Ні грама• 09 октября 2024
Силові тренування
Дівчата, які в вас улюблені тренажери/вправи на них
Я чомусь люблю бабочку. Горизонтальну/вертикальну тягу.
Зведення/розведення ніг.
Не люблю, але ефективні для мене присідання на одне коліно на місці.
Гіперекстензію не те, щоб люблю, але роблю в кінці кожного тренування.
На прес спеціально нічого не роблю - маю діастаз. Але помічаю, що при силових вправах прес теж навантажується, проблемний живіт трохи підтягнувся.
Зведення/розведення ніг.
Околовита• 09 октября 2024
Ніякі не люблю, от реально не моє це. Теж маю діастаз і як не дивно живіт в мене почав підтягуватися коли почала йогою займатись, хоча конкретно на нього наче вправ і немає
Алгонавт• 09 октября 2024
Плие еще эффективно, выпады, вышагивания, жим, становая. Тренажер на заднюю поверхность бедра. Но я это все не люблю.
Алгонавт• 09 октября 2024
Ответ дляБавовна
Для пресу планка
На силовых и так пресс прокачивается, достаточно раз в неделю поделать на пресс, что-то типа подьемов ног.
Бавовна• 09 октября 2024
Ответ дляАлгонавт
Будь-які підйоми не підходять через протрузії, + діастаз