Блиск думки• 09 октября 2024

Чи схвалюєте ви систему виховання Монтессорі? Чи є альтернатива?

Чи є альтернатива розвитку гармонійної особистості дитини? Купила книжку "Монтессорі для малюків", але вона про дітей від 1 до 3 років, а моєму 2,5 місяця)) Просто хочу не робити помилок у майбутньому. Порадьте.
Давно без алко• 09 октября 2024
Ребенок должен жить в уважении, любви и гармонии родителей, тогда вырастет здоровая личность

Пилосмок працює• 09 октября 2024
Мені подобається Петрановська, на ютубі є серія її випусків про виконання дітей від народження до підлітків
(ПС вона засудила війну в Україні ще в 2014 році)

І всі її книжки (навіть про прийомних дітей) будуть дуже корисні, навіть допоможуть вам зрозуміти себе і своє дитинство
Потребую апгрейду• 09 октября 2024
Купіть тепер просто книжку про грудних дітей.
Плюс ваша гармонійна особистість і поведінка щодо дитини - це те, що допоможе, наскільки це взагалі можливо
Мядуза аля моргонер• 09 октября 2024
Автор, хоть поинтересуйтесь, для каких детей методики Монтессори.
автор Блиск думки • 09 октября 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
То підкажіть, для яких. Гіперактивних?
МамОмужа• 09 октября 2024
Я бы сказала это не про воспитание , а развитие . Как для развития - норм
Молчалка• 09 октября 2024
Ответ дляБлиск думки
То підкажіть, для яких. Гіперактивних?
Она изначально была придумана для детей с задержкой развития, но потом адаптирована для всех.

Сон і дрімота• 09 октября 2024
Поцікавтесь gentle parenting :)
Можна подивитися матеріали Ньюфелда щодо теорії прив´язаності. Це якраз для особистості.
Монтесорі - це не для виховання, це для навчання.
автор Блиск думки • 09 октября 2024
Ответ дляСон і дрімота
Поцікавтесь gentle parenting :)
Дякую
автор Блиск думки • 09 октября 2024
Ответ дляМолчалка
Дякую. Не знала
Просто красавица• 09 октября 2024
Система Монтесори расчитана на детей с аутизмом и задержкой развития. Именно оттуда в ней отдельные коврики для каждого ребенка, минимальное движение. Может ее как то и пытаются адаптировать под нормальных детей, но как по мне это не самая удачная методика