Попихтю та й годі• 10 октября 2024
Посоветуйте врача эпилептолога Киев для взрослого
Посоветуйте врача эпилептолога в Киеве для дочки 19 лет. Три случая прикусывания губы или языка за последнее время под утро. Сегодня сделали еег - на последнем тесте дыхательном показало эпи.
Попихтю та й годі
• 10 октября 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Хто вам направлення давав на ЕЕГ?
Невропатолог в звичайній поліклініці
Звожу з розуму• 10 октября 2024
Харчук Сергій Михайлович. До нього їхали з усієї України, він найкращий. Раніше він завідував єдиним епі відділенням у Києві у павлівській лікарні. Ще до війни його хотіли закрити, тому як зараз не підкажу.
Енцефалограму чудово робить лікар при інституті серця - Наталія Юріївна (по-батькові можу наплутати), але вона єдиний діагност в інституті серця була.
Це два фахівця, яких я можу рекомендувати зі спокійною душею.
энциклопУдия• 10 октября 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
+ за Харчука.