ЛеньГуглить_правда• Изменено 10 октября 2024
Ви б здали в оренду будинок на 4 місяця дивним людям?
Хочуть зняти 12 осіб, які айтішніки
Я так зрозуміла шо вони будуть працювати і ночувати в будинку
Але я не зрозуміла шо то таке взагалі..
будинок великий, новий
Я просто зараз там не живу, та знайома ріелтор запропонувала таку пропозицію
Там як раз 6 кімнат. 12 осіб
Але я не зрозуміла шо то таке взагалі..
будинок великий, новий
Там як раз 6 кімнат. 12 осіб
ЛеньГуглить_правда
• 10 октября 2024
Ответ дляSo_so
Так может это релокация коллектива из опасного места
Що таке реллкация
ЛеньГуглить_правда
• 10 октября 2024
Ответ дляSo_so
У меня в доме компания этаж сняла для сотрудников, 4 квартиры там.
І вони ночують в ньому? Не тільки працюють?
Я там провела газ, сонячні панелі стоять і тд
ЛеньГуглить_правда
• 10 октября 2024
Ответ дляSo_so
Живут и работают.
А ви ж комуналку на верх берете?
ЛеньГуглить_правда
• 10 октября 2024
Ответ дляSo_so
Не в доме, который мне принадлежит, а в доме где я живу, многоквартирном.
І всі чоловіки?
Цікаво що буде після того як вони виїдуть
Ниф_ниф• 10 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
І всі чоловіки?
берете доп. залог на клининг
Ответ дляЛеньГуглить_правда
І всі чоловіки?
Да, женщин не видела. В плане чистоты, сложно угадать. Я очень много сдавала жилья (работа такая была), самый худший вариант (как в фильме ужасов) был после проживания одного мужчины - доктора.
А жили у меня семьи с кучей детей, с двумя собаками, с немецкой овчаркой, с котами, просто мужчины/женщины.
Пишу, не читаю• 10 октября 2024
Ответ дляSo_so
Кому з Вашого досвіду краще здавати квартиру , і на яких людей однозначне табу ?
ЛеньГуглить_правда
• 10 октября 2024
А постіль забирати з будинку?
Нехай своїм користуються?
Ответ дляПишу, не читаю
У меня была долгосрочная аренда только, минимум 2 мес, поэтому никаких сдач под праздники и такого плана.
А так не угадаете, говорю же, снял доктор, один, 30 лет, говорит в Вашем городе на обучении, передаю опыт (реабилитолог).
Выехал - как война прошла.
Свекруня• 10 октября 2024
Айтишники работают такими командами , очень хорошо зарабатывают, будет , как офис у них, может и с проживанием, чтобы не ловили по улицам. Прописывайте в договоре, поддержание порядка, клининг, штрафы,ходите проверяйте. Если не для оргий, то нормально. А доп соглашении пропишите список лиц с пасп данными, которые будут проживать. Коммуналку берите залог наперед
Love_Love_Love_• 10 октября 2024
Ніколи б в житті я б не здала будинок 12 людям, щей мужикам, щей айтішникам.
А я в подобовій оренді з 12 року.
Недавно до речі здала свій власний довготривало двум дівчатам айтішницям. Вчора тут писала про цих дур
А я в подобовій оренді з 12 року.
Небалувана Галя• 10 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А я в подобовій оренді з 12 року.
Особо и не страшно)
Love_Love_Love_• 10 октября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Особо и не страшно)
Ну да, дійсно , ви скільки нерухомості власної здаєте?
ЛеньГуглить_правда
• 10 октября 2024
Ответ дляСвекруня
Клінінг вкінці сроку за їхній рахунок має бути?
А ходити перевіряти як часто
Кидстаффовка• 10 октября 2024
У нас айтишники оренлували порцч 4-рикімнатну квартиру. Ідеальні сусіди! Але вони дійсно айтишниками були і не ночували,
ЛеньГуглить_правда
• 10 октября 2024
Ответ дляКидстаффовка
Нє
Тут вони ночуватимуть
Кидстаффовка• 10 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А я в подобовій оренді з 12 року.
Це не подобова оренда, а сантехніка, що протікає - ваш мінус.
Love_Love_Love_• 10 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Нє
Тут вони ночуватимуть
Автор, ви серйозно? У вас взагалі варіантів квартирантів немає? Не робіть цього, вашому дому - капєц. Ви навіть не уявляєте що буде коли 12 людей просто помиється в ванній зранку і ввечері і так тиждень часу