Вумна вутка• 09 октября 2024
Як потрапити на Верховинную до лікаря, якщо я там ніколи не була?
Яка послідовність дій? Електронне направлення від сімейного лікаря підходить? І порадьте будь ласка гарного онколога- мамолога на Верховинній?
from Ukraine• 09 октября 2024
так направлення, приходите вам заведуть картку і назначать дату прийому
Вумна вутка
• 09 октября 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Мені сімейний дал направление просто до онколога- хірурга, це підходить? Чи треба саме туди направление в цей заклад?
from Ukraine• 09 октября 2024
Ответ дляВумна вутка
ви можете звернутися в любу держ. лікарню з хірургом онкологом
Светка-пипетка• 09 октября 2024
Ответ дляВумна вутка
Підходить.
Телефонуєте на Верховинну у реєстратуру і записуєтесь.
Вумна вутка
• 09 октября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Підходить.
Так їхати записуватися чи телефонувати?
Пробувала телефонувати, але важко туди додзвонитися (((
Непонятно• 09 октября 2024
Ответ дляВумна вутка
Мені гінеколог давала направлення саме туди на спецбланку для консультації онколога (спочатку до гінеколога- онколога у консультації, але вона була у відпустцв тому вирішили відразу туди але ж були результати гістеро, потрібна була ще біопсія моя гінеколог сказала шо не бачить де саме його брати - тому краще профільний лікар)..
Там пам´ятаю якось все дуже повільно - величезні черги термінали через термінал отримуєшь талон чекаешь черги - потім у віконці вже дивляться до якого саме Вам треба дають талон на якусь дату сьогодні на сьогодні не дають.
Потім консультація ще аналізи знову консультація - десь місяць+ ходила.щоб з´ясувати.
Якщо терміново потрібно то краще приватну чи шукати зв´язки.
Телефонувати туди щоб записатись сенсу немає поки Ви відсутні в їх базі - я була два роки тому, може щось змінилось спробуйте зателефонуйте щоб не їхати перед тим як їхати щоб все з´ясувати таке направлення не таке і чи можна віддалено записатись.
Вумна вутка
• 09 октября 2024
Ответ дляНепонятно
Дякую, трэш як довго((
Светка-пипетка• 09 октября 2024
Ответ дляВумна вутка
Так їхати записуватися чи телефонувати?
Можна їхати, можна телефонувати.
Запис десь за два тижні аж.
Я телефонувала після 15:00, досить швидко вийшло записатися.
Запис десь за два тижні аж.
Светка-пипетка• 09 октября 2024
Ответ дляНепонятно
Минулого літа можна було записатися у телефонному режимі.
Потім приїхати у потрібний день на годину раніше, щоб завели картку в реєстратурі.
І зі свіжою карткою вже до лікаря.
Мені просто їхати більше години в один бік, тому я намагалася зробити максимум по телефону.
І зі свіжою карткою вже до лікаря.
Вумна вутка
• 09 октября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
І зі свіжою карткою вже до лікаря.
А ви брали направлення від сімейного?
Светка-пипетка• 09 октября 2024
Ответ дляВумна вутка
А ви брали направлення від сімейного?
Так, я брала направлення від сімейного і потім телефонувала.
Вумна вутка
• 09 октября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Не знаєте електронне направлення підходить? Бо сімейна мені електронне в Хелсі виписала
Светка-пипетка• 09 октября 2024
Ответ дляВумна вутка
Так, електронне підходить, з нього 16 цифр - номер продиктуєте і все.
Вумна вутка
• 09 октября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Дякую вам за підказки❤️
Светка-пипетка• 09 октября 2024
Ответ дляВумна вутка
Дякую вам за підказки❤️
Будьте здорові, це головне.
Черги там великі, зате лікарі компетентні.
Вумна вутка
• 09 октября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Будьте здорові, це головне.
Навзаєм 😊
Куколка-мяуколка• 10 октября 2024
Я сьогодні зранку записувалася, з першого ж гудка трубку взяли. Запис за 3 тижні, мене на 23.10 записали. Направлення до хірурга-онколога.
Вумна вутка
• 10 октября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Спасибо большое за информацию
Вумна вутка
• 10 октября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Вас записали к кому было место или вы сами выбрали врача?
Куколка-мяуколка• 10 октября 2024
Ответ дляВумна вутка
Я там нікого не знаю, тож записалася куди запропонували.