Галя-краля• 09 октября 2024
Посилка з одягом з України в Хорватію...
Хтось відправляв? Скільки приблизно це може коштувати? На НП сказали - тільки коли завантажать в сервіс, тоді можуть сказати
Галя-краля
• 09 октября 2024
Ответ дляКошка Мурка
Передайте обычным автобусом с водителем
З мого села не ходять)
А у нас макарошки• 09 октября 2024
Ответ дляГаля-краля
З мого села не ходять)
Укрпоштою. В застосунку створюєте , замитнюєте. Нічого складного. Там є калькулятор прикинетп вартість доставки. 2-3 тижні і помилка в отримувача.
Пописанная парта• 09 октября 2024
Ответ дляГаля-краля
З мого села не ходять)
Новой почтой отправьте на перевозчика по Украине. Он привезет бусиком в Хорватию
Луковая• 09 октября 2024
Я знайшла перевізника в Європу.Ввдправила йому посилку з Миколаєва до Луцька.Потім він в Лісабоні рахував 2.5 ев/ кг.платив отримувач на місті
Галя-краля
• 09 октября 2024
Ответ дляПописанная парта
Ого, ви тут генії! Дякую
Моя улюблена страшко• 09 октября 2024
Пошукайте групи в вайбері, телеграмі українці в Хорватії. Я до Чорногорії пересилаю, в групі були питання про перевізникам до Хорватії, відповідали, давали посилання, але по пошуку(вайбер) знайти не можу. А так, до Чорногорії як бв то дешевше, нове дорожче. Косметика, техніка рахуєтся перевізникама(як відправляйте до них, то пишете, що там, вони рахують, пишуть чи буде таксі якісь і приблизно скільки). + є група товарів, які не можна перевозити(лікі, алкоголь, цигарки) отримувач платить на місці, ви доставку нп
Пописанная парта• 09 октября 2024
Ответ дляГаля-краля
Ого, ви тут генії! Дякую
Могу дать контакты перевозчиков в сплит и Макарска. Ещё в загреб кажется тоже есть контакт
Галя-краля
• 09 октября 2024
Ответ дляПописанная парта
Мені якби в Оточац, або хоч Госпіч)