ПешитеБесАшипок• 10 октября 2024

Завтра иду в банк

Положила старые доллары на депозит чтобы через месяц забрать новые( мне на этом сайте так посоветовали), уж не знаю правильно ли я сделала . Нужно прийти сделать запрос на выдачу денег за день по договору .Как сказать в банке « Заберу только новыми купюрами ?»
Ігор-8667• 10 октября 2024
И заберёшь старыми. Слушай и дальше советчицу.

Кава з адреналіном• 10 октября 2024
Так і скажіть при замовленні
Love_Love_Love_• 10 октября 2024
Вибачте що не можу нічого вам порадити і пройти мимо не можу, але це звіздєц з тими новими старими доларами.
Ну це ж треба такий геніальний розвод придумати, просто жесть
v.melnik_km• 10 октября 2024
Питати на касі, як правило під замовлення дають нові, але не завжди, домовляйтесь на місці
Помилуйте мадам• 10 октября 2024
вам точно не обязаны,дадут то, что есть
Love_Love_Love_• 10 октября 2024
Просто цікаво, а долари старішого зразка можна купити по нижчому курсу?
Детские_Будут?• 10 октября 2024
Никак. На месте можно попытаться поменять, если будут в наличии.

Сиреневенькая• 10 октября 2024
Дадуть які є. Їм приносять такі ж люди як ви
Мамина квіточка• 10 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Этот развод придумали сами покупатели долларов.
Кава з адреналіном• 10 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Можливо тільки оптом
Love_Love_Love_• 10 октября 2024
І ще питання, якщо уявити чисто теоретично що їм ніколи нові не принесуть, то ви так і не заберете депозит?
Кава з адреналіном• 10 октября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Особисто я вперше з таким зіштовхнулась в обміннику, коли старі брали по меншому курсу, ніж нові. Хоча ці старі я в цьому обміннику купувала пару місяців тому.

Нацбанк цей прикол регулювати не хоче.
100pudov• 10 октября 2024
Робила такий же маневр)
В касі віддали новими
Попередньо, на гарячій лінії уточнювала це питання
автор ПешитеБесАшипок • 10 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Это даа(( Такой дебилизм только в нашей стране
автор ПешитеБесАшипок • 10 октября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Так і скажіть при замовленні
И думаете они меня послушают ?
Love_Love_Love_• 10 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
В мене знайома приїхала в США з купкою старих долларів, все відкладали похід в банк щоб на нові поміняти, так і дотігнули до кінця, в кінці довірили то діло старшому інтелігентному професору
Він був в ахєрі, нашо стільки кешу, шо за старі долари і нафіга їх міняти
автор ПешитеБесАшипок • 10 октября 2024
Ещё такое - в договоре сказано что я деньги должна забрать с 13 октября по 17, больше 2,5 тысяч за раз не выдают . А 13 число это воскресенье , получается у меня один день исключается , я так все деньги до 17 не заберу , если по 2,5 тысячи в день , а 13 ое это воскресенье
автор ПешитеБесАшипок • 10 октября 2024
Ответ дляv.melnik_km
Спасибо
Love_Love_Love_• 10 октября 2024
Ответ дляКава з адреналіном

Нацбанк цей прикол регулювати не хоче.
Ну так а купити їх можна по меншому?

автор ПешитеБесАшипок • 10 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну наверное когда мне надоест мыкаться в банк , то заберу старыми
Кава з адреналіном• 10 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
И думаете они меня послушают ?
Шанс завжди є
Мамина квіточка• 10 октября 2024
Ответ дляКава з адреналіном

Нацбанк цей прикол регулювати не хоче.
А вы написали заявление в нацбанк или просто ждете, что он сам догадается?
Love_Love_Love_• 10 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
13 переноситься на наст робочий
автор ПешитеБесАшипок • 10 октября 2024
Ответ для100pudov
Робила такий же маневр)
В касі віддали новими
Ой спасибо . Можно по горячей линии заказать ? Или прям в банк нужно идти ? Не подскажите телефон горячей линии ? У мне Приват . У вас тоже Приват ?
Кава з адреналіном• 10 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну так а купити їх можна по меншому?
Купуються по звичайному
ДаЗдраПерма• 10 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Не розуміло, професор американець?
Кава з адреналіном• 10 октября 2024
Ответ дляМамина квіточка
АВи думаєте, що нацбанк не знає про це?
100pudov• 10 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
В мене монобанк.
Так, бронювала суму через гарячу лінію, уточнювала, що саме нові купюри потрібні, вони дали мені індивідуальний код клієнта по ньому я і забирала свій депозит
Love_Love_Love_• 10 октября 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Не розуміло, професор американець?
Так
Love_Love_Love_• 10 октября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Купуються по звичайному
Ахрєнєть