Пэрисхилтонша• 10 октября 2024

Лікування карієсу

Буду вперше лікувати карієс. Підскажіть, скільки часу це займає?Як у вас було? Дуже хвилююсь.
Карієс не сильний.
Липка-прилипка• 10 октября 2024
Якщо неглибокий, то мах бути відносно швидко. До години. Прийдете, вам зроблять укол знеболюючий. Потім підготують зуб, висверлять уражену ділянку, зроблять пломбу. Підете додому. Все.

Заюшка_хозяюшка• 10 октября 2024
Ого вперше лікувати карієс, скільки вам років, по темі не страшно, якщо є гроші то зовсім не сирашно, навіть цікаво тотвсе спостерігати.
дякую аж підскакую• 10 октября 2024
До часа времени на 1 зуб.
Если в частной, то вообще без проблемно и безболезненно (кроме укола конечно же)
Обычно, ложусь слушать подкаст или аудиокнигу, пока там шаманят
Ms. Сама прямота• 10 октября 2024
Какие люди есть счастливые . Я кариес с детства лечу и привыкла терпеть боль , ещё когда сверлили без обезболивающего страшными советскими машинами , когда все мозги трясутся вместе с этой машинкой
Ksenia-fc89• 10 октября 2024
Я вам заздрю 😁
Мені 26 років в мене немає ні одного зуба без пломби 😂