 2024
Ответ дляЗалатавая
Чому відразу просто секс?
Ви не розумієте ,що чоловік не хоче жінку із дитиною?
А хоче свою сім´ю створити.
А що може хотіти чоловк від жінки з дитиною, з якою не планує створювати сімʼю? Секс та турботу про нього, можливо, інколи якесь дозвілля. Все.
Хоче, то нехай створює. Хто заважає? Читайте уважно, я писала про те, що нормальний чоловік завжди буде відвертим та не записуватиме жінку з дитиною в людину другого сорту, щоб ницо зіграти на зниженні її самооцінки, скористатись, витратити її час та ресурс, а одного дня просто сказати: ʼну все, я пішов до іншої, без дітей, а ти нікому не потрібна зі своїм причепомʼ.
Тобто, або ти чесний з людиною, і ваші з жінкою бажання щодо сексу та дозвілля без подальшого розвитку стосунків співпадають, або не потрібно морочити голову, брехати та принижувати. Ось і все. Просто шукай вільну без дітей одразу.
А ви про що?
Дую на вітер• 08 октября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Мужчины, которые действительно любят своего ребенка, продолжают любить его даже после развода
Краля-Галя• 08 октября 2024
Ответ дляДую на вітер
Тут згодна, розлучаються з жінкою, не з дітьми, дуже тішить, що сучасна молодь це розуміє, татусі непогано дають раду дітям, після розлучень більше дітей з татом.
ХуАнита• 08 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
як можна взяти жінку з чужими дітьми. Це хворі люди
Чому, що вас дивує?
Мама Никитки-2• 08 октября 2024
Ответ дляДую на вітер
Це виключення, що підтверджує правило.
В нас є знайомий, що був одруження 4 рази. Забезпечує і своїх і не своїх дітей, які були в жінки на час шлюбу. На сьогодні живе з жінкою без дітей і більше не хоче, бо має 7-х і більше не потягне забезпечити.
ЖивунаБагамах• 08 октября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Таке буває. Але тут продовжують щиро вірити, що власних дітей від жінки чоловік обовʼязково любитиме та забезпечуватиме до скону. А от чужі, то одразу інший сорт та ʼпричепʼ. Наївні. Все набагато складніше, і не існує жодного лекала.
Дую на вітер• 08 октября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Кто продолжает в это верить? Лично я знаю, что бывает по-разному
ХуАнита• 08 октября 2024
Ответ дляДую на вітер
Такие мужчины есть. И как можно называть ребенка довеском?
Бо так і є. Якщо чоловіку потрібна жінка він, так і бути, прийме її дитину. Але жінка завжди первинна. Що не так? Вам слово не подобається? Виберіть інше. Суть то та ж сама залишиться
Ответ дляМама Никитки-2
Це виключення, що підтверджує правило.
Герой
Дую на вітер• 08 октября 2024
Ответ дляХуАнита
Нет, не так. Например, один мой бывший вообще считает, что у женщины старше 30 должны быть дети
Мама Никитки-2• 08 октября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
100%
В моєї племінниці 2-й шлюб. Синові 12 років. З вітчимом живе 9. Якби раз на рік не приїздила «бабуся» то дитина б і не знала, що батько не рідний.
А так баба приїхала, побідкалася кілька годин про бідну сироту при чужому дядькові і знов на рік зникла. Біологічний батько жодного разу не з’явився. Аліменти платять дід з бабою а не «люблячий» татко.
На мій характер, я б ту бабу після 1 разу і на порог би не пустила. Гнала сцаними трямками, щоб і дорогу забула.